Streda, 13. december, 2017 | Meniny má Lucia
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

Stojan na bicykel

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 1 mesiac a 26 dní
Autor podnetu: Eva Fulajtárová
Rieši: MSÚ Prievidza
Lokalita: Prievidza
Ulica: Hviezdoslavova
Dátum nahlásenia: 14.3.2016
Dátum poslednej aktivity: 10.5.2016

Pri rekonštrukcii vonkajších priestorov budovy Priemstav "zmizol, stratil sa" stojan na bicykle. A je to problém. Nieto kde odstaviť bicykle. Ak by sme sa rozhodli niekde bokom, do stratena - strom, odpadkový koš a pod. je to proti predpisom. Ak ho necháme bokom od budovy, bicykel ukradnú. To, že bol v blízkosti vrántnice, bolo akousi zárukou, že  tam zostane. 
Kto bude riešiť tento problém? Vraj o umiestnení stojanov rozhoduje mesto. Ale je to budova súkromného vlastníka. Takže? A hlavne, len aby to dlho netrvalo. Do budovy sa denne premiestňujú ľudia ZP (majú tam SIC), ľudia k lekárom, je tu zdravotná poisťovňa, mestský úrad a pod. Dokedy?

Ako sa tento podnet riešil:

15.03.2016
Redakcia
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 15.03.2016 (1 deň a 2 hodiny od nahlásenia)

Ďakujeme za podnet, oslovili sme kompetentných.

06.05.2016
Zainteresovaná strana
Autor: Zdenka Žillová, referent pre dopravu, MSÚ Prievidza
Dátum reakcie: 06.05.2016 (1 mesiac a 22 dní od nahlásenia)

Záležitosť so stojanom na bicykle pred budovou Priemstavu je vyriešená, stojan je na mieste.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaprievidza.sk

Miesto hláseného podnetu