Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

Cesta na Ul.Energetikov

Aktuálny stav podnetu: Uzatvorené Tento stav trval: 11 mesiacov a 19 dní
Autor podnetu: Peter Toma
Rieši: MsÚ Prievidza
Lokalita: Prievidza
Ulica: Energetikov
Dátum nahlásenia: 28.1.2017
Dátum poslednej aktivity: 17.2.2017

Zlý, poškodený, opotrebovaný asfaltový povrch cestnej komunikácie na ulici Energetikov. Myslím si, že jeden z najhorších v meste.Asfaltový povrch treba vymeniť na celej ulici, aj na krátkej odbočke pre prístup áut do Objektu hromadných garáži a obchodu COOP jednota.

Odpoveď: Komunikácia na ul. Energetikov je zaradená do návrhu opráv na nasledujúce obdobie v celej dĺžke, vrátane plôch na parkovanie.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaprievidza.sk

Miesto hláseného podnetu