Utorok, 15. október, 2019 | Meniny má Terézia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

PRIMÁTOR DANIŠ SÁM - BEZ MsZ ROZHODOL, ŽE SA MESTO NOVÁKY NEODVOLÁ ...

Aktuálny stav podnetu: Uzatvorené Tento stav trval: 2 roky a 11 mesiacov
Autor podnetu: Marián Šimka
Rieši: MsÚ Nováky
Lokalita: Nováky
Ulica: Kollárova 684/15
Dátum nahlásenia: 6.11.2016
Dátum poslednej aktivity: 31.1.2017

Primátor mesta Nováky Daniel Daniš rozhodol sám - bez MsZ o tom, že mesto Nováky sa neodvolá voči rozhodnutiu prvostupňového súdu - Okresného súdu v Prievidzi, a tak zaplatí neuveriteľnú sumu, cca 140 000 EUR súkromnej firme SPORT SERVICE, s.r.o.!!! Ani jediný poslanec však nehlasoval za to, aby sa mesto Nováky neodvolalo !!!Bolo to všetko údajne na základe ústnych zmlúv exprimátora Novák s uvedenou firmou... Exprimátor Novák však takéto ústne zmluvy rázne odmieta!!! Dokonca v tejto súvislosti podal trestné oznámenia na Generálnu prokuratúru a na NAKA !!! Treba zdôrazniť, že Zákon č.138/1991 Zb. o majetku obcí Slovenskej národnej rady žiadne ústne zmluvy v samospráve nepripúšťa!!!  
Takže moje otázky na primátora Daniša sú nasledovné:
1. Na základe akých skutočností primátor Daniš rozhodol o tom, že sa mesto Nováky neodvolá voči rozhodnutiu Okresného súdu... A tak zaplatí cca 140 000 EUR firme SPORT SERVICE, s.r.o.
2. Prečo nebolo mimoriadne MsZ dňa 3.6. 2016 zaznamenané na kameru a odvysielané v TV Nováky???
3. Prečo na takéto otázky neodpovedal dodnes primátor Daniš na svojej webovej stránke občanovi Novák Štefanovi V. - a to od 19.6. 2016, teda už viac ako 4 mesiace???
4. Prečo primátor Daniš neodpovedal na legitímne otázky na stránke naša Prievidza občanovi a redaktorom už viac ako 1 rok - od októbra 2O15?! 
Teda pri mene a fotografii primátora Daniša dodnes svieti na stránke naša Prievidza v rubrike "Riešime za Vás"  text NEVYRIEŠENÉ!!!

S pozdravom Ing. Marián Šimka

************************************

Podnet sme riešili v článkoch:
Mesto Nováky prehralo súdny spor. Musí zaplatiť 140-tisíc eur  čítajte viac: https://nasaprievidza.sme.sk/c/20193345/mesto-novaky-prehralo-sudny-spor-musi-zaplatit-140-tisic-eur.html#ixzz4XLgzv91d

Boj medzi bývalým a súčasným vedením Novák neutícha, padli ďalšie obvinenia čítajte viac: https://nasaprievidza.sme.sk/c/20218881/boj-medzi-byvalym-a-sucasnym-vedenim-novak-neuticha-padli-dalsie-obvinenia.html#ixzz4XLhDxyqk

Nováky museli pre prehraný súdny spor stopnúť investičnú akciu čítajte viac: https://nasaprievidza.sme.sk/c/20208490/rekonstrukciu-lavky-ponad-rieku-nitra-novaky-presunuli-na-buduci-rok.html#ixzz4XLhNX0Q9

 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaprievidza.sk

Miesto hláseného podnetu