Piatok, 18. október, 2019 | Meniny má Lukáš

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Honza Nedvěd - návrat (Prievidza)

Kde a kedy ?

Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na koncert najznámejšieho českého folkového a trampského pesničkára, Honza Nedvěda, ktorý sa uskutoční v stredu,9. novembra 2016 o 19.00 h v Dome kultúry Prievidza. Po takmer dvojročnej prestávke, kedy sa venoval predovšetkým skladaniu a odpočinku, sa rozhodol opäť postaviť na pódia a vypočuť želania svojich fanúšikov.  

Tento rok spevák oslávi 50 rokov pôsobenia na koncertných pódiách. Počas tohto obdobia hral rôzne žánre v rôznych formáciách, kým sa ustálil vo svojej typickej pesničkárske polohe. K spolupráci na novom turné Návrat prizval dve skvelé hudobné osobnosti a to Jindra Konířa, vynikajúceho hráča na klávesové nástroje, dirigenta, skladateľa a aranžéra. V roku 2001 sa stal nositeľom prestížnej Svetovej ceny Antonína Dvořáka. Po návrate do republiky hral niekoľko rokov s Honzom Nedvědom či Lenkou Filipovú.

Pavla Helana, pesničkára, hráča na gitaru a ukulele, skladateľa, ktorý sa na jeseň v roku 2013 stal finalistom súťaže Československo má talent. V roku 2014 vydal CD iBůh a vyšiel na prvé samostatné Ajfon tour. 

Počas koncertu zaznejú najznámejšie Nedvědovky (Kohout, Podvod, Biblia) a tiež pesničky z posledného CD Souhvězdí jisker. Jindra predvedie svoju virtuozitu aj v samostatnom bloku,  rovnako aj Pavol predstaví niečo zo svojej zábavnej tvorby. 

Vstupné:  10,00 € v predpredaji, 12,00 € v deň konania sa podujatia. Vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza od 27. septembra 2016.

Popis

Honza Nedvěd sa vracia na pódiá!