Utorok, 15. október, 2019 | Meniny má Terézia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Hornonitrianska futbalová 24-ka

Kde a kedy ?

HANDLOVÁ. Úvodný výkop stretnutia Krekáčov proti Bôbarom je naplánovaný na sobotu 25. júna o 12:00 hod., duel sa skončí na druhý deň v tom istom čase.

Hrať sa bude už tradične v areáli ZŠ Školská v Handlovej. Domáci budú mať v štvrtom ročníku veľkú motiváciu, veď na zápasy prehrávajú 1:2, keď po minuloročnom triumfe 470:468 sa vedenia ujali Prievidžania.

Diváci sa môžu tešiť na výkony viacerých futbalistov FC Baník HN Prievidza & Handlová, no hrať budú aj žiaci, dievčatá, starí páni, hasiči prievidzskí a handlovskí policajti či mnohí ďalší. Sily si zmerajú tiež zástupcovia viacerých prievidzských či handlovských firiem.

„Pre deti budú pripravené rôzne atrakcie, ktoré budú zadarmo. Tešiť sa môžu na ohnivú šou či vypúšťanie lampiónov. Pre dospelých zas rôzne súťaže, hrať nám bude už tradične skupina ZH Band. Všetci sa už na akciu veľmi tešíme, pozývame úplne každého,“ pozval organizátor Martin Uríček.

V minulom ročníku si do Handlovej prišiel zahrať napríklad Andrej Sekera, ale i hráči z Kamerunu, Vietnamu, Francúzska, USA, Španielska či Konga. Uvidíme, koho organizátori dotiahnu na tento ročník, v každom prípade sa však bude na čo pozerať.

V minulom ročníku padol rekord v počte registrovaných hráčov, ktorých bolo presne 220. Za domáci tím Krekáčov nastúpilo 137 a za hosťujúcich Bôbarov presne 83 futbalistov, čo sa organizátori pokúsia opäť prekonať.

Ďalšie informácie nájdu na:

https://www.facebook.com/events/1299354930079223/

Popis

Prestížny nonstop futbalový zápas medzi odvekými rivalmi z Prievidze a Handlovej sa blíži.