Nedeľa, 21. január, 2018 | Meniny má Vincent
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Tužina Gro(o)ve

Kde a kedy ?

Sú miesta, ktorých meno málokto pozná. A tak isto sú kapely, ktoré nehrajú každý deň v rádiu.
Čo sa stane keď ich spojíme dohromady?

Tužina Gro(o)ve hudobný festival je zameraný na alternatívnu hudobnú scénu, na žánre ako rock, blues, folk, experimentálna či elektronická hudba. Napriek tomu, že alternatívna hudba nie je v našich komerčných rádiách bežne propagovaná, má na Slovensku množstvo fanúšikov.
Medzi oslovenými kapelami sú známe mená aj vychádzajúce hviezdy slovenskej a zahraničnej alternatívnej scény.
Tužina Gro(o)ve hudobný festival sa bude konať v obci Tužina neďaleko Prievidze. Za obcou sa nachádza areál Hatalisko prispôsobený na konanie kultúrnych podujatí

Festival je dvojdňový, takže bude k dispozícii stanové mestečko s parkovaním, veľa dobrého jedla, najmä domáce špeciality. Nezabúdame ani na vegánov. Pre dokonalý hudobný zážitok sme pre vás pripravili 2 pódia a keď nebudete zrovna chcieť počúvať hudbu budete si môcť oddýchnuť v tzv. ČILAUT ZÓNE, ktorú budú dopĺňať zaujímavý umelci s hand-made výrobkami a čajovňa. Máme pripravený pre návštevníkov aj nehudobný program v podobe tomboly, v ktorej budete môcť vyhrať napr. hudobné nástroje alebo Cd niektorých z interpretov. Radi by sme taktiež zorganizovali v sobotu doobeda prechádzku na krásny tužinský kopec, ktorý keď vyšlapete dostanete orosené tekuté zlato ako odmenu.Srdečne vás pozývajú organizátori festivalu ale aj Braňo Jobus, ktorý vás bude programom festivalu sprevádzať.

Popis

Program festivalu nájdete tu: http://www.tuzinagroove.sk/