Piatok, 18. október, 2019 | Meniny má Lukáš

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Lás-ka-nie 2

Kde a kedy ?

Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na novú hru Radošinského naivného súboru Lás-ka-nie 2. V hlavnej úlohe, za pomoci techniky, opäť s Katarínou Kolníkovou už 23. mája 2016 o 19.30 h v Dome kultúry Prievidza.

Tragifraška Lás-ka-nie z roku 1992 sa zaraďuje medzi najoriginálnejšie, ale zároveň aj najúspešnejšie tituly dramatika Stanislava Štepku. Za všetko hovorí fakt, že hra dosiahla 222 repríz. Veľkú zásluhu na úspechu inscenácie  mala nielen aktuálna téma, absurdný humor, piesne, originálna réžia Juraja Nvotu, ale aj nezameniteľný herecký výkon Kataríny Kolníkovej.

Vďaka zachovaným videozáznamom bude herečka prítomná aj v Lás-ka-ní 2. Radošinské naivné divadlo uvádza hru pri príležitosti desiateho výročia odchodu Kataríny Kolníkovej a 95. výročia narodenia. V novej podobe Lás-ka-nia 2 sa objavia aj nové herecké tváre RND a hru opäť režíroval Juraj Nvota.

Vstupné: 16,00 €, predpredaj vstupeniek od 19. apríla 2016 v pokladni KaSS.

Popis

Tragifraška Lás-ka-nie z roku 1992 sa zaraďuje medzi najoriginálnejšie, ale zároveň aj najúspešnejšie tituly dramatika Stanislava Štepku