Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Blší trh a výpredaj kníh

Kde a kedy ?

Aj tento rok sa môžete tešiť na vaše obľúbené podujatie - blší trh, ktorý sa bude konať 19. marca 2016 od 9.00 do 13.00 h na Námestí slobody v Prievidzi! Prievidzské námestie sa opäť zaplní predajcami s množstvom predmetov určených na predaj! 

Popis

Určite sa môžete tešiť na milé drobnosti z druhej ruky, ktoré doteraz skrývali pivnice alebo povaly ľudí, ktorí sa chcú s vami podeliť o kúsok zo svojich najväčších pokladov, dúfajúc, že skončia v dobrých rukách a urobia radosť aj niekomu inému. Zároveň môžete objaviť krásne ručne vyrobené vecičky, náušnice a bižutériu a získať aj rôzne zberateľské predmety, knihy a oblečenie pre deti i dospelých. Zároveň dúfame, že tak ako blší trh pred Vianocami, aj tento bude doplnení o mnoho predmetov s veľkonočnou tematikou. Tešíme sa vaše výtvory, ako aj zaujímavý sortiment objavený počas upratovania.

Predaja sa môžu zúčastniť výlučne predajcovia so zberateľským a ručne vyrobeným sortimentom, second-hand oblečením, použitými knihami a ďalšími predmetmi v zachovalom stave. Účasť na blšom trhu je pre predajcov bezplatná. Svoju účasť je potrebné nahlásiť v Kultúrnom a spoločenskom stredisku v Prievidzi na e-mailovej adrese info@kasspd.sk alebo na tel. čísle 046/541 20 29 alebo 0904 752 755. Stoly nebudú k dispozícii, treba si ich zabezpečiť individuálne!

Súčasťou blšieho trhu bude aj ďalší zo série výpredajov kníh, ktorý si pre vás pripravila Mestská knižnica Mikuláša Mišíka v Prievidzi. Môžete si vybrať knihy rôznych žánrov a tematického zamerania či už od slovenského alebo zahraničného autora. Zaujímavá je aj symbolická cena, ktorou prispejete na nákup nových kníh a obnovu knižničného fondu knižníc. Zároveň vám budú k dispozícii aj pani knihovníčky, ktoré vám rady poradia a usmernia vás.

V prípade, ak máte záujem darovať knihy Mestskej knižnici, obráťte sa na ktorúkoľvek 
z našich troch pobočiek: 
-    budova ZŠ na Ul. Dobšinského (Zapotôčky), 0904 752 760, kniznica@prievidza.sk, 
-    budova CVČ Spektrum na Ul. Novackého (Kopanice), 0904 752 759, kniznicase@prievidza.sk, 
-    Dom kultúry - F. Madvu 11, 0911 037 062, kniznicako@prievidza.sk, 
kde po predchádzajúcej konzultácii môžete odovzdať vaše knihy.