Nedeľa, 20. október, 2019 | Meniny má Vendelín

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Bod zlomu

Kde a kedy ?

Réžia: Ericson Core  

Hudba: Junkie XL   

Hrajú:Delroy Lindo, Edgar Ramírez, Luke Bracey, Ray Winstone, Teresa Palmer

Dĺžka: 120 minút

Žáner: Akčný film

Popis

Bod zlomu, akčný adrenalínový thriller, ktorého hrdinovia idú v každom okamihu na plné obrátky a na doraz. Vysoko, hlboko, rýchlo, zbesilo, hore nohami, voľným pádom a bez istenia prevádza neznáma skupina svoje šialené lúpeže a v rovnakom štýle musí prebiehať aj pátranie po nich. Kto narazí na limity svojich možností ako prvý? Kto nájde svoj Bod zlomu ako prvý? Zločin alebo spravodlivosť?

Spravodlivosť nepozná hranice

Mladý agent FBI (Utah) v utajení sa infiltruje do zlodejského gangu, ktorého členovia sa vyžívajú v extrémnych športoch. Žijú s absolútne uvoľneným prístupom k životu . . a k zákonom. Jediný zákon, ktorý sú ochotní rešpektovať, je ten gravitačný. Skupina nepozná žiadne limity a práve ďaleko za hranicami bežných obmedzení pácha nevídané a veľmi prepracované zločiny.

Utah postupne získava informácie aj dôveru a sympatie gangu a jeho nepísaného vodcu (Bodhi). Začína však pochybovať o svojich oficiálnych povinnostiach a čím ďalej tým viac ho vťahuje opojný a nespútaný životný štýl, ktorého hlavným krédom sú sloboda a adrenalín.