Nedeľa, 20. október, 2019 | Meniny má Vendelín

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Deň matiek (Lehota pod Vtáčnikom)

Kde a kedy ?

Milé mamy, mamky, starké, babičky, vážení spoluobčania.

Byť mamou je to najkrajšie povolanie v živote každej ženy. 

O mamách, ich láske i dobrote sa toho povedalo i napísalo veľa... a predsa toho nie je dosť. Mama je totiž pre každého len tá jedna jediná a tým je výnimočná.

A druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým matkám.  V tomto roku teda Deň matiek patrí k dátumu 14. máj.  

Deň matiek je príležitosťou, aby sme tým našim matkám povedali, čo pre nás znamenajú, ako ich máme radi a aké miesto zaberajú v našom živote.

Aj v našej obci si všetky matky uctíme na miestnej oslave, ktorú pre vás, milé mamičky, babičky i vašich partnerov, pripravuje obecný úrad – úsek kultúry a komisia kultúry pri obecnom zastupiteľstve.

Miestna oslava sa uskutoční v nedeľu 14. mája od 15,00 hodiny v kinosále Domu kultúry.  Po otvorení osláv všetkých prítomných pozdraví starosta obce RSDr. Ján Cipov. Po jeho príhovore  bude nasledovať darček uvitý z piesní, básní, tancov i hovoreného slova, ktorý pripravili deti z materských i základnej školy, žiaci zo ZUŠ v Bojniciach – pobočka Lehota pod Vtáčnikom.

Všetkých vás na toto podujatie srdečne pozývame a tešíme sa na stretnutie v nedeľu 14. mája 2017 od 15,00 hodiny v kinosále Domu kultúry.

Popis

Oslava Dňa matiek v Dome kultúry.