Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

FOTO: V Prievidzi spustili prvý automat na rúška (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Palec hore.
Slováci sú veľmi ťvorivý a veľmi šikovný.
 

 

A stalo by sa niečo keby napísali čo bude jedno rúško stáť ? Samozrejme je v tejto situácii jedno, či to bude 4 € alebo 7 €, ale hádam to patrí k veci, či ?
 

Rusok bude dost

Za par dni budu vsade. Kratkodoby zisk pominie. Pridu ine komodity.
 

 

Píšu...2€. Peniaze z predaja idú šičkám a na materiál. Super!!!
 
Hodnoť

PENIAZE IŠLI NA SÚKR. ÚČET POSLANCA!!!

V tomto článku IGORA ROŠKA je uvedená veľmi potešiteľná informácia, ŽE V PRIEVIDZI SPUSTILI PRVÝ AUTOMAT NA RÚŠKA. Jedno rúško stojí iba 2 EURá.
Pred dvomi dňami pani šéfredaktorka Jana Wurstová na tejto stránke uverejnila tiež veľmi potešiteľný článok o meste Nováky pod názvom "ĽUDIA V NOVÁKOCH MôŽU POŽIADAŤ O RÚŠKA A DOSTANÚ ICH ZDARMA". Takže vlastne všetci občania MESTA NOVÁKY DOSTANÚ RÚŠKA ZDARMA - informoval o tom primátor mesta Nováky DUŠAN ŠIMKA. Všetky podobné informácie - týkajúce sa KORONAVÍRUSU - sú občanmi veľmi vítané.

Dokonca mesto Nováky s miestnou taxi službou PONÚKA aj možnosť pre dôchodcov nad 65 rokov NÁKUP A DOVOZ ZÁKLADNÝCH POTRAVÍN, VÝBER LIEKOV ČI NÁKUP HYGIENICKÝCH A ČISTIACICH PROSTRIEDKOV !!! A to iba za 1 EURO.
To určite veľmi ocenia nielen dôchodcovia, ale aj ich deti, či vnúčatá... Pretože teraz sa návštevy starších osôb neodporúčajú práve kvôli ich bezpečnosti.

Pre mňa - ako občana mesta Nováky (a určite nielen pre mňa...) - bola veľmi prekvapujúca informácia, ktorú zverejnil na istej nováckej webovej stránke poslanec MsZ v Novákoch BRANISLAV ADAMEC - príslušník PZ SR, ktorý tam uviedol, ŽE ON (+ ďalší 6 poslanci MsZ...) podnikajú isté kroky... O ich snahe, či konkrétnych výstupoch ich spolupráce vraj budú občania v najbližších dňoch informovaní...
No a aké boli kroky poslanca BRANISLAVA ADAMCA (+ ďalších 6 poslancov MsZ) ??? Veľmi zvláštne...

POSLANEC (resp. poslanci...) MsZ TOTIŽ SMS správami ŽIADAL OBČANOV, ABY ZASIELALI FINANČNÉ PROSTRIEDKY NA SÚKROMNÝ ÚČET POSLANCA MsZ... A POTOM VRAJ "ONI" ZAKÚPIA OBČANOM NOVÁK RÚŠKA...
Keďže takúto informáciu ZVEREJNIL na istej nováckej webovej stránke poslanec MsZ BRANISLAV ADAMEC - príslušník PZ SR, ihneď som sa chcel s ním telefonicky skontaktovať, ABY SOM ZISTIL, ČI JE SKUTOČNE PRAVDA, ŽE OBČANIA MAJÚ POSIELAŤ SVOJE FINANČNÉ PRÍSPEVKY NA SÚKROMNÝ BANKOVÝ ÚČET POSLANCA MsZ... Lebo ja som tomu nechcel veriť...A zrejme nielen ja... AVŠAK poslanec BRANISLAV ADAMEC mi nielenže nedvíhal mobilný telefón, ALE SI DOKONCA ZABLOKOVAL príchodzie hovory Z MOJICH 2 MOBILOV !!! To bola teda jeho odpoveď... Jeho konanie som považoval za AROGANTNÉ !!! Takže som ho následne aj e-mailom, kde som mu položil OTÁZKU, ČI TEN SÚKROMNÝ BANKOVÝ ÚČET, NA KTORÝ MAJÚ OBČANIA ZASIELAŤ SVOJE FINANČNÉ PRÍSPEVKY JE JEHO ÚČTOM???
DODNES MI VŠAK pán poslanec BRANISLAV ADAMEC - príslušník PZ SR NEODPOVEDAL !!!
Následne som preto telefonoval ďalšie z tých spomínaných 6-tich poslancov - a to MARIÁNOVI MIŠTINOVI, KTORÝ MI TIEŽ IHNEĎ po položenej otázke ohľadom "ÚČTU", AROGANTNE "POLOŽIL" TELEFÓN !!! Čo si teda môžem myslieť o ich konaní???

Zopakujem len, že v článku p. Jany Wurstovej je uvedené, ŽE OBČANIA NOVÁK DOSTANÚ RÚŠKA OD MESTA NOVÁKY ZDARMA !!!

Určite mnohí viete, ŽE POSLANCI MsZ v Bojniciach schválili a aj ZRIADILI TRANSPARENTNÝ ÚČET, na ktorí môžu občania zasielať finančné príspevky...

A tak je to správne ! NA TEN TRANSPARENTNÝ ÚČET URČITE PRISPEJE VEĽA OBČANOV. Aj ja tam rád prispejem.

Veľmi nepríjemne ma teda prekvapilo konanie poslanca MsZ v Novákoch BRANISLAVA ADAMCA - príslušníka PZ SR, ktorý v ďalšom svojom príspevku na istej nováckej webovej stránke potvrdil, ŽE PENIAZE MALI OBČANIA ZASIELAŤ NA SÚKROMNÝ BANKOVÝ ÚČET POSLANCA MsZ v Novákoch !!!
Domnievam, ŽE TO NIE JE TRANSPARENTNÉ...
Zdôrazňujem, že OBČANIA MAJÚ LEGITÍMNE PRÁVO VYJADROVAŤ SA KU KONANIU POSLANCOV MsZ. A majú právo upozorňovať a poukazovať na KONANIE POSLANCOV MsZ, či Obecného zastupiteľstva...
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 


Už ste čítali?