Streda, 3. jún, 2020 | Meniny má KarolínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ľudia v Novákoch môžu požiadať o rúška, dostanú ich zdarma (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

SUPER SLUŽBY PRE OBČANOV Novák

Ľudia v Novákoch, a nielen tí starší, určite ocenia kroky vedenia mesta Nováky. Mesto Nováky, ako sme sa mohli dočítať aj na tejto stránke, bolo prvým mestom v okrese Prievidza, a zrejme jedným z prvých miest na Slovensku, ktoré ROZHODLO UZATVORIŤ VŠETKY ŠKOLY A ŠKOLSKÉ ZARIADENIA na území mesta Nováky. Rozhodlo o tom ešte 10.3. 2020. Ako sa neskôr ukázalo, BOLO TO URČITE SPRÁVNE ROZHODNUTIE !
Následne, o niekoľko dní neskôr, o rovnakom opatrení (UZATVORENÍ škôl...) rozhodol predseda vlády SR Pellegriny.

Ako je uvedené v článku šéfredaktorky Jany Wurstovej, novácki mestskí policajti na dve etapy doručili ZDARMA seniorom nad 70 rokov a následne aj občanom nad 60 rokov domov ochranné rúška.
Dokonca aj ostatní OBČANIA Novák si môžu BEZPLATNE objednať rúška na MsÚ. NA OBJEDNÁVKU TOTIŽ RÚŠKA VYRÁBA zamestnankyňa Domu kultúry spolu s dvomi dobrovoľníčkami. A nielen to...

Novácki SENIORI, ako aj ZDRAVOTNE ŤAŽKO POSTIHNUTÍ OBČANIA Novák môžu POŽIADAŤ (na MsÚ na uvedených tel. číslach v článku...) O ZABEZPEČENIE LIEKOV Z LEKÁRNE I ZABEZPEČENIE NÁKUPU A DOVOZU DOMOV. Taktiež si môžu OBJEDNAŤ OBEDY NA DONÁŠKU.
Domnievam sa, že všetky tieto opatrenia občania Novák naozaj oceňujú.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 


Už ste čítali?