Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Akčný plán: Bane postupne prepúšťajú, na cesty pôjdu milióny (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Ten Baška sa prejavil a hlupáci, čo ho volili mu ešte tlieskali.
Pre Prievidzu je rekonštrukcia cesty pri Mníchovej Lehote platná ako mŕtvemu horalka.
Tieto plné cesty by odľahčilo ich rozšírenie, najmä pri Delte, Radari, Jerichove, Hradišti a cez Brezinu, aby bolo možné predbiehať pomaly idúce autobrusy, kamióny a sviatočných šoférov.
Kameňolomov na materiál je po ceste dosť. Len ich asi nemajú tí správni.
 

Fačkovské sedlo

p.Januščákovi sa dobre rozpráva, keď jeho deti majú vo vlastníctve celé Fačkovské sedlo aj so salašom.....
 

 

Nedá sa nič le súhlasiť.
Z peňazí na transformáciu regiónu horná Nitra sa ide rekonštruovať cesta v Trenčianskom okrese?! To je výsmech všetkým obyvateľom regiónu.
 

 

Ale ved tu nejde o ludi z regionu, ale o rozfofrovanie "vela penazi" spravnym Smerom. Tak ako vzdy....
 
Hodnoť

IGOR ROŠKO IGNORUJE MESTO NOVÁKY???

Keďže som občanom mesta Nováky, veľmi ma zaráža, že redaktor Igor Roško od novembra 2018 - teda od ostatných komunálnych volieb doslova IGNORUJE novozvoleného primátora Novák, a aj mesto Nováky !!! Občania Novák totiž v najkratšom možnom termíne - teda po 4 rokoch "vyhnali" z MsÚ bývalého primátora Daniela Daniša ! Zároveň z MsÚ doslova "ušiel" aj bývalý prednosta MsÚ Milan Oršula, a to k 31.12. 2018... No a zároveň skončil po takmer 4 rokoch aj právny zástupca mesta Nováky JUDr. Martin Lukačovič a novozvolení poslanci ODVOLALI aj hlavného kontrolóra Pavla Peška !!! Tomu sa však zrejme nemôže nikto vôbec čudovať, pretože vlastne všetci vyššie uvedení páni (primátor Daniš, prednosta MsÚ Milan Oršula, právny zástupca mesta JUDr. Martin Lukačovič a hlavný kontrolór Pavol Peško svojim konaním pripravili mesto Nováky a jeho občanov O MILIÓNY EUR !!! A to z dôvodu, že mesto Nováky NEVYPRACOVALO A NESCHVÁLILO PROGRAM ROZVOJA MESTA Nováky - v súlade so zákonom !!! Viď. reportáž v hlavných správach verejnoprávnej TV RTVS - dňa 28.8. 2018 o 19,32 hod., kde bolo uvedené, že MESTO NOVÁKY PRIŠLO O 1,2 MIL. EUR na Materskú školu a Základnú školu !!! A to z dôvodu, že nevypracovalo a neschválilo PROGRAM ROZVOJA MESTA v súlade so zákonom !!! A práve z tohto dôvodu mesto Nováky zároveň prišlo aj o 515 000 EUR na BRO (biologicky rozložiteľný odpad) a o 450 000 EUR na Rekonštrukciu MsÚ !!!
O tak závažných skutočnostiach dodnes verejnosť vôbec neinformoval redaktor IGOR ROŠKO, ktorý sa venuje samospráve...
No a redaktor Igor Roško ešte stále vôbec neinformoval verejnosť ani o verejnom prerokovaní Akčného plánu transformácie hornej Nitry, ktoré sa uskutočnilo ešte 3.5. 2019 v nováckom Dome kultúry.
Je to iba náhoda??? Pán Igor Roško bol totiž počas uplynulého volebného obdobia primátora Daniša - asi v r. 2015, resp. 2016, redaktorom Nováckych novín, kde dokázateľne uvádzal nepravdivé informácie !!! Mňa, ako občana, ŠOKOVALO JEHO VYJADRENIE (p. Igora Roška), ktoré mi povedal v telefonickom rozhovore - citujem ho: "JA MôŽEM NAPÍSAŤ IBA TO, ČO MI NAKÁŽU" !!!!!! Teda sa vlastne priznal k tomu, že mohol napísať do Nováckych novín iba to, čo mu "nakázal" bývalý primátor Daniš a bývalý prednosta MsÚ Milan Oršula...
Ja sa domnievam, že novinári majú byť nezávislí a majú písať slobodne, objektívne, na základe preverených skutočností ! Preto sa chcem spýtať pána redaktora Igora Roška, či mu zakázali - bývalý primátor Daniš a bývalý prednosta MsÚ v Novákoch Milan Oršula - písať o ich konaní v rokoch 2014 - 2018??? Zakázali mu tiež písať o dianí v meste Nováky po ich odchode - z funkcie primátora a prednostu MsÚ???
Bude pán redaktor Roško aspoň informovať o verejnom prerokovaní návrhu akčného plánu "Transformácia uhoľného regiónu horná Nitra, ktorí sa uskutočnilo 3. mája 2019 v nováckom Dome kultúry, ktorého sa zúčastnili mnohí občania nielen mesta Nováky, ale aj mnohých okolitých obcí ?
Lebo, ako vidíme, o stretnutí s občanmi v Handlovej už napísal - 7. mája o 1:56 hod. .
Verím, že mi pán redaktor Igor Roško odpovie... A že teda napíše aj článok o Verejnom prerokovaní Akčného plánu transformácie hornej Nitry, ktoré sa uskutočnilo v nováckom Dome kultúry dňa 3.5. 2019...
 


Už ste čítali?