Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené
Preskočiť hlavičku portálu

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vracia sa do staronového prostredia. Nováky povedie Dušan Šimka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bude sa teda môcť už občan vyjadrovať a bude môcť klásť otázky primátorovi??? A budú môcť opäť - po štyroch rokoch - klásť občania klásť verejne otázky primátorovi? Nebudú už mestskí policajti násilím "vyvádzať" kritizujúcicj občanov, vystupujúcich priamo v rozprave MsZ, z rokovacej miestnosti? Tieto otázky kladiem preto, lebo celé uplynulé 4 roky primátor Daniš bránil občanom klásť mu otázky !!! A to nielen na jeho webovej stránke www.danieldanis.sk, kde zmazával otázky občanov, ale neodpovedal ani na otázky občanov, ktoré mu položili priamo v rozprave MsZ!!! A dokonca primátor Daniš jhrubým a nevídaným spôsobom manipuloval aj so Záznamami z MsZ!!!!!!! Vypínal zvuk, keď občania priamo v rozprave MsZ hovorili o konaní primátora Daniša a prednostu MsÚ Milana Oršulu !!! Dôkazy? Vid. stránku www.video.novaky.sk - Záznamy z MsZ z 13.11. 2017, 18.12. 2017, či 19.2. 2017. Stačí si ich pozrieť - od 5 minúty do 35 minúty... Tam uvidíte, ako boli občania "vypnutí" na niekoľko minút, keď hovorili o konaní primátora a prednostu !!!! Takže novozvolený primátor Dušan Šimka sľubuje, že občania sa budú môcť slobodne vyjadrovať a klásť mu aj otázky v televízii? Verím, že tomu znovu tak bude, lebo do r. 2010 -dokonca v priamych prenosoch nováckej TV - skutočne mohli primátorovi Dušanovi Šimkovi klásť otázky. No uvidíme...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Dúfajme, že teraz, nebude občan novák týždeň čo týždeň zavaľovať všetky priľahlé úrady so žiadosťami o informácie otrebárs o veľkosti topánok ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Info zákon

je dôležitým demokratickým nástrojom potrebným pre účinnú kontrolu moci.Napomáha aj pri odhaľovaní najrôznejších prešľapov volených zástupcov,trebárs nekompetentné,alebo nehospodárne nakladanie s finančnými prostriedkami, korupčné konanie alebo nedostatočnú kontrolnú činnosť.Je úplne legálnym a legitímnym nástrojom na kontrolu moci v rukách opozičných politikov a angažovaných občanov.Doposiaľ od jeho prijatia nedoznal zmeny,lebo prax ukazuje,že k jeho zneužívaniu dochádza len v nevýznamnej miere.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A nieco z vlastnej hlavy by nebolo? Prax prave ukazuje, ze niektori "obcania" zneuzivaju tento institut nad mieru obvyklu a doslova sikanuju hlavne obecne a mestske urady svojimi dopytmi. Tak isto niektori "obcania" tak vyuzivali diskusie na zastupitelstvach, ze tieto zastupitelstva, siroko daleko museli zmenit rokovacie poriadky, aby mohli pracovat a nie pocuvat litanie od veci. Ale vsak v pohode, Novaky tu qz mozu vsetkym naokolo ukazat, ako sa to ma robit....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

magooo - je PREDNOSTA MsÚ MILAN ORŠULA ?

Je "magooo" prednosta MsÚ v Novákoch Milan O., o ktorom bol dňa 8.6. 2018 na tejto stránke uverejnený článok TASR pod názvom: "Prednostovi nováckeho úradu má hroziť väzenie za útok na iného muža"? Je to teda prednosta MsÚ??? V uvedeno článku je totiž zverejnené stanovisko hovorcu KR PZ Trenčin Pavla Kudličku, ktorý uviedol naozaj šokujúce skutočnosti o nováckom prednostovi MsÚ - citujem: "Obvineniu zo zločinu ublíženia na zdraví a prečinu výtržníctva čelí 41-ročný Milan O. z Novák (prednosta MsÚ...). 40-ročného muža mal obvinený Milan O. (prednosta MsÚ...) fyzicky napadnúť v Prievidzi ešte 15.8. 2017 asi o 9,00 hod., pričom počas incidentu boli póškodenému spôsobené zranenia s dobou narušenia obvyklého spôsobu života (teda PN- kou...) v dĺžke 57 dní... Od 19.12. 2017 je Milan O. trestne stíhaný za zločin z Ublíženia na zdraví a prečin výtržnictva. V prípade dokázania viny Prednostovi MsÚ Milanovi O. mu hrozí trest odňatia slobody v dĺžke - 10 rokov" !!! Takže je magooo prednostom MsÚ? Pýtam sa preto, lebo magooo sa sťažuje, že občania si vyžiadavajú z MsÚ ... A zároveň sa sťažuje na to, že občania vystupujú priamo v rozprave na MsZ!!! Pán "magooo" - pán prednosta MsÚ, uveďte konkrétne, aké informácie si vyžiadavajú občania informácie z MsÚ a s akými príspevkami vystupujú občania na MsZ. Určite to mnohých občanov zaujíma. Takže uvediete?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Všetci,

čo prijali kandidatúru a boli v demokratických voľbách zvolení do funkcií,tam pred voľbami sedeli a s pokorou v hlase sľubovali občanom,že ich budú počúvať a pre nich robiť.Je len na občanoch samotných,aby tým ,čo na svoje sľuby zabudnú,rázne tie sľuby pripomenuli.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

magooo - zrejme prednosta MsÚ MILAN ORŠU

magooo - zrejme prednosta MsÚ Milan Oršula, ako teda zneužívali občania "inštitút" - Zákon č.211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám ? Verím, že uvediete príklady toho zneužívania... Som však presvedčený, že nič také neuvediete !!! A ako zneužívali občania vystúpenia priamo v rozprave MsZ??? Určite ani tam neuvediete žiadny príklad !!!!! Pretože MsZ sú zverejnené na stránke www.video.nováky.sk a tam si môžu občania pozrieť akým hrubým anevìdaným spôsobom MANIPULOVALI - ZASAHOVALI do Záznamov z MsZ primátor Daniš, prwdnosta MsÚ Milan Oršula a referent MsÚ Peter Paulík !!!!!! Budem veľmi konkrétny a uvediem, do ktorých Záznamov z MsZ zasahovali, ktoré vlastne CENZUROVALI!!! Boli to aj tieto: 13.11. 2017, 18.12. 2018, 19.2. 2018, atď. Sami sa môžete o tom presvedčiť... Stačí, keď si pozriete uvedené MsZ v čase od 5 minúty do 35 minúty. Takže odpovie mi "magooo" na moje konkrétne otázky? Som presvedčený, že neodpovie !!! Odpovie mi aspoň na otázku, či je pravda to, čo bolo zverejnené 8.6. 2018 v článku TASR o 11,34 hod., že "Nováckemu prednostovi MsÚ má hroziť väzenie za fyzický útok na iného muža", pričom mu v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 4 - 10 rokov !!!!! Tieto skutočnosti uviedol hovorca krajskej polície Trenčín Pavol Kudlička. Je to pravda "magooo" - údajne prednosta MsÚ Milan O. ???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re

A ktory si ty vlastne, Stefan, Marian, ci Dusan, lebo ako citam pripevky tu, ci na inych strankach, ci v Prievidzsku, tak sa nejak stracam, ktory ty vlastne si...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re

Cize to, co bolo uverejnene v Prievidzsku, ako predvoledna inzercia a bolo to podpisane ako "Dusan", to teda nie si ty :) :) :)

No pobavili sme še....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

gastarbieter 2 JE MILAN ORŠULA???

Gastarbeiter 2, si taký zbabelý, že si sa stále nepredstavil ?! Ja som sa ti predstavil. Takže ktorý že si ??? Milan Oršula st., Milan Oršula ml. - prednosta MsÚ, Vladimír Richter, či Peter Bošiak st. alebo Peter Bošiak ml. ??? Mňa si vyzýval, aby som sa predstavil, takže som sa ti predstavil.
Gastarbieter 2, vo svojom príspevku spomínaš predvolebnú inzerciu v Prievidzsku, ktorú uverejnil nový primátor Mesta Nováky (víťaz týchto volieb) Ing. Dušan Šimka. Chcem sa ťa preto spýtať, či tam Ing. Dušan Šimka uverejnil nejakú nepravdivú alebo nepresnú informáciu v tých článkoch o konaní doterajšieho primátora Daniša a prednostu MsÚ Milana Oršulu? Odpovieš mi ? Pretože píšeš "No pobavili sme še...". Znovu mi nebudeš vedieť odpovedať ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Otázka na nového primátora

Dobrý deň pán Šimka Dušan.

Chcel by som sa opýtať, do kedy bude vypúšťať splašky priamo do rieky Nitra priamo z toalety? Je to už 6 rokov a žiadnu nápravu ste neurobili. Kľudne nech odpovie aj Váš brat tu píšuci pod menom Občann Novák.

Ďakujem za odpoveď.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

PORUŠENIA KÓDEXU – ŽIADOSŤ O VÝMAZ
Marian vypisuješ bludy,porušuješ osobnostné práva a tak ako bonbónik žiadam aby prispievateľovi bezdôvodne neposkytovala priestor na porušovanie osobnostných práv mojich a mojich spoluobčanov , pretože predmetom ochrany osobnosti človeka je podľa ust. § 11 Občianskeho zákonníka najmä život a zdravie, občianska česť a ľudská dôstojnosť, súkromie, meno a prejavy osobnej povahy. V diskusii zavedenej k článku „ Vracia sa do staronového prostredia .Nováky povedie Dušan Šimka“ zverejnenom v periodiku myhornanitra dňa 11.11.2018 bolo osočujúco zverejnením môjho mena a priezviska, označeného ako Peter Bošiak st., Peter Bošiak ml. vstúpené do mojich osobnostných práv tým, že ma znevažujúcim spôsobom považuje za prispievateľa s nickom gastarbeiter 2 rovnako aj môjho syna. Voči takémuto poškodzovaniu mena a cti môjho a môjho syna sa ohradzujem a opakovane žiadam o výmaz všetkých údajov o mojej osobe a osobe môjho syna ako aj o našom mene a priezvisku. .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ing. PETER BOŠIAK viceprimátor...

Ing. Peter Bošiak je ešte dosluhujúcim poslancom MsZ viceprimátorom mesta Nováky... No a jeho otec Mgr. Peter Bošiak bol predsedom MsNV v Novákoch v r. 1989... Teda vlastne "posledným komunistickým" predsedom MsNV... Potom sa ešte dokonca pokúšal v jedných komunálnych voľbách vrátiť sa na "úrad" vo funkcii primátora... Avšak skončil "v poli porazených". Občania asi tak "ohodnotili" jeho vtedajšiu prácu...
No a práve Peter Bošiak st., ktorý uviedol vo svojom príspevku - dňa 29.11. 2018 o 23:11 hod. že bpredmetom ochrany osobnosti človeka ust. § 11 Občianskeho zákonníka, kde sa hovorí o občianskej česti a ľudskej dôstojnosti, napísal viac ako 450 príspevkov na istú súkromnú hrubo manipulovanú webovú stránku, kde neuveriteľným spôsobom niektorých občanov ohovára, osočuje, znevažuje a uvádza o nich nepravdivé informácie !!! Dokonca tam krivo obvinil moju osobu z vydierania a zastrašovania!!! A to v príspevku č. 5986. Túto záležitosť riešila aj polícia a následne bol Mgr. Peter Bošiak riešený v priestupkovom konaní na Okresnom úrade v Prievidzi !!! A nielen to... Následne bol aj riešený Revíznou komisiou Slovenskej advokátskej komory, kde dňa 20.4. 2018 dokázateľne klamal aj členov uvedenej Revíznej komisie !!!! A to tak, že ani príspevok č. 5986, ani ostatné príspevky pod pseudonymom Pbošiak nepísal on, ale nepravdivo tvrdil, že pod menom Pbošiak písal jeho syn (menovec) Ing. Peter Bošiak !!! Následne boli uvedenej Revíznej komisii zaslané konkrétne dôkazy o klamstvách Mgr. Petra Bošiaka - a to priamo Zápisnice z polície, kde priznal, že pod menom Pbošiak píše on Mgr. Peter Bošiak !!! Taktiež boli Revíznej komisii SAK zaslané aj konkrétne dôkazy z priestupkového konania Okresného úradu Prievidza... No a dňa 4.6. 2018, zrejme na základe toho, ako klamal a zavádzal aj Revíznu komisiu, vystúpil zo Slovenskej advokátskej komory !!!!!! Na všetky moje tvrdenia existujú konkrétne dôkazy - a to jednak zo Slovenskej advokátskej komory, jednak Zápisnice z polície ako aj z Okresného úradu Prievidza. Čo na to povie Mgr. Peter Bošiak??? Aj teraz bude klamať???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

PORUŠENIA KÓDEXU – ŽIADOSŤ O VÝMAZ
Marian vypisuješ bludy,porušuješ osobnostné práva a tak ako bonbónik žiadam aby prispievateľovi bezdôvodne neposkytovala priestor na porušovanie osobnostných práv mojich a mojich spoluobčanov , pretože predmetom ochrany osobnosti človeka je podľa ust. § 11 Občianskeho zákonníka najmä život a zdravie, občianska česť a ľudská dôstojnosť, súkromie, meno a prejavy osobnej povahy. V diskusii zavedenej k článku „ Vracia sa do staronového prostredia .Nováky povedie Dušan Šimka“ zverejnenom v periodiku myhornanitra dňa 11.11.2018 bolo osočujúco zverejnením môjho mena a priezviska, označeného ako Peter Bošiak st., Peter Bošiak ml. vstúpené do mojich osobnostných práv tým, že ma znevažujúcim spôsobom považuje za prispievateľa s nickom gastarbeiter 2 rovnako aj môjho syna. Voči takémuto poškodzovaniu mena a cti môjho a môjho syna sa ohradzujem a opakovane žiadam o výmaz všetkých údajov o mojej osobe a osobe môjho syna ako aj o našom mene a priezvisku. .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

AKÉ BLUDY, Mgr. PETE BOŠIAK???

Byvalý (komunisticky) predseda MsNV v Novákoch (bol ním aj v roku 1989...) uviedol vo svojich dvoch príspevkoch (aj 29.11. 2018, aj dňa 6.12. 2018) nasledovné: "Marián vypisuješ bludy...". A keďže uvádza aj moje meno a tyká mi, tak budem tykať aj ja jemu a chcem sa ho teda spýtať... Pán Peter Bošiak, bol si, ako komunista, predsedom MsNV v Novákoch v r. 1989? Bol !!! Bol si vypočúvaný na polícii z dôvodu, že si o mojej osobe uviedol v príspevku č. 5986, že moja osoba prešla na vydieranie a zastrašovanie??? Je to nehorázne krivé obvinenie, ohováranie, osočovanie a uvádzanie nepravdivých informácií šírených "internetom" !!!!!!!! Vypovedal si teda v tejto súvislosti jednak na polícii a jednak v priestupkovom konaní na Okresnom úrade v Prievidzi - v kancelárii Ing. Jany Mendelovej??? Odpoveď? Áno vypovedal, o čom svedčia aj predmetné Zapisnice, ktoré si vlastnou rukou podpísal !!! Uviedol si nepravdivo - dňa 20.4. 2018 - Revíznej komisii Slovenskej advokátskej komore - že ty nepíšeš na istú webovú stránku (jej názov neuvádzam, aby mi nebol tento príspevok zmazaný z dóvodu reklamy tej stránky...) po menom Pbošiak, ale si uviedol nepravdivo, že pod pseudonymom Pbošiak tam píše tvoj syn (menovec) Ing. Peter Bošiak - poslanec MsZ v Novákoch??? Áno, dokázateľne si Revíznej komisii SAK klamal!!!!!!!!!!! Mám na to všetky písomné dôkazy, ktoré som si získal v zmysle Zákona č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám ! Vystúpil si zo Slovenskej advokátskej komory dňa 4.6. 2018??? Vystúpil si, resp. nie si už členom SAK od 4.6. 2018. Je to pravda? Je !!! Kandidoval si neúspešne na primátora Mesta Nováky??? Kandidival !!! A skončil si predpoaledný... Dôkaz? Viď. výsledky predmetných komunálnych volieb... Takže sa ťa opäť pýtam, Mgr. Peter Bošiak, aké bludy píšem??? Napíš, či som uviedol nejakú nepravdivú informáciu!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak nechápeš, opakujem,PORUŠENIA KÓDEXU – ŽIADOSŤ O VÝMAZ
Marian vypisuješ bludy,porušuješ osobnostné práva a tak ako bonbónik žiadam aby prispievateľovi bezdôvodne neposkytovala priestor na porušovanie osobnostných práv mojich a mojich spoluobčanov , pretože predmetom ochrany osobnosti človeka je podľa ust. § 11 Občianskeho zákonníka najmä život a zdravie, občianska česť a ľudská dôstojnosť, súkromie, meno a prejavy osobnej povahy. V diskusii zavedenej k článku „ Vracia sa do staronového prostredia .Nováky povedie Dušan Šimka“ zverejnenom v periodiku myhornanitra dňa 11.11.2018 bolo osočujúco zverejnením môjho mena a priezviska, označeného ako Peter Bošiak st., Peter Bošiak ml. vstúpené do mojich osobnostných práv tým, že ma znevažujúcim spôsobom považuje za prispievateľa s nickom gastarbeiter 2 rovnako aj môjho syna. Voči takémuto poškodzovaniu mena a cti môjho a môjho syna sa ohradzujem a opakovane žiadam o výmaz všetkých údajov o mojej osobe a osobe môjho syna ako aj o našom mene a priezvisku. .
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho