Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Viktóriu (17) z Prievidze našli (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

POLÍCIA JU "HODÍ" DROGOVÝM DÍLEROM???

Tak, v tomto článku šéfredaktora Ivana Mrišku sme sa dozvedeli, že policajti z Prievidze odvolali pátranie po 17-ročnej Viktórii Laurincovej z Prievidze... Policajná hovorkyňa Elena Antalová povedala:
"Mladistvá Viktória sa prihlásila na polícii v Prievidzi. Počas svojej nezvestnosti sa zdržiavala v Bratislave u kamarátky." Toľko citát hovorkyne polície Antalovej...
Takže mladá dievčina sa sama prihlásila na polícii... Nie je v článku vôbec uvedené, že by spáchala nejakú trestnú činnosť, že by niekoho fyzicky napadla a ublížila niekomu na zdraví... Že by bola trestne stíhaná... Našťastie nič také neurobila, iba odišla ku kamarátke do Bratislavy a nepovedala to matke... Takých prípadov "mladíckej nerozvážnosti" je určite viac...
Čo je však nepochopiteľné - je skutočnosť, že polícia na adresu Viktórie Laurincovej z Prievidza uviedla a šéfredaktor Ivan Mriška zverejnil informáciu (do celého sveta...) - že Viktória Laurincová z Prievidze má sklony k alkoholizmu a toxikománii - tvrdé drogy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uvedomuje si vlastne polícia a šéfredaktor Ivan Mriška, čo zverejnením takejto informácie - o tom, že má údajne Viktória Laurincová sklony k tvrdým drogám, môže spôsobiť tejto mladej dievčine? Ešteže v článku neuviedli aj jej presnú adresu s číslom domu !!!
Aby si ju rôzni drogoví díleri mohli ľahko nájsť... Ale keďže je v článku šéfredaktora Ivana Mrišku uverejnená aj veľká fotografia tváre Viktórie Laurincovej, nebudú mať zrejme práve tí drogoví díleri problém si ju vyhľadať !!!
Domnievam sa, že takéto konanie polície SR a šéfredaktora Ivana Mrišku - zverejnením takých závažných informácií - že Viktória Laurincová má sklony k tvrdým drogám, je veľmi "rozporuplné", možno aj protizákonné... A zverejnenie takýchto závažných informácií môže výrazným spôsobiť "zasiahnuť" do života mladého 17 ročného dievčaťa !!! A, samozrejme, aj do života jej rodiny... A môže mladému dievčaťu "pokaziť život"...
Alebo si to polícia SR a šéfredaktor Ivan Mriška doteraz neuvedomujú???
 
Hodnoť

"KORISŤ" PRE DROGOVÝCH DÍLEROV???

Aj takto sa dá pochopiť "konanie" polície SR a šéfredaktora Ivana Mrišku - zverejnením informácie, že mladá 17 ročná Viktória Laurincová z Prievidze má sklony k toxikománii - tvrdým drogám !!!!!!!!!
A nikomu nič neurobila, nepáchala žiadnu trestnú činnosť !!! Iba odišla ku kamarátke do Bratislavy a nepovedala to matke... Bola to zrejme mladícka nerozvážnosť... A od polície SR a Ivana Mrišku sme sa dozvedeli, že má sklon k tvrdým drogám... Teraz si ju naozaj môžu nájť rozni drogoví díleri - lebo je tam aj uverejnená aj jej veľká fotka... A doteraz si ten článok prečítalo takmer 7 000 ľudí...
 
Hodnoť

NIKOHO NENAPADLA, NIKOMU NEUBLÍŽILA !

V tomto článku šéfredaktora Ivana Mrišku je uvedené, že sa "nezvestná" Viktória Laurincová z Prievidza sama prihlásila na polícii v Prievidzi.
Je preto naozaj nepochopiteľné, že polícia SR (PZ SR...) a šéfredaktor Ivan Mriška o tento 17-ročnej dievčine tu píšu, že:
"Mladistvá Viktória Laurincová má sklony k alkoholizmu a toxikománii - tvrdé drogy"!!!
Domnievam sa, že polícia SR (PZ SR...) a šéfredaktor Ivan Mriška zverejnením tak závažných informácií (sú naozaj pravdivé a bola už aj odsúdená?) môžu tejto 17 ročnej dievčine "pokaziť" celý život...
A mohli zverejnením takýchto informácií "nasmerovať k tejto dievčine" rôznych drogových dílerov, či mafiánov!!! A to je v článku Ivana Mrišku aj zverejnená veľká fotografia jej tváre ! Ešteže polícia SR a šéfredaktor Ivan Mriška nezverejnili aj jej presnú adresu, kde býva... Aby si ju ľahšie tí rôzni drogoví díleri našli... Aká môže byť teraz bezpečnosť tohto mladého dievčaťa??? Aká môže byť teraz jej psychika? Keď polícia SR a šéfredaktor Ivan Mriška zverejnili "na celý svet", že má sklony k tvrdým drogám??? A to nie je Viktória Laurincová ani poslankyňa, ani prednostka MsÚ - nie je žiadnou verejne činnou osobou... Tento článok si už prečítalo viac ako 7 000 ľudí !
Na rozdiel od prednostu MsÚ Milana O., ktorý údajne ešte v auguste 2017 v Prievidzi fyzicky napadol istého občana a ublížil mu na zdraví. A polícia SR, ani šéfredaktor Ivan Mriška o týchto skutočnostiach doteraz verejnosť neinformovali !!! Budem citovať z informácií získaných priamo z PZ SR - v zmysle Zákona č. 211/2000 o slobodnom prístupe k informáciám :
"Milan O. (prednosta MsÚ v Novákoch - moja poznámka) dňa 15.8. 2017 v čase okolo 9,00 hod. v Prievidzi fyzicky napadol poškodeného R.H., čím svojím konaním spôsobil poškodenému R.H. zranenia s dobou narušenia obvyklého spôsobu života v dĺžke 57 dní"!!!
Zároveň je dôležité uviesť, že vyšetrovateľ PZ SR kpt. Ing. Rastislav Tomanica vo svojom uznesení - ČVS: ORP-309/1-VYSP-PD-2017, na adresu prednostu MsÚ v Novákoch Milana O. uviedol - citujem:
"Milan O. je ako prednosta MsÚ v Novákoch v postavení verejného činiteľa a ako verejný činiteľ je povinný zniesť vyššiu mieru kritiky." Toľko citát vyšetrovateľa PZ SR v Prievidzi kpt. Ing. Rastislava Tomanicu, ktorý je ako vyšetrovateľ tiež verejným činiteľom... A naviac je zároveň aj poslancom MsZ v Handlovej, takže je verejne činnou osobou.
Zároveň uvediem aj ďalšie skutočnosti, získané tiež v zmysle Zákona č. 211/2000 o slobodnom prístupe k informáciám, a to nasledovné informácie - že:
"Osoba - Milan O. (prednosta MsÚ v Novákoch - moja poznámka...) je stíhaná za prečin ublíženia na zdraví podľa § 156 ods. 1, ods. 3 písm. c) Trestného zákona v jednočinnom súbehu s prečinom výtržníctva podľa § 364 ods. 1 písm. a) Trestného zákona . V danej veci bolo začaté trestné stíhanie vo veci dňa 01.11. 2017". Toľko citát...
Opäť zdôrazňujem, že všetky vyššie uvedené informácie - skutočnosti, boli získané v zmysle Zákona č. 211/2000 o slobodnom prístupe k informáciám !
Prečo dodnes o tak závažných skutočnostiach nebola verejnosť informovaná ani políciou SR, ani šéfredaktorom Ivanom Mriškom, či redaktorom Igorom Roškom? Určite mnohí z Vás čítali na tejto stránke článok Igora Roška o bezdomovcoch, ktorí sa pobili v centre Prievidze... Ani jeden z nich však nebol verejným činiteľom, či verejne činnou osobou... A samozrejme ňou nebola a nie je ani mladistvá - 17 ročná Viktória Laurincová z Prievidze, o ktorej polícia SR a šéfredaktor Ivan Mriška na tejto stránke zverejnili, že má sklony k toxikománii - tvrdým drogám !!!
 

PRECO

Pises 3x to iste??
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 


Už ste čítali?