Pondelok, 18. november, 2019 | Meniny má Eugen

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prievidza plánuje rekonštrukciu autobusovej stanice (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

No som zvedavý kedy a či vôbec sa začne konečne riešiť autobusová stanica. Mohli by v súbehu s tým aj ŽSR spraviť železničnú stanicu ale to by som chcel asi veľa.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A este keby tak zosuladili spoje

medzi SAD a ZSR,napr. na ranny rychlik do BA sa nemate sancu dostat od Nitr. Pravna. A takych kiksov je ovela viac.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ŽSR neprevádzkuje vlaky ale železničnú infraštruktúru.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Daky mudry...

A co tak vecer,zasa bez pripojov...Bratislava hl.st. 18:39 vlak nečaká na žiadne prípoje 0
Bratislava-Vinohrady 18:43 18:44 4
Pezinok 18:54 18:55 19
Šenkvice 19:00 19:01 26
Trnava 19:14 19:16 46
Leopoldov 19:28 19:43 63
Hlohovec 19:49 19:50 68
Zbehy 20:06 20:07 87
Topoľčany 20:32 20:35 114
Chynorany 20:47 20:48 124
Partizánske 20:58 21:00 131
Zemianske Kostoľany 21:16 21:17 145
Nováky 21:23 21:24 149
Prievidza 21:34 158
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prievidza,,aut.st. MHD prestup na vlak 22:38 1 16 0
Prievidza,,Necpalská 22:40 1 2
Nedožery-Brezany,,dol.koniec 22:44 1 7
Nedožery-Brezany,,pošta 22:45 1 7
Nedožery-Brezany,,hor.koniec 22:46 1 7
Pravenec,,Tatra hor.vrátnica 22:49 1 9
Poluvsie,,rázc. 22:50 1 10
Pravenec,,ZŠ 22:51 1 11
Pravenec,,OcÚ 22:52 1 11
Nitrianske Pravno,,ÚNZ 22:54 1 13
Nitrianske Pravno,,Jednota 22:59 1 13
Tužina,,dolný koniec 23:00 16
Tužina,,kult.dom 23:01 16
Tužina,,OcÚ 23:02 18
Tužina,,cukráreň 23:03 18
Tužina,,horný koniec 23:04 18
Nitrianske Pravno,,Jednota 23:09 1 23
Malinová 23:14 1
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nechápavý...

ŽSR s tým nič nemá a hlavne štát pustil všetky autobusové dopravy a štát objednáva vlakovú prepravu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie dáky múdry ale nemiešaj hrušky s jablkami. ŽSR (Železnice Slovenskej Republiky) = koľajnice, stanice... ZSSK (Železničná Spoločnosť Slovensko) = vlaky osobnej dopravy.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Už ste čítali?