Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nováky prenajali prvú oddychovú zónu. Evidujú aj ďalšie žiadosti (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Jediný kto sa čuduje ste vy pán Marian Šimka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

MANIPULÁCIA WEBMASTEROV SME ???

Volám sa Marián Šimka a som občanom mesta Nováky. Práve o meste Nováky je uverejnený článok p. Silvera Jurtinusa, v ktorom sú uverejnené aj vyjadrenia primátora mesta Nováky Daniela Daniša, prednostu MsÚ Milana Oršulu a exposlanca MsZ v Novákoch Ivana Hvojníka.
Predvčerom, t.j. 16.2. 2017, som napísal príspevok, v ktorom som uviedol svoj legitímny názor na vyjadrenia uvedených pánov ako aj názor na prenajímanie "trávnatých" plôch občanom mesta. Vyjadril som počudovanie nad tým, že za 1 rok mesto Nováky prenajalo iba jednu takúto plochu !!! V článku p. Jurtinusa je to totiž tak uvedené... A je to prenájom za 1 EURO na dobu 20 rokov !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Keďže som omylom vo svojom príspevku uviedol dátum 16.2. 2016, namiesto dátumu 16.2. 2017, tak som sa v nasledujúcom príspevku, ktorý som napísal už dnes, t.j. 17.2. 2017, všetkým "čitateľom" ospravedlnil za nepresnosť... A webmaster aj toto moje ospravedlnenie nepochopiteľne zmazal !!!!!!!
A zmazal aj môj prvý príspevok!!!! Takže webmaster stránky SME nepochopiteľne zmazal obidva moje príspevky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prečo, pán webmaster??? Preto tá moja otázka v "nadpise"... Verím, že mi pán webmaster, resp. vedenie redakcie SME odpovie.
Otázka anonymného občana "waterfly" je však uverejnená viac ako 15 hodín !!! A "waterfly" veľmi urážajúcim a znevažujúcim spôsobom uvádza vo svojom príspevku moje meno aj priezvisko - Marián Šimka!!!
Aj tento môj príspevok webmaster SME zmaže??? A osočujúce vyjadrenie prispievateľa "waterfly" na moju adresu nechá uverejnené bez toho, aby si mohol občan moje zmazané príspevky prečítať a vytvoriť si svoj vlastný názor na uvedené skutočnosti???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Všetky moje vyjadrenia sú pravdivé!!!

Volám sa Marián Šimka a som občanom mesta Nováky... A práve mesta Nováky sa týka článok redaktora Silvera Jurtinusa, na ktorý som reagoval, resp. reagujem aj teraz. Keďže všetky moje vyjadrenia, ktoré som uviedol v mojich predchádzajúcich zmazaných príspevkoch, sú pravdivé a dôkazy o mojich tvrdeniach zasielam nielen do redakcie SME, ale aj zástupcom Transparency International Slovensko, je len logické, že ich uvediem aj v nasledujúcich príspevkoch, aby občania - "čitatelia" tejto stránky, si mohli vytvoriť objektívny obraz - aj o konaní webmastra SME, ktorý moje príspevky zmazal!!! Alebo to nebude potrebné a moje zmazané príspevky budú znovu uverejnené??? V uplynulom období to už totiž bolo - po zaslaní dôkazov mojich tvrdení do SME...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

WEBMASTER TEDA NEZVEREJNÍ TIE ZMAZANÉ??

Volám sa Marián Šimka... Predpokladal som, že webmaster zverejní tie moje zmazané príspevky, v ktorých som sa - ako občan mesta Nováky - vyjadroval k oddychovým zónam.
V článku Silvera Jurtinusa je uvedené, že zatiaľ si - a to za obdobie 1 roka - iba občania jedinej šesť bytovky, ktorých "predsedom spoločenstva je exposlanec Ivan Hvojník (jeho meno aj priezvisko je uverejnené v článku...) prenajali trávnatú plochu. A to je, podľa môjho názoru, naozaj veľmi málo!!! No a keď uvideli občania Novák, ako ostal znečistený altánok v areály Základnej školy v Novákoch, ktorý je v blízkosti mestskej polície, asi si už nikto neprenajme ďalšie plochy... Lebo zrejme občania majú aj obavy, že im to rôzni vandali zničia... Rád si však prečítam názory viacerých občanov na vyššie uvedené skutočnosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

MOJE PRÍSPEVKY BOLI ZMAZANÉ!!! PREČO???

Volám sa Marián Šimka a som občanom mesta Nováky. Preto som vyjadril svoje názory aj na článok Silvera Jurtinusa o meste Nováky, v ktorom sú - ako vidíte - uverejnené vyjadrenia primátora Daniša, prednostu MsÚ Milana Oršulu a exposlanca Ivana Hvojníka... V článku je uvedené, že prvú oddychovú zónu prenajalo mesto Nováky až po roku od vyhlásenia výzvy !!! Takže zrejme zatiaľ takáto forma "prenájmu" občanov veľmi nenadchla... V článku je tiež uvedené, že zástupcom toho "prvého" spoločenstva je je Ivan Hvojník - dodávam bývalý poslanec MsZ v Novákoch. Tento exposlanec však zároveň priznáva, že úpravy okolia nie sú lacná záležitosť... Verí preto, že mesto vyčlení peniaze na podporu takýchto malých projektov... No a prednosta MsÚ Milan Oršula, ktorý je "úplnou náhodou" v príbuzenskom vzťahu s exposlancom Ivanom Hvojníkom, možnosť podpory (z rozpočtu mesta) oddychových zón nevylučuje.
Prednosta MsÚ Milan Oršula doslova povedal - citujem: "Dva roky sa snažíme do rozpočtu mesta zakomponovať aj čiastku pre ich podporu, ani raz túto položku však poslanci neschválili."
A čuduje sa tomu niekto - teda okrem prednostu MsÚ Milana Oršulu a spomínaného exposlanca Ivana Hvojníka???
Prepláca niekto (mesto Nováky???) občanom v rodinných domoch vybudovanie záhrad, altánkov, vysadenie stromčekov či kvetín??? Alebo zakúpenie kosačky? Vklad mesta je predsa - prenájom za 1 EURO na 20 rokov!!! V článku je predsa uvedené, že: "Zámer odobrili aj poslanci , nájom jednotlivých lokalít na obdobie dvadsiatich rokov rokov určili na symbolické jedno euro"!!!!! Stretol som sa aj s názormi, či občania z celého mesta teraz budú môcť chodiť relaxovať a grilovať k spomínanej "šesť bytovke", kde býva exposlanec Ivan Hvojník... Zrejme nie, však? Ak však na to vyčlení finančné prostriedky mesto Nováky - tak potom zrejme áno... Ako odpovie na tieto otázky primátor Daniš, prednosta MsÚ Milan Oršula a exposlanec Ivan Hvojník??? Verím, že odpovedia.
Občania v rodinných domoch si predsa musia sami zabezpečiť nielen "zaplatenie" pozemku, ale aj výsadbu stromčekov, kvetín, vybudovanie altánku, ale aj zavlažovanie (a teda aj "platenie" vody - či vybudovanie studne...) . A práve exposlanec Ivan Hvojník hovorí v článku, že kvety sú náročné na vodu... On sa tomu čuduje? Zrejme sa na altánok, stromčeky, kvety, či studňu spomínaných šiestich rodín (resp. spoločenstva - ako je uvedené v článku..) nebudú "skladať" všetci občania Novák... Vidím, že podobný (logický) názor majú aj páni poslanci MsZ, ktorí návrh prednostu MsÚ a primátora Daniša doteraz nepodporili... A je to naozaj dosť logické.
Prečo mesto nevybuduje z vlastných prostriedkov veľkú oddychovú zónu, kde budú môcť mnohí občania relaxovať, či grilovať??? A určite bude potrebné, aby bola chránená aj kamerovým systémom.
Ako budú chránené tie malé oddychové zóny - podobné ako pri spomínanom bytovom dome, kde býva exposlanec Hvojník?
Práve uplynulý týždeň boli na jednej nováckej webovej stránke uverejnené zábery veľmi znečisteného altánku, a to dokonca v objekte Základnej školy !!! A v blízkosti mestskej polície v Novákoch ... Ako to teda bude v tomto prípade???
Za jeden rok - jeden prenajatý priestor, je to naozaj málo! Zrejme majú občania oprávnené obavy z rôznych vandalov... A zvlášť, keď si prečítali na webe článok o znečistení altánku v objekte Základnej školy v Novákoch, ktorý je dokonca v blízkosti mestskej polície - a asi "pod kamerami"... Tým, čo si to prenajali však držím palce, aby sa im niečo podobné nestávalo.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Už ste čítali?