DOSPELÍ
IV. LIGA SZ
2. 5. o 16.30 h
FC Baník HN Prievidza & Handlová – J. Bohunice
3. 5. o 16.30 h
Šimonovany - Kanianka
V. LIGA SEVER
2. 5. o 16.30 h
Z. Kostoľany – Prečín
D. Vestenice - Cigeľ
3. 5. o 16.30 h
Lehota p/Vt. – V. Uherce
Malá Čausa – Horovce
Dohrávka:
1. 5. o 16.00 h
Stará Turá - Lehota p/Vt.
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
22. kolo - 3. 5. o 16.30 hod.
Chynorany – Sebedražie
Nitrianske Rudno – Oslany
Dežerice - Rudnianska Lehota
Čereňany - Kamenec pod Vtáčnikom
Malá Hradná - Dolné Naštice
2. 5. 16.30
Veľký Klíž – FC Baník HN Prievidza & Handlová B
2. 5. 16.30
Nitrianske Pravno – Skačany
3. 5. 11.00
Veľké Bielice - Opatovce nad Nitrou
Dohrávané 16. kolo
1. 5. o 16.00 hod.
Valaská Belá - Opatovce nad Nitrou
Predohrávané 30. kolo
1. 5. o 16.30 hod.
Pravenec - Skačany
I. TRIEDA
20. kolo
3. 5. o 16.30 hod.
Diviacka Nová Ves – Kľačno
Diviaky nad Nitricou - Nitrianske Sučany
Pravenec – Bystričany
Koš – Chren.-Brusno
Tužina – Ráztočno
2. 5. 16.30
Nováky – Poruba
2. 5. 16.30
Hradec - Malinová
II. TRIEDA
16. kolo
3. 5. o 16.30 hod.
Veľká Lehôtka – Podhradie
Liešťany – Nitrica
Čavoj – Temeš
Bojnice - Kostolná Ves
Valaská Belá – Ned.-Brezany
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
30. 4. o 11.00 a 13.30 h
Inter - Horná Nitra
IV. LIGA SZ
2. 5. o 14.00 h
D. Vestenice – Bošany
Nováky – Nemšová
o 16:30 h
N. Rudno – Ilava
V. LIGA SEVER
3. 5. o 10.00 h
Šimonovany - Kanianka
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
22. kolo
3. 5. o 14.00 hod.
Pravenec - Čereňany B
Uhrovec – Chren.-Brusno
Čereňany - Kamenec pod Vtáčnikom
Valaská Belá – Ned.-Brezany
2. 5. 14.00
Veľké Bielice - Opatovce nad Nitrou
2. 5. 14.00
Veľký Klíž - Veľké Uherce
2. 5. 14.00
Nitrianske Pravno - Skačany
I. TRIEDA
15. kolo
3. 5. o 14.00 hod.
Tužina – Liešťany
Ráztočno - Horná Nitra B
1. 5. 16.30
Malá Čausa - Cigeľ
Dohrávané 11. kolo
1. 5. o 10.00 hod. v Handlovej
Horná Nitra B - Liešťany
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14
1. 5. o 10.00 a 12.15 h
FC Nitra - Horná Nitra
I. LMŽZ U13, U12
3. 5. o 10.00 a 12.00 h
Horná Nitra - Senica
II. LSŽ a LMŽ
3. 5. o 10.00 a 12.00 h
Nováky - PFA ViOn
III. LSŽ a LMŽ SEVER
2. 5. o 10.00 a 12.00 h
N. Pravno – Kanianka
N. Rudno – Nemšová
Dubnica B – D. Vestenice
Z. Kostoľany – Led. Rovne
III. TŽS
16. kolo
3. 5. o 10.00 hod.
Hradec – Ned.-Brezany
Ráztočno – Tužina
Poruba – Cigeľ
Koš – Sebedražie
3. 5. 13.30
Kľačno - Opatovce nad Nitrou
2. 5. 16.30
Chren.-Brusno - Malinová
Dohrávané 12. kolo
1. 5. o 10.00 hod.
Chren.-Brusno – Ráztočno
Poruba – Ned.-Brezany
Koš – Malinová
Hradec – Kľačno
Sebedražie – Cigeľ
30. 4. 16.30
Opatovce nad Nitrou - Tužina
III.TŽJ
15. kolo
3. 5. o 10.00 hod.
Kamenec pod Vtáčnikom – Čereňany
Diviaky nad Nitricou - Valaská Belá
3. 5. 14.00
Liešťany - Diviacka Nová Ves
2. 5. 14.00
Oslany - Rudnianska Lehota
Dohrávané 11. kolo
1. 5. o 10.00 hod.
Diviaky nad Nitricou – Oslany
Liešťany - Kamenec pod Vtáčnikom
Diviacka Nová Ves - Rudnianska Lehota
ŽENY
I. liga ženy (juniorky)
3. 5. o 11.00 (13.15) h
Horná Nitra - Bardejov
RL ŽIAČKY sk. B
2. 5. o 11.00 h
Horná Nitra - Beluša