Pozrite si tradičný prehľad futbalových stretnutí.
DOSPELÍ
IV. LIGA SZ
12. 4. o 15.30 h
Beluša – FC Baník HN
Kanianka – Tr. Teplice
V. LIGA SEVER
11. 4. o 15.30 h
Myjava B – D. Vestenice
12. 4. o 15.30 h
Podolie – Z. Kostoľany
V. Uherce - Malá Čausa
Cigeľ - Stará Turá
Lehota p/Vt. - Ladce
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
19. kolo
12. 4. o 15.30 hod.
Rud. Lehota - Dolné Naštice
Opatovce nad Nitrou – Skačany
Sebedražie - Nitrianske Rudno
12. 4. 11.00
Veľké Bielice - Veľký Klíž
11. 4. 15.30
Kamenec pod Vtáčnikom – Chynorany
11. 4. 15.30
Nitrianske Pravno - Malá Hradná
11. 4. 15.30
Oslany – Čereňany
11. 4. 15.30 v Handlovej
FC Baník Horná Nitra Prievidza & Handlová B - Dežerice
I. TRIEDA
17. kolo
12. 4. o 15.30 hod.
Malinová - Diviacka Nová Ves
Chren.-Brusno – Ráztočno
Bystričany – Tužina
Nitrianske Sučany – Koš
Kľačno – Pravenec
Diviaky nad Nitricou – Nováky
11. 4. 15.30
Hradec – Poruba
II. TRIEDA
13. kolo
12. 4. o 15.30 hod.
Kostolná Ves – Ned.-Brezany
Liešťany – Čavoj
11. 4. 15.30
Veľká Čausa - Veľká Lehôtka
11. 4. 15.30
Temeš - Valaská Belá
11. 4. 15.30
Podhradie – Bojnice
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
7. 4. o 10.00 a 12.30 h
11. 4. o 10.00 a 12.30 h
Horná Nitra - Dúbravka
IV. LIGA SZ
11. 4. o 10.30 h
Dolná Súča – D. Vestenice
o 13.00 h
Nováky – Boleráz
12. 4. o 10.00 h
Nemšová – N. Rudno
V. LIGA SEVER
12. 4. o 13.00 h
Kanianka - Častkovce
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
19. kolo
12. 4. o 13.00 hod.
Opatovce nad Nitrou – Skačany
Sebedražie – Pravenec
11. 4. 13.00
Nitrianske Pravno - Valaská Belá
11. 4. 14.00
Veľké Bielice - Veľký Klíž
11. 4. 15.30
Chren.-Brusno – Ned.-Brezany
11. 4. 15.30
Veľké Uherce – Uhrovec
12. 4. 12.45 v Porube
Čereňany B - Čereňany
I. TRIEDA
12. kolo
12. 4. o 13.00 hod.
Tužina – Ráztočno
11. 4. 15.30
Liešťany – Cigeľ
12. 4. 14.30 v Handlovej
Horná Nitra B - Zemianske Kostoľany
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14
12. 4. o 10.00 a 12.00 h
Horná Nitra - Senec
I. LMŽZ U13, U12
12. 4. o 10.00 a 12.00 h
Šamorín - Horná Nitra
II. LSŽ a LMŽ
12. 4. o 10.00 a 12.00 h
Lok. Trnava – Nováky
III. LSŽ a LMŽ SEVER
11. 4. o 10.00 a 12.00 h
D. Vestenice – N. Pravno
Kanianka – Beluša
N. Dubnica – N. Rudno
12. 4. o 10.00 a 12.00 h
Nové Mesto – Z. Kostoľany
III. TŽS
13. kolo
12. 4. o 10.00 hod.
Cigeľ - Opatovce nad Nitrou
Tužina – Kľačno
Hradec – Koš
Malinová – Poruba
Ned.-Brezany – Ráztočno
11. 4. 10.00
Sebedražie – Chren.-Brusno
III. TŽJ
12. kolo
12. 4. o 10.00 hod.
Čereňany - Diviacka Nová Ves
Kamenec pod Vtáčnikom - Diviaky nad Nitricou
11. 4. 13.00
Oslany - Valaská Belá
12. 4. 13.00
Rudnianska Lehota - Liešťany
ŽENY
I. liga ženy (juniorky)
12. 4. o 11.00 (13.15) h
Horná Nitra - Selce
RL ŽIAČKY sk. B
8. 4. o 16.00 h
Horná Nitra - Trenčín