DOSPELÍ
IV. LIGA SZ
31. 8. o 17.00 h
Kanianka - Chocholná-Velčice
Holíč – FC Baník Horná Nitra
V. LIGA SEVER
31. 8. o 17.00 h
Ladce - D. Vestenice
Lehota p/Vt. - Stará Turá
Cigeľ - Malá Čausa
V. Uherce - Z. Kostoľany
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
30. 8. 17.00 v Handlovej
FC Baník Horná Nitra B – Skačany
Nitrianske Pravno – Čereňany
Kamenec pod Vtáčnikom - Dolné Naštice
31. 8. o 17.00 hod.
Sebedražie - Veľký Klíž
Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Rudno
Rudnianska Lehota - Malá Hradná
1. 9. 16.00
Oslany - Dežerice
DOHRÁVKA 3. kola
29. 8. o 17.00 hod.
Oslany - Malá Hradná
I. TRIEDA
29. 8. 17.00
Chrenovec-Brusno - Tužina
30. 8. 17.00 h
Poruba – Koš
Malinová - Ráztočno
31. 8. o 17.00 hod.
Diviaky nad Nitricou - Diviacka Nová Ves
Kľačno – Nováky
Nitrianske Sučany – Pravenec
Bystričany - Hradec
II. TRIEDA
30. 8. 17.00 h
Veľká Čausa - Nedožery–Brezany
31. 8. o 17.00 hod.
Liešťany - Veľká Lehôtka
Podhradie – Čavoj
Nitrica – Bojnice
Kostolná Ves - Valaská Belá
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
30. 8. o 10.00 a 12.30 h
Horná Nitra – J. Bohunice
IV. LIGA SZ
31. 8. o 14.30 h
Boleráz – D. Vestenice
Nováky – V. Kostoľany
Bošany – N. Rudno
V. LIGA SEVER
31. 8. o 14.30 h
Kanianka – Chynorany
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
30. 8. 14.15 v Porube
Čereňany B/Poruba – Uhrovec
30.8. 14.30
Nitrianske Pravno – Čereňany
Kamenec pod Vtáčnikom – Ned.-Brezany
30. 8. 17.00
Chrenovec-Brusno - Valaská Belá
31. 8. o 14.30 hod.
Sebedražie - Veľký Klíž
Opatovce nad Nitrou - Pravenec
Dohrávka 3. kola
29. 8. o 14.30 hod.
Sebedražie - Skačany
I. TRIEDA
31. 8. o 14.30 hod.
Cigeľ – Tužina
30. 8. 17.00
Liešťany - Zemianske Kostoľany
31. 8. 11.00
Malá Čausa - Ráztočno
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14
31. 8. o 10.00 a 12.15 h
Trenčín - Horná Nitra
I. LMŽZ U13, U12
31. 8. o 10.00 a 12.00 h v Handlovej
Horná Nitra – Trenčín
III. LSŽ a LMŽ SEVER
27. 8. o 15.30 a 17.30 h
N. Rudno – N. Pravno
30. 8. o 10.00 a 12.00 h
Kanianka – Trenčín B
Nemšová – Z. Kostoľany
Papradno – D. Vestenice
III. TŽS
31. 8. o 10.00 hod.
Opatovce nad Nitrou – Cigeľ
Koš – Hradec
Ráztočno - Nedožery-Brezany
30. 8. 10.00
Poruba – Malinová
31. 8. 14.00
Kľačno – Tužina
31. 8. 15.15
Chrenovec-Brusno - Sebedražie
III. TŽJ
31. 8. o 10.00 hod.
Diviaky nad Nitricou - Diviacka Nová Ves
30. 8. 10.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Valaská Belá
30. 8. 14.30
Oslany – Liešťany
31. 8. 14.30
Rudnianska Lehota - Čereňany
ŽENY
I. LIGA ŽENY (juniorky)
31. 8. o 13.00 a 15.00 h
Horná Nitra - Tr. Teplice
II. LIGA ŽIAČKY B
30. 8. o 11.00 h
Horná Nitra - P. Bystrica