DOSPELÍ
IV. LIGA SZ
23. 8. o 17.00 h
FC Baník Horná Nitra - Kanianka
V. LIGA SEVER
23. 8. o 17.00 h
D. Vestenice - Prečín
24. 8. o 17.00 h
Z. Kostoľany – Cigeľ
Malá Čausa - Lehota p/Vt.
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
24. 8. o 17.00 hod.
Chynorany - Kamenec pod Vtáčnikom
Dolné Naštice - Rudnianska Lehota
Malá Hradná - Nitrianske Pravno
Čereňany – Oslany
Dežerice – FC Baník Horná Nitra B
Skačany - Opatovce nad Nitrou
Nitrianske Rudno – Sebedražie
Veľký Klíž - Veľké Bielice
I. TRIEDA
23. 8. 17.00
Diviacka Nová Ves - Malinová
23. 8. 17.00
Nováky - Diviaky nad Nitricou
24. 8. o 17.00 hod.
Ráztočno - Chrenovec-Brusno
Tužina – Bystričany
Poruba – Hradec
Koš - Nitrianske Sučany
Pravenec - Kľačno
II. TRIEDA
23. 8. 19.00
Ned.-Brezany - Kostolná Ves
24. 8. o 17.00 hod.
Veľká Lehôtka - Veľká Čausa
Valaská Belá – Temeš
Bojnice – Podhradie
Čavoj - Liešťany
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
24. 8. o 10.00 a 12.30 h
Topoľčany - Horná Nitra
IV. LIGA SZ
23. 8. o 14.30 h
D. Vestenice - Plevník-Drienové
o 17.00 h
N. Rudno - Nováky
V. LIGA SEVER
23. 8. o 17.00 h
Dubodiel – Kanianka
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
23. 8. 17.00
Ned.-Brezany – Chren.-Brusno
24. 8. o 14.30 hod.
Valaská Belá - Nitrianske Pravno
Čereňany - Čereňany B
Uhrovec - Veľké Uherce
Skačany - Opatovce nad Nitrou
Pravenec – Sebedražie
Veľký Klíž - Veľké Bielice
I. TRIEDA
24. 8. o 14.30 hod.
Zemianske Kostoľany - Malá Čausa
Ráztočno – Cigeľ
Tužina - Horná Nitra B
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14
24. 8. o 10.00 a 12.00 h
Horná Nitra – Púchov (v Handlovej)
II. LSŽ a LMŽ
23. 8. o 10.00 a 12.00 h
Nováky - Komárno
III. LSŽ a LMŽ SEVER
23. 8. o 10.00 a 12.00 h
N. Pravno/Pravenec – Papradno
D. Vestenice - Nové Mesto
Z. Kostoľany - Bánovce
Beluša - N. Rudno
Dubnica B – Kanianka
III. TŽS
24. 8. o 10.00 hod.
Ráztočno - Chrenovec-Brusno
Nedožery-Brezany – Poruba
Malinová – Koš
Hradec – Kľačno
Tužina - Opatovce nad Nitrou
Cigeľ - Sebedražie
III. TŽJ
24. 8. o 10.00 hod.
Čereňany - Kamenec pod Vtáčnikom
Valaská Belá - Diviaky nad Nitricou
24. 8. 14.30
Rudnianska Lehota – Oslany
24. 8. 14.30
Diviacka Nová Ves - Liešťany
ŽENY
SLOVENSKÝ POHÁR - predkolo
23. 8. o 15.00 h
P. Bystrica - Horná Nitra