Letná prestáva sa pomaly, ale isto blíži. Pozrite si tradičný prehľad stretnutí.
DOSPELÍ
MRZ
7. 6. o 17.00 h
FC Baník Horná Nitra - Led. Rovne
IV. LIGA SZ
8. 6. o 17.00 h
Prečín - D. Vestenice
Lehota p/Vt. - Kanianka
V. LIGA SEVER
7. 6. o 17.00 h
Malá Čausa - Tr. Turná
Ilava – Cigeľ
Z. Kostoľany - Kamenec p/Vt.
N. Pravno - V. Uherce
8. 6. o 17.00 h
Podolie – Lazany
Horovce - Oslany odohrali
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
7. 6. 17.00
Veľký Klíž – Pravenec
8. 6. 11.00
Veľké Bielice - Ráztočno
8. 6. o 17.00 hod.
Malinová - Diviacka Nová Ves
Sebedražie - Rudnianska Lehota
Nitrianske Rudno - Opatovce nad Nitrou
Skačany – Uhrovec
Dolné Naštice – Dežerice
I. TRIEDA
8. 6. o 17.00 hod.
Liešťany – Chren.-Brusno
Bojnice - Valaská Belá
Hradec – Kľačno
Tužina – Čavoj
Poruba - Nitrianske Sučany
Diviaky nad Nitricou – Nováky
Bystričany – FC Baník Horná Nitra B
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
7. 6. o 10.00 a 12.30 h
Levice - Horná Nitra
IV. LIGA SZ
7. 6. o 17.00 h
V. Kostoľany - D. Vestenice
8. 6. o 14.30 h
N. Dubnica – Nováky
N. Rudno - Nemšová
V. LIGA SEVER
Chynorany - Kanianka odohrali 30. 5.
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
7. 6. 14.00 h
Veľké Bielice – Ráztočno
7. 6. 14.30 h
Veľký Klíž – Pravenec
Nitrianske Pravno - Opatovce nad Nitrou
7. 6. 17.00 h
Klátova Nová Ves - Čereňany
8. 6. o 14.30 h
Skačany - Valaská Belá
Sebedražie – Lazany
Bystričany - Kamenec pod Vtáčnikom
I. TRIEDA
7. 6. o 17.00 hod.
Malá Čausa – Liešťany
Chren.-Brusno – Ned.-Brezany
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ
8. 6. o 10.00 a 12.00 h
Horná Nitra - Partizánske
III. LSŽ a LMŽ SEVER
7. 6. o 10.00 a 12.00 h
Z. Kostoľany - D. Vestenice
Nemšová – Nováky
Led. Rovne - N. Rudno
Bánovce – Kanianka
Nové Mesto - Horná Nitra B
III. TŽS
8. 6. o 10.00 hod.
Hradec – Poruba
Opatovce nad Nitrou – Tužina
Lazany – Koš
Ráztočno – Malinová
Ned.-Brezany – Chren.-Brusno
7. 6. 10.00
Sebedražie - Kľačno
III. TŽJ
8. 6. o 10.00 hod.
Diviaky nad Nitricou – Oslany
Čereňany - Diviacka Nová Ves
8. 6. 14.30
Liešťany - Rudnianska Lehota
ŽENY
RL žiačky Juh
Turnaj v Šali
7. 6. o 9.00 h
FC Nitra - Horná Nitra
Nové Zámky – Šaľa
Horná Nitra - Nové Zámky
Šaľa - FC Nitra