DOSPELÍ
MRZ
10. 5. o 16.30 h
Topoľníky – FC Baník Horná Nitra
IV. LIGA SZ
11. 5. o 16.30 h
Tr. Teplice - D. Vestenice
Lehota p/Vt. - H. Obdokovce
Kanianka - Bošany
V. LIGA SEVER
10. 5. o 16.30 h
H. Poruba - Malá Čausa
Z. Kostoľany – Cigeľ
11. 5. o 16.30 h
N. Pravno – Lazany
Kamenec p/Vt. - Oslany
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
11. 5. o 16.30 hod.
Veľký Klíž - Diviacka Nová Ves
Nitrianske Rudno – Uhrovec
Dolné Naštice – Ráztočno
Dežerice – Rud. Lehota
Opatovce nad Nitrou - Pravenec
11. 5. 11.00
Veľké Bielice - Malinová
Dohrávka 30. kola
ŠTVRTOK 8. 5. o 16.30 hod.
Pravenec - Skačany
I. TRIEDA
11. 5. o 16.30 hod.
Hradec – Chren.-Brusno
Tužina – Bojnice
Poruba – Liešťany
Diviaky nad Nitricou - Valaská Belá
Bystričany – Kľačno
10. 5. 10.00
Nováky - Nitrianske Sučany
10. 5. 16.30
FC Baník Horná Nitra B - Čavoj
II. TRIEDA
11. 5. o 16.30 hod.
Kostolná Ves – Čereňany
Koš – Podhradie
Nitrica – Ned.-Brezany
Veľká Čausa -Temeš
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
10. 5. o 10.00 a 12.30 h
Horná Nitra - Lok. Trnava
IV. LIGA SZ
10. 5. o 10.00 h
Vrbové - D. Vestenice
11. 5. o 14.00 h
N. Rudno – Beluša
Holíč – Nováky
Dohrávka: 8. 5. o 14.30 h
N. Rudno - N. Dubnica
V. LIGA SEVER
11. 5. o 14.00 h
Kanianka - Dolná Súča
Dohrávka 8. 5. o 16.30 h
Kanianka - Domaniža
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
11. 5. o 14.00 hod.
Skačany – Čereňany
Sebedražie - Klátova Nová Ves
Bystričany – Ráztočno
Kamenec pod Vtáčnikom – Lazany
Opatovce nad Nitrou – Pravenec
10. 5. 14.00
Nitrianske Pravno - Valaská Belá
Dohrávka 30. kola
ŠTVRTOK 8. 5. o 15.00 hod.
Opatovce nad Nitrou - Veľké Bielice
I. TRIEDA
11. 5. o 14.00 hod.
Ned.-Brezany – Liešťany
Cigeľ – Chren.-Brusno
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ
10. 5. o 10.00 a 12.00 h
Nové Zámky - Horná Nitra
III. LSŽ a LMŽ SEVER
8. 5. o 10.00 a 12.00 h
D. Vestenice – Svinná
N. Rudno – Kanianka
Nováky - Horná Nitra B
Z. Kostoľany - Bánovce
II. TMaSŽ
11. 05. 2014 10.00, 11.30
v Pravenci Nitrianske Pravno/Pravenec - Kamenec pod Vtáčnikom
11. 5. 09.00, 10.30
Cigeľ - Lehota pod Vtáčnikom
III. TŽS
11. 5. o 10.00 hod.
Opatovce nad Nitrou – Poruba
Lazany – Sebedražie
Ráztočno – Hradec
Ned.-Brezany – Kľačno
Chren.-Brusno – Tužina
Malinová - Koš
18. kolo
8. 5. ŠTVRTOK o 10.00 hod.
Poruba - Malinova
III. TŽJ
11. 5. o 10.00 hod.
Diviaky nad Nitricou - Diviacka Nová Ves
Valaská Belá - Čereňany
11. 5. 14.00
Oslany - Liešťany