DOSPELÍ
MRZ
3. 5. o 16.30 h
FC Baník Horná Nitra - Komárno
IV. LIGA SZ
3. 5. o 16.30 h
D. Vestenice – Častkovce
4. 5. o 16.30 h
H. Obdokovce – Kanianka
Borčice - Lehota p/Vt.
V. LIGA SEVER
3. 5. o 10.00 h
Lazany - V. Uherce
o 16.30 h
Malá Čausa – Horovce
4. 5. o 16.30 h
Tr. Turná – Oslany
Stará Turá - Kamenec p/Vt.
Cigeľ - N. Pravno
Ladce - Z. Kostoľany
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
4. 5. o 16.30 hod.
Chynorany – Pravenec
Rud. Lehota - Opatovce nad Nitrou
Ráztočno - Dežerice
Diviacka Nová Ves - Nitrianske Rudno
Malinová - Sebedražie
I. TRIEDA
4. 5. o 16.30 hod.
Chren.-Brusno - Nitrianske Sučany
Čavoj – Nováky
Kľačno - Horná Nitra B
Valaská Belá – Bystričany
Liešťany - Diviaky nad Nitricou
Bojnice – Poruba
Hradec - Tužina
II. TRIEDA
4. 5. o 16.30 hod.
Temeš - Veľká Lehôtka
Ned.-Brezany - Veľká Čausa
Podhradie – Nitrica
Kostolná Ves – Koš
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
4. 5. o 10.00 a 12.30 h
Nové Zámky - Horná Nitra
IV. LIGA SZ
3. 5. o 14.00 h
D. Vestenice – Nováky
o 16.30 h
Tr. Stankovce – N. Rudno
V. LIGA SEVER
4. 5. o 14.00 h
Papradno - Kanianka
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
4. 5. o 14.00 h
Čereňany – Pravenec
Ráztočno - Kamenec pod Vtáčnikom
Valaská Belá – Bystričany
Skačany - Veľké Bielice
3. 5. 16.30
Veľké Uherce - Nitrianske Pravno
3. 5. 13.30 v Porube
Lazany - Opatovce nad Nitrou
I. TRIEDA
4. 5. o 14.00 h
Ned.-Brezany – Chren.-Brusno
3. 5. 16.30
Liešťany - Malá Čausa
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ
4. 5. o 10.00 a 12.00 h
Horná Nitra – Piešťany
III. LSŽ a LMŽ SEVER
29. 4. o 15.00 a 16.45 h
Nové Mesto - Z. Kostoľany
3. 5. o 10.00 a 12.00 h
Led. Rovne – D. Vestenice
Horná Nitra B – Beluša
Kanianka – Nováky
Svinná – N. Rudno
II. TSaMŽ
3. 5. o 10.00, 11.30 hod.
Kamenec pod Vtáčnikom – Cigeľ
Lehota pod Vtáčnikom - Nitrianske Pravno/Pravenec
III. TŽS
4. 5. o 10.00 hod.
Poruba – Koš
Tužina – Malinová
Kľačno – Chren. –Brusno
Hradec – Ned.-Brezany
Opatovce nad Nitrou – Lazany
3. 5. 10.00
Sebedražie - Ráztočno
III. TŽJ
4. 5. o 10.00 hod.
Valaská Belá - Diviaky nad Nitricou
Čereňany - Oslany
4. 5. 14.00
Rudnianska Lehota - Diviacka Nová Ves
ŽENY
II. LIGA ŽENY ZÁPAD
4. 5. o 10.00 h
Horná Nitra - Orlové