FUTBAL: V Novákoch diváci gól nevideli

Výsledky 17. kola I. TRIEDY.

Nováky - Liešťany 0:0

ROZHODOVAL: Preťo, 50 divákov

NOVÁKY: Riziky – Sedlák, Stankovský, Mikuláš (70. Belko), Krajči, Plachý (59. Dovičin), Hajnovič (46. Roháč), Lacko, Karak, P. Oršula, R. Oršula (70. Daubner)

LIEŠŤANY: Petrišák – Tkáč, Sedláček, Ja. Javorček, Mišovic, Lomnický, Ju. Javorček (64. Kocúr), Drozd, Mäsiarik, Cvičela, Lomnický (51. Duchoň)

Domáci boli v celom priebehu aktívnejší, no nakoniec môžu byť spokojní aj s remízou, nakoľko hostia v 53. min. nepremenili pokutový kop.

ĽUBOMÍR ĎURECH

Poruba – Chren.-Brusno 2:1 (0:1)

GÓLY: Oboňa, Ábel - Gilan

ROZHODOVAL: Deraj, 120 divákov

PORUBA: Rusnok – Čavojský, Lacko, Valach, Oboňa, Rusnok N., Kozák, Ábel, Galáč, Gaman, Tisaj, str: Čavojský F., Priehoda

CHREN.-BRUSNO: Ľahký – Lukačka, Podolec, Maruška, Gilan, Malárik, Trgiňa, Bukna, Ďurdina, Vojtko E., Vojtko I., str: Švolík

Hostia sa v prvom polčase ukázali ako technickejšie mužstvo a ujali sa vedenia. V druhom dejstve prepli domáci na vyššie obrátky a otočili na 2:1. Potvrdili tým minulotýždňové víťazstvo a na jar získali už toľko bodov, ako za celú jeseň.

MIROSLAV GAMAN

Diviaky nad Nitricou – Tužina 3:1 (2:0)

GÓLY: Kaňa P., Koššo, Duchoň - Galus

ROZHODOVAL: Kališ, 100 divákov

DIVIAKY: Kolárik – Gaman, Škríp, Valuška, Šimka, Koššo, Kaňa P., Kaňa M., Kaňa V., Turcer, Blaho, str: Duchoň, Kolárik M., Caňo

TUŽINA: Klopan – Dobiš, Greschner, Vereš, Gombarček, Kvašnica V., Kvašnica A., Galus, Čiscoň A., Čiscoň B., Kvašnica, str: Kvašniva J.

V zápase mnohých šancí pre domácich i hostí padlo pomerne málo gólov v pomere k tutovkám. Diviaky začínajú mať hernú fazónu a pokračujú v jesennej forme. Stretnutie bolo poznačené mnohými osobnými súbojmi.

ŠTEFAN GAMAN ST.

Bystričany – Hradec 3:4 (3:0)

GÓLY: Bielik, Bartoš, Grolmus – Letavaj, Mokrý, Novotný

ROZHODOVAL: Boško, 100 divákov

BYSTRIČANY: Plachý – Plevka, Lukáč, Kmeť, Bielik, Šnirc, Grolmus J., Tesarovič, Grolmus P., Nechala, Bartoš, str: Suchý, Obžera, Hrádel

HRADEC: Valko – Farkaš, Šnirc, Novotný, Letavaj, Šovčík, Dohnálek, Kaniansky, Briatka, Mokrý, Pekár, str: Čičmanec

Domáci začali zápas vcelku dobre, čo využili na strelenie troch pekných gólov a v polčase svietilo skóre 3:0. Hostia sa presadili hneď po zmene strán a zlepšenou hrou postupne otočili zápas vo svoj prospech a strhli víťazstvo na svoju stranu.

ŠTEFAN TESAROVIČ

FC Baník Horná Nitra B – Bojnice 7:0 (4:0)

GÓLY: Turančík 3, Baláž 2, Bilčík, Oškrobaný

ROZHODOVAL: Majzlan, 50 divákov

FC BANÍK B: Kováčik – Svitek, Sámal, Bača, Andrejčák, Kečkeš, Hirka, Baláž, Čaládik, Oškrobaný, Bilčík, str: Černák, Zelenák, Kóša, Turančík

BOJNICE: Hohoš – Adamec, Kušnír, Mello, Tadiaľ, Medvec, Benko, Ondráš, Krajčík, Rendek, Uhliar, str: Greschner, Ziman, Kočner

Hostia v úvode stretnutia držali domácich umnou obranou na dištanc a dostali sa aj do dvoch šancí. Postupne sa domáci dostali do tempa výsledkom čoho boli dva góly Baláža v rozpätí dvoch minút. Do polčasu sa ešte presadili Oškrobaný a Bilčík, a tak o osude stretnutia bolo prakticky rozhodnuté. V druhom polčase striedajúci Turančík v rozpätí 12-tich minút zaznamenal hetrik a upravil na konečných 7:0.

IGOR BELÁK

Nitrianske Sučany - Valaská Belá 1:0 (0:0)

GÓL: Fodor B.

ROZHODOVAL: Gebrlín, 200 divákov

NIT. SUČANY: Hurtiš – Šimka, Pánis, Čertek, Bútora, Mihálik, Fodor M., Miklaš, Fodor B., Vlnka, Talian, str: Vácha, Miklaš Mat., Caňo

V. BELÁ: Jurenka – Pišta, Luchava, Kučera, Šagát, Dušička, Dolinaj, Iskra, Furka L., Furka M., Mokriš, str: Siekel

Vo veľmi slušne hranom zápase videli diváci kvalitný útočný futbal, v ktorom mali domáci mierne na vrch. Napriek nepremenenej penalte v prvom polčase sa im v druhom dejstve podarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu, keď sa z dorážky presadil B. Fodor.

MAREK MIKLAŠ

Čavoj – Kľačno 1:1 (1:0)

GÓLY: Čičmanec E. - Mundier

ROZHODOVAL: Jančich, 100 divákov

ČAVOJ: Krúpa – Vlčko, Kluvanec, Čičmanec D., Cibulka, Ferenčík, Sýkora, Karvaš, Patráš, Čičmanec E., Čičmanec M., str: Rajčan, Halaška

KĽAČNO: Kančev – Mauer, Strečanský, Kristel, Kubásek, Greschner M., Hanus, Mundier, Greschner F., Sloboda, Jakob, str: Greschner M., Bakus

V Čavoji sa hral svižný futbal, ktorý sa musel prítomným divákom páčiť. Domáci pozahadzovali veľké množstvo šancí, ale do kabín išli s jednogólovým vedením. Hostia si v druhom polčase vytvorili tlak, z ktorého sa im podarilo vyrovnať. Viac gólov už nepadlo, a tak si tímy body rozdelili.

6.Liešťany 11 2 1 8 12:32 7

1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  3. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  4. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  5. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  8. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  9. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

Značkári na hornej Nitre obnovili značenie na viac ako 190 kilometroch trás

Prievidzskí značkári vlani obnovili značenie na viac ako 190 kilometroch turistických trás v okresoch Prievidza a Partizánske.

Prievidza sa pripravuje na skríningové testovanie

Mesto počas víkendu predbežne plánuje vytvoriť 25 odberných miest. V článku nájdete ich zoznam.