DOSPELÍ
MRZ
12. 4. o 15.30 h
Bánovce – FC Baník Horná Nitra
Ostatné zápasy: Komárno - Gabčíkovo, Veľký Meder - Neded, J. Bohunice - Domaniža 13. 4. o 15.30 h Palárikovo - Topoľníky, Tr. Stankovce - FC Nitra jun., Beluša - Led. Rovne, Galanta - V. Ludince
IV. LIGA SZ
13. 4. o 15.30 h
Solčany - D. Vestenice
Lehota p/Vt. – Partizánske
Kanianka - Prečín
Ostatné zápasy: Bošany - H. Obdokovce, N. Dubnica - Modranka, Križovany - Tr. Teplice, Holíč - Šimonovany, Častkovce – Borčice
V. LIGA SEVER
12. 4. o 15.30 h
Z. Kostoľany – Ilava
N. Pravno - Chocholná-Velčice
Oslany – Cigeľ
13. 4. o 15.30 h
V. Uherce - Malá Čausa
Kamenec p/Vt. - Ladce
Stará Turá - Lazany
Ostatné zápasy: H. Poruba - Tr. Turná, Horovce – Podolie
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
13. 4. o 15.30 hod.
Sebedražie – Chynorany
Nitrianske Rudno – Skačany
Dolné Naštice – Malinová
Opatovce nad Nitrou - Diviacka Nová Ves
Pravenec - Uhrovec
Rudnianska Lehota – Ráztočno
Veľký Klíž - Veľké Bielice
I. TRIEDA
13. 4. o 15.30 hod.
Poruba – Chren.-Brusno
Diviaky nad Nitricou – Tužina
Bystričany – Hradec
FC Baník Horná Nitra B – Bojnice
Nitrianske Sučany - Valaská Belá
Čavoj – Kľačno
12. 4. 12.15
Nováky - Liešťany
II. TRIEDA
13. 4. o 15.30 hod.
Nitrica – Čereňany
Veľká Čausa – Koš
Veľká Lehôtka - Kostolná Ves
Temeš – Ned.-Brezany
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
13. 4. o 10.00 a 12.30 h
Horná Nitra - Myjava
IV. LIGA SZ
12. 4. o 10.00 h
Nováky - Tr. Stankovce
13. 4. o 13.00 h
Plevník/Drieňové - D. Vestenice
N. Rudno - Partizánske
V. LIGA SEVER
13. 4. o 13.00 h
Kanianka - Prečín
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
13. 4. o 13.00 hod.
Sebedražie – Čereňany
Veľký Klíž - Veľké Bielice
Kamenec pod Vtáčnikom - Klátova Nová Ves
Opatovce nad Nitrou - Veľké Uherce
12. 4. 13.00
Nitrianske Pravno – Skačany
12. 4. 13.30
v Porube Lazany – Ráztočno
12. 4. 15.30
Pravenec - Valaská Belá
I. TRIEDA
13. 4. o 13.00 hod.
Diviaky nad Nitricou – Liešťany
Cigeľ – Ned.-Brezany
12. 4. 15.30
Malá Čausa – Chren.-Brusno
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ
12. 4. o 10.00 a 12.00 h
Galanta - Horná Nitra
III. LSŽ a LMŽ SEVER
12. 4. o 10.00 a 12.00 h
D. Vestenice – Nováky
Beluša - N. Rudno
Nemšová - Horná Nitra B
Papradno - Kanianka
13. 4. o 10.00 a 12.00 h
Z. Kostoľany - Svinná
Ostatné zápasy: Led. Rovne - Nové Mesto, N. Dubnica - Bánovce
II. TMaSŽ
13. 4. 09.00, 10.30
Cigeľ - Kamenec pod Vtáčnikom
13. 4. 10.00, 11.30
v Pravenci Nitrianske Pravno - Lehota pod Vtáčnikom
III. TŽS
13. 4. o 10.00 hod.
Ráztočno – Poruba
Ned.-Brezany – Lazany
Chren.-Brusno - Opatovce nad Nitrou
Malinová – Sebedražie
Koš – Hradec
Tužina - Kľačno
III. TŽJ
13. 4. o 10.00 hod.
Diviaky nad Nitricou – Liešťany
Čereňany - Rudnianska Lehota
Valaská Belá - Diviacka Nová Ves
ŽENY
II. LIGA ŽENY ZÁPAD
13. 4. o 11.00 h
Horná Nitra - Topoľčany