FUTBAL: Slabých dvadsať divákov gól v Chrenovci-Brusne nevidelo

GÓL: M. Kaňa

ROZHODOVAL: Adamkovič, 80 divákov

NOVÁKY: Belko – Daubner, Stankovský, Taragel, Mikuláš, Karak, Prekop, Plachý, R. Oršula, P. Oršula, Bránik, str: Žiak

DIVIAKY: Kolárik – Valuška, Škríp, Gaman, Turcer, Koššo, P. Kaňa, M. Kaňa, V. Kaňa, Cako, Blaho, str: Pružinec, M. Králik, N. Králik, Lašák

Víťazstvo hostí je zaslúžené. Domácich podržal brankár Belko, ktorý zneškodnil viacero dobrých príležitostí.

ĽUBOMÍR ĎURECH

Chren.-Brusno - Liešťany 0:0

ROZHODOVAL: Mendel, 20 divákov

CHREN.-BRUSNO: Ľahký – Marko, Šalátek, Podolec, Gilan, Malárik, Trgiňa, Ďurdina, Šovčík, E. Vojtko, Bukna, str: I. Vojtko

LIEŠŤANY: Petrišák – Bielik, Sedláček, Tkáč, J. Javorček, D. Lomnický, Cvičela, Fakľa, P. Javorček, Kocúr, P. Lomnický, str: Mišovic, Mäsiarik

Domácim sa opäť nepodarilo streliť gól. V zápase proti Liešťanom zahodili päť gólových príležitostí.

ĽUBOŠ ŠALÁTEK

Valaská Belá – Bojnice 4:2 (2:0)

GÓLY: Pišta, Furka M. 2, Kučera – Franko, Ziman

ROZHODOVAL: Penčák, 100 divákov

V. BELÁ: Furka – Jurenka, Luchava, Kučera, Jurenka, Furka L., Slugeň, Dolinaj, Pišta, Furka M., Mokriš, str: topák, Bartoň

BOJNICE: Hohoš – Kušnír, Krajčík, Zemanovič, Mello, Adamec, Benko, Ziman, Medvec, Grešner, Rendek, str: Franko, Kočner

V prvom polčase boli domáci jasne lepší a vypracovali si aj ďalšie gólové príležitosti, ktoré však nevyužili. Po zmene strán bola prvých 30 minút hra domácich katastrofálna a hostia vyrovnali na 2:2. V závere však domáci strhli víťazstvo na svoju stranu a pripísali si všetky tri body.

MAREK NEMČEK

Kľačno – Hradec 1:0 (1:0)

GÓL: Hanus A.

ROZHODOVAL: Stránsky, 50 divákov

KĽAČNO: Bakus – Mauer, Strečanský, Mendel, Kubásek, Hanus P., Hanus A., Mundier, Greschner, Sloboda, Jakob, str: Greschner M., Lacko, Oprendek, Kristel

HRADEC: Šnirc – Farkaš, Svitok, Letavaj, Krško, Pekár, Dohnálek, Briatka, Mokrý, Novotný Ľ., Novotný M., str: Kaniansky

V stretnutí tabuľkových susedov začalo Kľačno aktívnejšie, čo sa prejavilo tlakom, z ktorého vznikla penalta. Premenil ju Hanus – 1:0. Domáci pokračovali v aktívnej hre a zahodili niekoľko dobrých šancí na skórovanie. V druhom polčase sa hostia snažili o vyrovnanie a domáci umnou hrou strážili výsledok. Aj po tomto zápase Kľačno na jeseň doma ešte neprehralo.

OTO KOVÁČ

Čavoj – Tužina 1:3 (0:2)

GÓLY: Karvaš – Rybár, Baťko, Galus

ROZHODOVAL: Moniak, 100 divákov

ČAVOJ: Krpelan – Čičmanec R., Kluvanec, Vlčko, Špilaj, Čičmanec E., Čičmanec D., Karvaš, Ferenčík, Petráš, Čičmanec M., str: Čičmanec L.

TUŽINA: Klopan – Gombarček, Greschner, Hanzlík, Sláviček, Kulich, Baťko, Kvašnica A., Rybár, Galus, Knašnica V., str: Hanus, Petruf

V priemernom stretnutí sa hostia poľahky dostali do trojgóloveého vedenia. Domáci sa v druhom polčase zobudili, ale k ich streleckej nemohúcnosti sa pridal aj výborný výkon hosťujúceho brankára, ktorý im zabránil zdramatizovať zápas.

DUŠAN VLČKO

Nitrianske Sučany – Poruba 5:1 (0:0)

GÓLY: Kočiš 2, Mihálik, Miklaš ml., Vlnka - Kozák

ROZHODOVAL: Majzlan,150 divákov

NIT. SUČANY: Hurtiš – Bútora, Pánis, Čertek, Šimka, Mihálik, Fodor M., Miklaš ml., Fodor B., Vlnka, Vácha, str: Kočiš, Miklaš mat., Miklaš Mi., Talian

PORUBA: Rusnok – Čavojský, Lacko, Valach, Gebrlín, Tisaj, Kozák, Ábel, Priehoda, Gaman, Rusnok N.

V prvom polčase sa hral absolutne vyrovnaný zápas, ale mužstvá si nevypracovali žiadnu vážnejšiu šancu. V druhom dejstve sa obraz hry zmenil a domáci po pekných akciách vsietili päť gólov. Hosťom sa podarilo streliť čestný gól až v závere stretnutia.

MAREK MIKLAŠ

FC Baník H. Nitra B – Bystričany 7:2 (4:0)

GÓLY: Baláž 4, Turančík 2, Kóša – Grolmus, Hrádel

ROZHODOVAL: Kališ, 50 divákov

FC BANÍK B: Jantoška – Hirka, Izák, Svitek, Jurkovič, Čaládik, Valach, Lacko, Turančík, Černák, Baláž, str: Gregor, Maruška, Pavlík, Kóša

BYTRIČANY: Hutár – Škoda, Plachý, Plevka, Hrádel, Obžera, Grolmus, Tesarovič, Kollár, Nechala, Murko, str: Šnirc

Domáci začali náporom a už v 13.min. po rohovom kope Turančík hlavou otvoril skóre. Ešte do polčasu sa presadili dvakrát Baláž a opäť Turančík. Druhé dejstvo začalo vo voľnejšom tempe, čo využil hosťujúci Grolmus na zníženie skóre - 4:1. Následne sa však opäť presadil Baláž, na čo vzápätí hostia odpovedali taktiež streleným gólom. V 68.min. po individuálnej akcii svoj štvrtý gól stretnutia zaznamenal Baláž. Konečné skóre uzavrel v závere stretnutia Kóša z pokutového kopu.