DOSPELÍ
MRZ
19. 10. o 17.00 h
Gabčíkovo – FC Baník Horná Nitra
Ostatné zápasy: 19. 10 o 14.00 h J. Bohunice - Bánovce, 20. 10. o 14.00 h FC Nitra jun. - Neded, Led. Rovne - Topoľníky, Domaniža - Komárno, V. Ludince - Palárikovo, Galanta - Veľký Meder, Beluša - Tr. Stankovce
IV. LIGA SZ
20. 10. o 14.00 h
Častkovce - Lehota p/Vt.
Holíč - Kanianka
19. 10. o 14.00 h
D. Vestenice - Partizánske
Ostatné zápasy: Prečín - Tr. Teplice, Šimonovany - Modranka, Borčice - Solčany, H. Obdokovce - N. Dubnica, Bošany - Križovany
V. LIGA SEVER
20. 10. o 14.00 h
Malá Čausa - Ilava
Lazany – Horovce
Stará Turá - Z. Kostoľany
Kamenec p/Vt. - V. Uherce
19. 10. o 14.00 h
Cigeľ - H. Poruba
Oslany - N. Pravno
Ostatné zápasy: Tr. Turná - Chocholná-Velčice, Ladce - Podolie
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
20. 10. o 14.00 hod.
Diviacka Nová Ves – Malinová
Ráztočno - Veľké Bielice
Rudnianska Lehota – Sebedražie
Pravenec - Veľký Klíž
19. 10. 14.00
Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Rudno
Ostatné zápasy: Chynorany – Nedanovce, Uhrovec – Skačany, Dežerice - Dolné Naštice
I. TRIEDA
20. 10. o 14.00 hod.
Valaská Belá – Bojnice
Kľačno – Hradec
Čavoj – Tužina
Nitrianske Sučany – Poruba
FC Baník H. Nitra B – Bystričany
19. 10. 12.15
Nováky - Diviaky nad Nitricou
19. 10. 14.00
Chren.-Brusno - Liešťany
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
20. 10. o 11.00 a 13.00 h
Horná Nitra - ČFK Nitra
III. LSD a LMD
19. 10. o 10.00 a 12.30 h
Nové Mesto - Horná Nitra B
IV. LIGA SZ
19. 10. o 10.00 h
Nováky - N. Rudno
o 11.30 h
D. Vestenice – Partizánske
o 14.00 h
Ostatné zápasy: Beluša - N. Dubnica, Ilava má voľno, V. Kostoľany – Vrbové, Brvnište – Bošany, Tr. Stankovce - Plevník-Drieňové, Holíč – Nemšová
V. LIGA SEVER
19. 10. o 14.00 h
Šimonovany - Kanianka
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
20. 10. o 11.30 hod.
Čereňany - Klátova Nová Ves
Valaská Belá – Skačany
Ráztočno - Veľké Bielice
Pravenec - Veľký Klíž
Kamenec pod Vtáčnikom – Bystričany
19. 10. 11.30
Lazany – Sebedražie
Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Pravno
I. TRIEDA
20. 10. o 11.30 hod.
Liešťany - Malá Čausa
Ned.-Brezany – Chren.-Brusno
19. 10. 11.30
Cigeľ - Diviaky nad Nitricou
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ
19. 10. o 10.00 a 12.00 h
J. Bohunice - Horná Nitra
III. LSŽ a LMŽ SEVER
19. 10. o 10.00 a 12.00 h
N. Dubnica - N. Rudno
Led. Rovne – Nováky
Papradno - Z. Kostoľany
20. 10. o 10.00 a 12.00 h
Horná Nitra B - D. Vestenice
Nové Mesto – Kanianka
Nemšová – Beluša
Bánovce – Svinná
II. TSaMŽ
20. 10. 10.00, 11.30
Nitrianske Pravno - Kamenec pod Vtáčnikom
20. 10. 2013 09.00, 10.30
Cigeľ - Lehota pod Vtáčnikom
III. TŽS
20. 10. o 10.00 hod.
Ned.-Brezany – Malinová
Ráztočno – Koš
Lazany – Tužina
Opatovce nad Nitrou – Kľačno
20. 10. 12.15
Chren.-Brusno – Poruba
19. 10. 10.00
Sebedražie - Hradec
III. TŽJ
20. 10. o 10.00 hod.
Liešťany – Oslany
Čereňany - Valaská Belá
20. 10. 11.30
Diviacka Nová Ves - Diviaky nad Nitricou
ŽENY
II. LIGA ŽENY ZÁPAD
19. 10. o 14.00 h
Horná Nitra - Čaka