DOSPELÍ
MRZ
13. 10. o 14.30 h
Neded - Horná Nitra
Ostatné zápasy: 12. 10. o 14.30 h Bánovce - Galanta, Veľký Meder - V. Ludince, Komárno - Led. Rovne 13. 10. o 14.30 h Beluša - Gabčíkovo, Tr. Stankovce - J. Bohunice, Palárikovo - Domaniža, Topoľníky - FC Nitra jun.
IV. LIGA SZ
13. 10. o 14.30 h
Holíč - D. Vestenice
Kanianka – Častkovce
Lehota p/V – Bošany
Ostatné zápasy: Križovany - H. Obdokovce, N. Dubnica - Borčice, Solčany - Šimonovany, Modranka - Prečín, Tr. Teplice - Partizánske
V. LIGA SEVER
12. 10. o 14.30 h
N. Pravno - Stará Turá
Z. Kostoľany – Lazany
13. 10. o 14.30 h
Kamenec p/Vt. - Tr. Turná
V. Uherce – Oslany
Horovce – Cigeľ
Podolie - Malá Čausa
Ostatné zápasy: H. Poruba – Ladce, Ilava - Chocholná-Velčice (sobota)
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
13. 10. o 14.30 hod.
Dolné Naštice - Opatovce nad Nitrou
Nitrianske Rudno – Pravenec
Veľký Klíž - Rudnianska Lehota
Sebedražie – Ráztočno
Skačany - Diviacka Nová Ves
Malinová – Nedanovce
Ostatné zápasy: Dežerice – Chynorany, Veľké Bielice - Uhrovec
I. TRIEDA
13. 10. o 14.30 hod.
Bystričany – Nováky
Diviaky nad Nitricou - Nitrianske Sučany
Poruba – Čavoj
Tužina – Kľačno
Hradec - Valaská Belá
Bojnice – Liešťany
12. 10. 14.30
FC Baník Horná Nitra B – Chren.-Brusno
II. TRIEDA
13. 10. o 14.30 hod.
Veľká Čausa – Čereňany
Nitrica - Veľká Lehôtka
Kostolná Ves - Temeš
Podhradie – Ned.-Brezany
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
12. 10. o 10.00 a 12.30 h
Horná Nitra – Topoľčany
III. LSD a LMD
9. 10. o 11.00 a 13.30 h
Štúrovo - Horná Nitra B
IV. LIGA SZ
13. 10. o 10.00 h
Nemšová – Nováky
o 12.00 h
Holíč - D. Vestenice
N. Rudno – Ilava
Ostatné zápasy: Vrbové – Partizánske, N. Dubnica - Tr. Stankovce, Plevník-Drieňové – Brvnište, Bošany - V. Kostoľany
V. LIGA SEVER
13. 10. o 12.00 h
Kanianka - D. Kočkovce
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
13. 10. o 12.00 hod.
Kamenec pod Vtáčnikom – Čereňany
Bystričany - Opatovce nad Nitrou
Veľký Klíž – Lazany
Sebedražie – Ráztočno
Skačany - Veľké Uherce
12. 10. 12.00
Nitrianske Pravno – Pravenec
12. 10. 14.00
Veľké Bielice - Valaská Belá
I. TRIEDA
13. 10. o 12.00 hod.
Diviaky nad Nitricou – Ned.-Brezany
12. 10. 14.30
Chren.-Brusno – Liešťany
12. 10. 14.30
Malá Čausa - Cigeľ
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ
12. 10. o 10.00 a 12.00 h
Štúrovo - Horná Nitra
III. LSŽ a LMŽ SEVER
12. 10. o 10.00 a 12.00 h
D. Vestenice – Papradno
Z. Kostoľany – Nemšová
Nováky - N. Dubnica
N. Rudno - Bánovce
Kanianka - Horná Nitra B
Ostatné zápasy: Svinná - Nové Mesto, Beluša - Led. Rovne
II. TSaMŽ
12. 10. o 10.00, 11.30 hod.
Kamenec pod Vtáčnikom – Cigeľ
Lehota pod Vtáčnikom - Nitrianske Pravno
III. TŽS
13. 10. o 10.00 hod.
Hradec - Opatovce nad Nitrou
Kľačno – Lazany
Tužina – Ráztočno
Koš – Ned.-Brezany
Malinová – Chren.-Brusno
13. 10. 12.15
Poruba - Sebedražie
III. TŽJ
13. 10. o 10.00 hod.
Diviaky nad Nitricou - Valaská Belá
13. 10. 12.00
Oslany – Čereňany
13. 10. 12.00
Diviacka Nová Ves - Rudnianska Lehota
ŽENY
II. LIGA ŽENY ZÁPAD
13. 10. o 11.00 h
Horná Nitra - Bziny