DOSPELÍ
MRZ
5. 10. o 14.30 h
FC Baník Horná Nitra – Topoľníky
Ostatné zápasy: J. Bohunice - Beluša, 6. 10. o 14.30 h Gabčíkovo - Neded, FC Nitra jun. - Komárno, Led. Rovne - Palárikovo, Domaniža - Veľký Meder, V. Ludince - Bánovce, Galanta - Tr. Stankovce
IV. LIGA SZ
5. 10. o 14.30 h
D. Vestenice - Tr. Teplice
6. 10. o 14.30 h
H. Obdokovce - Lehota p/Vt.
Bošany - Kanianka
Ostatné zápasy: Častkovce - Holíč, Partizánske – Modranka, Prečín - Solčany, Šimonovany - N. Dubnica, Borčice - Križovany
V. LIGA SEVER
5. 10. o 14.30 h
Cigeľ - Z. Kostoľany
Oslany - Kamenec p/Vt.
6. 10. o 14.30 h
Malá Čausa - H. Poruba
Lazany - N. Pravno
Ostatné zápasy: 6. 10. o 11.00 h Chocholná-Velčice – Podolie, o 14.30 h Tr. Turná – Ilava, Ladce – Horovce, Stará Turá - Veľké Uherce
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
5. 10. 14.30 h
Opatovce nad Nitrou - Dežerice
6. 10. o 14.30 h
Chynorany – Malinová
Diviacka Nová Ves - Veľké Bielice
Uhrovec – Sebedražie
Ráztočno - Veľký Klíž
Rudnianska Lehota - Nitrianske Rudno
Pravenec - Dolné Naštice
Ostatné zápasy: 5. 10 o 14.30 Nedanovce - Skačany
I. TRIEDA
5. 10. 12.15 h
Nováky – FC Baník Horná Nitra B
6. 10. o 14.30 hod.
Chren.-Brusno – Bojnice
Liešťany – Hradec
Valaská Belá – Tužina
Kľačno – Poruba
Čavoj - Diviaky nad Nitricou
Nitrianske Sučany – Bystričany
II. TRIEDA
6. 10. o 14.30 hod.
Čereňany – Podhradie
Ned.-Brezany - Kostolná Ves
Temeš – Koš
Veľká Lehôtka - Veľká Čausa
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
5. 10. o 10.00 a 12.30 h
Lok. Trnava - Horná Nitra
III. LSD a LMD
6. 10. o 10.00 a 12.30 h
Horná Nitra B - Galanta
IV. LIGA SZ
5. 10. o 10.00 h
Nováky – Holíč
o 12.00 h
D. Vestenice – Vrbové
6. 10. o 12.00 h
Beluša - N. Rudno
Ostatné zápasy: Partizánske - Bošany, 5. 10 o 14.30 h V. Kostoľany - Plevník-Drieňové, 6. 10. o 12.00 h Brvnište - N. Dubnica, Ilava - Nemšová, Tr. Stankovce majú voľno.
V. LIGA SEVER
5. 10. o 11.30 h
Dolná Súča – Kanianka
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
6. 10. o 12.00 hod.
Valaská Belá – Sebedražie
Ráztočno - Veľký Klíž
5. 10. 12.00
Lazany - Nitrianske Pravno
Opatovce nad Nitrou - Kamenec pod Vtáčnikom
5. 10. 14.30
Pravenec - Bystričany
Ostatné zápasy: Klátova Nová Ves – Skačany, Veľké Uherce - Veľké Bielice
I. TRIEDA
6. 10. o 12.00 hod.
Liešťany – Cigeľ
Ned.-Brezany - Malá Čausa
5. 10. 14.30
Chren.-Brusno - Diviaky nad Nitricou
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ
6. 10. o 10.00 a 12.00 h
Horná Nitra - Nové Zámky
Dohrávka:
2. 10. o 10.00 a 12.00 h
Horná Nitra - Šamorín
III. LSŽ a LMŽ SEVER
3. 10. o 13.00 a 15.00 h
Nové Mesto - N. Rudno
5. 10. o 10.00 a 12.00 h
Kanianka - D. Vestenice
Horná Nitra B – Svinná
Bánovce – Nováky
Led. Rovne - Z. Kostoľany
Ostatné zápasy: N. Dubnica – Beluša, Nemšová - Papradno
II. TSaMŽ
5. 10. o10.00 a11.30 hod.
Lehota pod Vtáčnikom - Kamenec pod Vtáčnikom
6. 10. 10.00,11.30
Nitrianske Pravno - Cigeľ
III. TŽS
6. 10. o 10.00 hod.
Malinová – Poruba
Ned.-Brezany – Tužina
Ráztočno – Kľačno
Lazany – Hradec
Opatovce nad Nitrou – Sebedražie
6. 10. 12.15
Chrenovec-Brusno - Koš
III. TŽJ
6. 10. o 12.00 hod.
Rudnianska Lehota - Diviaky nad Nitricou
Diviacka Nová Ves – Liešťany
Oslany - Valaská Belá
ŽENY
II. LIGA ŽENY ZÁPAD
5. 10. o 15.00 h
Orlové - Horná Nitra