FUTBAL: Ďalší smolný zápas odohrali Opatovce nad Nitrou

Opatovce nad Nitrou – Chynorany 2:3 (1:2)

GÓLY: R. Petreje, vlastný (Čangel) – Andel 2, Marko

ROZHODOVAL: I. Mokrý, 100 divákov

OPATOVCE: Čičmanec - Krčík, Teslík, P. Hulini, Švarc, Šimurka, Kováč, Petreje, R. Hulini, Borko, Kohút, str.: Líška, Lalík, Likavčan, Gendiar.

CHYNORANY: Sledz - Ovečka, Marko, Čangel, Andel, Ondrejkovič, Medo, Kováčik, Podmanický, Michalík, Marko, str.: Rajnoha.

Domáci mladíci odohrali ďalší nešťastný zápas. Po priamom kope Petrejeho sa ujali vedenia 1:0, ale do konca polčasu im viazla kombinácia, hrali nekoncentrovane, a tak po rýchlych akciách hostí sa polčas skončil 1:2 v prospech Chynorian. V druhom polčase pritlačili hostí na vlastnú polovicu a vlastencom Čangela vyrovnali na 2:2. Ďalej pokračovali v nátlakovej hre, ale v 75.min. urobili chybu v strede obrany, ktorú Andel využil na vstrelenie víťazného gólu. Do konca zápasu sa viacej nehralo, ako hralo, a tak stav 2:3 sa už nezmenil.

RÓBERT ŠIMURKA

Nitrianske Rudno – Ráztočno 3:0 (2:0)

GÓLY: Kohút 2, Čičmanec

ROZHODOVAL: Šandrik, 100 divákov

NIT. RUDNO: Páleš – Kistner, Drobec, Škraban, Cibulka, Pánis, Halaška, Kluvanec, Kohút, Bárta, Čičmanec, str: Škraban M.

RÁZTOČNO: Ondrejovič – Sokolovský, Ondrejka, Kaniansky, Ulbrik, Chlpek, Drozd, Kerata, Krutý, Chlpek L., Strelka

Rudnianci začali stretnutie veľkým náporom, výsledkom čoho bol vedúci gól z kopačky Kohúta. Ďalší presný zásah pridal tesne pred prestávkou Čičmanec. Po zmene strán vsietil svoj druhý gól Kohút a uzavrel výsledok na rozdiel triedy.

JOZEF BARBORKA

Sebedražie - Diviacka Nová Ves 3:0 (1:0)

GÓLY: Mokrý, Brindza, Hurtiš

ROZHODOVAL: Maňuch, 150 divákov

SEBEDRAŽIE: Hedvigy – Mokrý, Kolodzej, Zubál, Machač, Hurtiš, Paprčiak, Sajter, Habalčík, Špeťko, Brindza, str: Krešne

D. N. VES: Cíger – Šimurda, Šlabjar, Géczy, Jankeje, Lupták, Pekár, Uhliar, Štrbák, Vavro, Tomko, str: Štrbák L., Pšenák

Domáci sa ujali vedenia už v 7. minúte po štandardnej situácii a peknom góle Mokrého. Hostia však hru vyrovnali, mali loptu častejšie na kopačkách, ale domáci im skórovať nedovolili. Po zmene strán bola hra vyrovnaná, a domáci sa dvakrát gólovo presadili až v závere stretntita. Hostitelia si za predvedený výkon v druhom polčase víťazstvo rozhodne zaslúžili.

IGOR ČERTÍK

Dežerice - Pravenec 3:1 (1:0)

GÓLY: Otočka 2, Božik – Adamček.

Domáci boli po celý zápas lepším mužstvom a zaslúžene doma vyhrali.

D. Naštice – R. Lehota 3:3 (1:2)

GÓLY: Dzúrik, Muran, Kyselica – Petráš, Cebák, Harak.

Diváci videli vyrovnané stretnutie, v ktorom útoky prevyšovali obrany. V D. Našticiach tak padlo až šesť gólov a súperi si body zmierlivo podelili.

Skačany - Malinová 4:0 (3:0)

GÓLY: Fuka 2, Horniak, Vavro.

Skačany vybehli na súpera od úvodných minút a už do polčasu domáci viedli rozdielom triedy. V druhom polčase sa stretnutie už iba dohrávalo, domáci zaslúžene vyhrali.

Sebedražie - Veľké Uherce 0:3

Opatovce nad Nitrou – Čereňany 2:3 (1:1)

1. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  2. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  10. Nepodceňujte bolesť chrbta, môže ísť o zápalové ochorenie
  1. Do you need to unwind after a stressful week at work?
  9. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  10. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  10. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom 3 957

Pre zásahy mestskej polície je dôležitá jedna vec. Ako jej môžete pomôcť?

Mestská polícia dostáva množstvo oznámení od ľudí. Tie im veľmi pomáhajú v ich práci. Nie všetky však prídu včas.

Bojnickí hokejbalisti získali na turnaji v Likavke striebro

Hokejbalisti uspeli uplynulý víkend na celoslovenskom turnaji v Likavke pri Ružomberku.

Handlovskí florbalisti North Stars mali naviac

Hráči North Stars Handlová sa zapojili už po štvrtýkrát do kremnickej florbalovej hobby ligy (FHL), ktorú organizuje miestne CVČ pod vedením zakladateľov súťaže Miroslava a Mária Hricovcov.