FUTBAL: Prvé zaváhanie rezervy Baníka až proti Valaskej Belej

GÓLY: Kvašnica

ROZHODOVAL: Penčák, 50 divákov

CHREN. BRUSNO: Ľahký – Baláž, Šalátek, Podolec, Gilan, Malárik, De Abreu, Trgiňa, Šovčík, Vojtko, Marko, str:

TUŽINA: Klopan – Dobiš, Ošvát, Vereš, Pekár, Baťko, Hanus, Gombarčrk, Rybár, Kvašnica A., Kvašnica V., str:

Vo vyrovnanom zápase rozhodli hostia o svojom víťazstve 3 minúty pred koncom stretnutia, keď po hrubej chybe domácich vsietili jediný gól stretnutia.

ĽUBOŠ ŠALÁTEK

Hradec – Poruba 2:2 (0:2)

GÓLY: Novotný, Svitok – Ábel,Rusnok N.

ROZHODOVAL: Hudák, 150 divákov

HRADEC: Valko – Farkaš, Kanianský J., Svitok, Dohnálek, Letavaj, Majtényi, Kanianský M., Krško, Mokrý, Novotný, str: Pekár, Lenhard

PORUBA: Rusnok – Čavojský M., Lacko, Valach, Rusnok N., Priehoda, Kozák, Ábel, Čavojský F., Gaman, Tisaj, str: Jamriško, Galač, Oboňa

Domáci prvý polčas nezvládli, nekoncentrovali sa na hru a preto zaslúžene prehrávali o dva góly. V druhom dejstve sa hra otočila a domáci prevzali taktovku stretnutia. Podarilo sa im vyrovnať a zápas sa skončil spravodlivou remízou.

PETER ČIČMANEC

Bojnice - Diviaky nad Nitricou 1:3 (1:1)

GÓLY: Rendek – Kaňa P., Kaňa M., Cako

ROZHODOVAL: Deraj

BOJNICE: Dolog – Tadiaľ, Krajčík, Zemanovič, Meliš, Rendek, Benko, Mello, Medvec, Vrták, Grešner, str: Ziman, Franko, Rybár

D.N.N.: Kolárik – Gaman, Škríp, Púčik, Koššo Ľ., Koššo M., Kaňa M., Kaňa P., Kaňa V., Cako, Blaho, str: Šimka, Lašák

Ďalší nevydarený zápas domáceho mužstva, i keď priamy kop Zemanoviča v 40. min., a prázdna brána hostí v 46. min. si žiadali góly. Hostia v 58. min využili priamy kop z hranice 16-tky po príliš prísnom verdikte rozhodcu, na zvýšenie vedenia na 1:2 a po vyšachovaní domácej obrany v 62. min. stanovili konečný výsledok zápasu na 1:3.Treba však priznať, že hostia boli futbalovejší.

JÁN HROMADA

Liešťany – Bystričany 3:3 (2:1)

GÓLY: Krpelan 2, Michal – Grolmus 2, Benko

ROZHODOVAL: Grolmus, 100 divákov

LIEŠŤANY: Petrišák – Bielik, Sedláček, Pôbiš, Tkáč, Michal, Lomnický, Mäsiarik, Javorček, Kocúr, Krpelan, str: Duchoň, Kotula

BYSTRIČANY: Hutár – Benko, Škoda, Plachý, Suchý, Obžera, Kollár, Tesarovič, Slúka, Bielik, Grolmus, str: Plevka, Šnirc, Nechala, Belica

Hostia sa síce ujali vedenia v zápase, ale domáci ešte do polčasu otočili dvoma gólmi v priebehu troch minút. Zlepšenou hrou pokračovali aj v druhom dejstve, nepremenili však svoje šance, za čo pykali, keďže hostia tie svoje premenili a zrazu bolo 2:3. Lieštanci však v nadstavenom čase predsa len skórovali a zápas sa skončil zaslúženou deľbou bodov.

PETER KOTULA

Valaská Belá – FC Baník Horná Nitra B 3:3 (1:2)

GÓLY: Kučera, Iskra, Pišta – Valach 2, Černák

ROZHODOVAL: Jančich, 250 divákov

V. BELÁ: Jurenka J. – Pánis, Luchava, Kučera, Jurenka P., Furka L., Dolinaj, Slugen, Pišta, Furka M., Mokriš, str: Šagát, Iskra, Topák

FC BANÍK B: Jantoška – Izák, Maruška, Kôstka, Svitek, Kečkeš, Valach, Lacko, Turančík, Černák, Bilčík, str: Žabka, Tran

Diváci videli výborné stretnutie s množstvom gólov. Na oboch stranách zostalo ešte niekoľko nevyužitých šancí. V bránke domácich si odkrútil premiéru dobrým výkonom Juraj Jurenka.

MAREK NEMČEK

Kľačno – Nováky 2:2 (2:0)

GÓLY: Sloboda, Mundier – Roháč, Oršula P.

ROZHODOVAL: Hodas, 100 divákov

KĽAČNO: Kančev – Mauer, Strečanský, Mendel, Hanus P., Greschner F., Hanus A., Mundier, Greschner M., Sloboda, Jakob, str: Oprendek

NOVÁKY: Belko – Sedlák, Stankovský, Karak,Prekop,Tarageľ, Hajnovič, Plachý, Oršula R., Oršula P., Roháč, str: Balaj

Kľačno v prvom polčase, okrem strelených dvoch gólov, nevyužilo niekoľko výborných šancí, a to sa im v druhom dejstve vypomstilo. Po dvoch hrubých chybách v obrane hostia vyrovnali a odviezli si z ihriska súpera „šťastný“ bod.

ALFRÉD GRESCHNER

Čavoj - Nitrianske Sučany 2:1 (2:0)

GÓLY: Karvaš 2 - Caňo

ROZHODOVAL: Moniak, 250 divákov

ČAVOJ: Krpelan – Čičmanec R., Kluvanec, Čičmanec D., Kučera, Halaška, Sýkora, Karvaš, Čičmanec M., Petráš, Ferenčík, str: Špilaj

NIT. SUČANY: Hurtiš – Miklaš st., Pánis, Čertek, Šimka, Mihálik, Fodor M., Miklaš ml., Fodor B., Pinka, Bútora, str: Švirik, Miklaš Mat., Caňo

Čavojskí hráči podali proti favoritovi disciplinovaný výkon a hrali so zabezpečenou obranou. Hoci hostia mali počas zápasu hernú prevahu, domáci svojim bojovným výkonom potešili svojich fanúšikov a pripravili hosťom ich prvú prehru v súťaži.