FUTBAL: Nešťastnú prehru si pripísala Lehota pod Vtáčnikom

Lehota pod Vtáčnikom - Tr. Teplice 1:2.(Zdroj: Ľ. ŠESTÁK)

GÓLY: Krško, Grom , Khadir - Šimončič

ROZHODOVAL: Drobec, 200 divákov

KANIANKA: Pipíška – Petráš Mi., Mečiar, Kurbel, Šnirc, Krško, Babašta, Grom, Petráš Ma., Richter, Minich, str: Hanus, Slezák, Khadir

PARTIZÁNSKE: Bohunský – Bohuš, Sedláček, Macega, Kompas, Křapka, Petreje, Norocký, Slivka, Greguška, Nižňanský, str: Šimončič, Kučerka, Buričan

Po prvej strele zápasu otvorili domáci skóre už v 4. minúte z kopačky Krška. Hralo sa vo veľmi dobrom tempe a domáci mali niekoľko šancí na skórovanie. V druhom polčase hráči udržali vysoké tempo hry a futbal sa musel divákom páčiť. V 50. min. zvýšil po peknej akcii na 2:0 Grom. A v 80. min, po centri Hanusa sa hlavou presadil striedajúci Khadir. Čestný úspech hostí v závere zápasu zaznamenal Šimončič.

MARTIN PIPÍŠKA

Lehota p/Vt. - Tr. Teplice 1:2 (1:1)

GÓLY: Mišeje – Suchý 2

ROZHODOVAL: Marinčák, 200 divákov

LEHOTA: Vavro – Belán, Kohút, Trnko, Jankula, Královič, Píš, Mišeje, Šinko, Benčát, Kriška, str: Štefanička, Zaťko, Kobes

Vo vyrovnanom zápase by bola spravodlivá remíza, ale hostia využili v závere zápasu rýchly protiútok a odviezli si z Lehoty všetky 3 body.

VLADIMÍR JAKUBIS

H. Obdokovce - D. Vestenice 6:0 (3:0)

GÓLY: Baňák 3, Vaňo, Klena, Balážik.

ROZHODOVAL: Matulová, 250 divákov.

H. OBDOKOVCE: Uhlár – Junás, Ondrka, Kuchtiak (85. M. Fekete), Balážik, Bisák, Hubinský, Klena, Lacika (13. M. Kopún), Uhrík, Vaňo (70. Baňák), tréner R. Jakubička.

D. VESTENICE: Beták – Struhár, Líška, Floro, Matejovič, Dvonč, Bruška, Stručka, Škarka, Cagáň, Papranec (46. Kolenčík).

Diváci videli veľmi dobrý zápas. Domáci dobre kombinovali a strelili dva pekné góly. Do polčasu ešte zvýšili vedenie na 3:0. V druhom polčase hra upadla na desať minút, no potom domáci opäť ožili a peknou hrou po krídlach dotiahli zápas do víťazného konca. Striedajúci Baňák, ktorý prišiel na ihrisko až v 70. minúte, si vystrieľal hetrik a H. Obdokovce tak vyhrali jednoznačne a zaslúžene 6:0.

Ostatné zápasy: Bošany – Borčice 1:1 (0:1), Častkovce – Šimonovany 3:0 (1:0), N. Dubnica – Solčany 3:1 (1:0), Holíč - Prečín 2:1 (1:1), Križovany – Modranka 1:0 (0:0)

Góly: Žabka, Daško

Ostatné zápasy: Ilava – Trenčianske Stankovce 0:6, Holíč – Veľké Kostoľany 1:1, Nemšová – Partizánske 3:1, Nová Dubnica – Plevník-Drieňové 4:1.

1. Tr. Stankovce 5 4 0 1 25:7 12

2. Brvnište 5 4 0 1 22:6 12

3. Holíč 5 3 2 0 10:3 11

4. Nemšová 5 3 1 1 16:9 10

5. Partizánske 5 3 0 2 16:7 9

6. N. Dubnica 4 3 0 1 13:5 9

7. Vrbové 5 2 3 0 11:5 9

8. N. Rudno 4 2 0 2 8:7 6