DOSPELÍ
MRZ
5. kolo:
1. 9. o 16.00 h
Tr. Stankovce - Horná Nitra
Ostatné zápasy: 30. 8. o 16.00 h - J. Bohunice - Led. Rovne, Bánovce – Neded, Veľký Meder – Topoľníky, 1. 9. o 16.00 h V. Ludince – Gabčíkovo, Galanta – Domaniža, Beluša - FC Nitra jun., Palárikovo - Komárno
IV. LIGA SZ
5. kolo:
1. 9. o 16.00 h
H. Obdokovce - D. Vestenice
Kanianka – Partizánske
Lehota p/Vt. - Tr. Teplice
Ostatné zápasy: Bošany – Borčice, Častkovce – Šimonovany, Holíč – Prečín, Križovany – Modranka, N. Dubnica - Solčany
V. LIGA SEVER
5. kolo:
31. 8. o 16.00 h
Oslany – Ladce
Kamenec p/Vt. - Malá Čausa
Z. Kostoľany – Podolie
1. 9. o 16.00 h
Lazany - Tr. Turná
Stará Turá – Cigeľ
V. Uherce - Chocholná-Velčice
N. Pravno – Ilava
Horovce - Horná Poruba
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
5. kolo:
1. 9. o 16.00 hod.
Rudnianska Lehota – Chynorany
Pravenec – Ráztočno
Opatovce nad Nitrou – Uhrovec
Dežerice - Diviacka Nová Ves
Sebedražie - Veľké Bielice
Nitrianske Rudno – Malinová
Ostatné zápasy: Dolné Naštice – Nedanovce, Veľký Klíž – Skačany
I. TRIEDA
5. kolo:
31. 8. 12.15
Nováky - Valaská Belá
31. 8. 16.00
Horná Nitra B – Liešťany
31. 8. 17.00
Poruba - Tužina
1. 9. o 16.00 hod.
Čavoj - Chrenovec-Brusno
Nitrianske Sučany – Kľačno
Bystričany – Bojnice
Diviaky nad Nitricou - Hradec
II. TRIEDA
3. kolo
1. 9. o 16.00 hod.
Temeš – Čereňany
Veľká Lehôtka – Podhradie
Veľká Čausa - Kostolná Ves
Nitrica - Koš
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
5. kolo:
28. 8. o 10.00 a 12.30 h
Horná Nitra – Senec
III. LSDZ a LMDZ
5. kolo:
31. 8. o 10.00 a 12.30 h
Šurany - Horná Nitra B
IV. LIGA SZ
5. kolo:
31. 8. o 10.00 h
Nováky – Brvnište
o 14.00 h
1. 9. o 13.30 h
Beluša - D. Vestenice
N. Rudno - Vrbové
Ostatné zápasy: Holíč - V. Kostoľany, Nemšová - Partizánske, Ilava - Tr. Stankovce, N. Dubnica - Plevník-Drieňové, Bošany majú voľno.
V. LIGA SEVER
5. kolo:
1. 9. o 13.30 h
Kanianka - Opatová n/V.
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
5. kolo:
31. 8. 13.30
Lazany – Čereňany
Kamenec pod Vtáčnikom - Veľké Uherce
31. 8. 16.00
Pravenec - Ráztočno
1. 9. o 13.30 hod.
Opatovce nad Nitrou - Valaská Belá
Bystričany - Klátova Nová Ves
Sebedražie - Veľké Bielice
Ostatné zápasy: Veľký Klíž - Skačany
I. TRIEDA
3. kolo
31. 8. 13.30
Cigeľ – Liešťany
31. 8. 16.00
Malá Čausa - Nedožery-Brezany
Diviaky nad Nitricou - Chrenovec-Brusno
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ
5. kolo:
31. 8. o 10.00 a 12.00 h
PFA ZM/Vráble - Horná Nitra
III. LSŽ a LMŽ SEVER
5. kolo
31. 8. o 10.00 a 12.00 h
D. Vestenice - N. Dubnica
Papradno - Horná Nitra B
Z. Kostoľany – Kanianka
1. 9. o 10.00 a 12.00 h
Nováky - N. Rudno
Ostatné zápasy: Led. Rovne – Bánovce, Beluša – Svinná, Nemšová - Nové Mesto
II. TSaMŽ
2. kolo
31. 8. o10.00 a11.30 hod.
Kamenec pod Vtáčnikom – Cigeľ
Lehota pod Vtáčnikom - Nitrianske Pravno (Macho)
III. TŽS
2. kolo
31. 8. o 10.00
Sebedražie – Malinová
15.00
Poruba - Ráztočno
1. 9. o 10.00 hod.
Lazany - Nedožery-Brezany
Opatovce nad Nitrou - Chrenovec-Brusno
Hradec – Koš
Kľačno – Tužina
III. TŽJ
2. kolo
1. 9. o 10.00 hod.
Diviaky nad Nitricou - Diviacka Nová Ves
1. 9. 13.30
Oslany – Liešťany
Valaská Belá - Čereňany
ŽENY
II. LIGA ŽENY
1. 9. o 11.00 h
Čaka - Horná Nitra