Prinášame vám program víkendových zápasov.
DOSPELÍ
IV. LIGA SZ
29. kolo (9. 6. o 17.00 h)
Lehota p/Vt. - D. Vestenice
FC Baník Horná Nitra - N. Dubnica
N. Pravno - H. Obdokovce
Púchov – Kanianka
Ostatné zápasy: Križovany – Krtovce, Bošany – Častkovce, Partizánske - Tr. Stankovce, Prečín - Holíč
V. LIGA SEVER
29. kolo (9. 6. o 17.00 h)
Z. Kostoľany – Borčice
Ilava - Malá Čausa
V. Uherce – Cigeľ
Ľuborča – Oslany
Kamenec p/Vt. - H. Poruba
Ostatné zápasy: Podolie - Stará Turá, Šimonovany – Ladce, Tr. Teplice - voľno.
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
27. kolo (9. 6. o 17.00 hod.)
Sebedražie - Opatovce nad Nitrou
Lazany – Uhrovec
Bystričany – Ráztočno
Malinová - Diviacka Nová Ves
Skačany - Nitrianske Rudno
Nedanovce – Pravenec
Ostatné zápasy: Chynorany – Dežerice, Veľký Klíž - Veľké Bielice
I. TRIEDA
25. kolo (9. 6. o 17.00 hod.)
Poruba - Chrenovec-Brusno
Rudnianska Lehota – Kľačno
Tužina - Valaská Belá
Mačov – Čavoj
Liešťany – Nováky
Podhradie – Hradec
Bojnice - Nitrianske Sučany
DORAST
II. TRIEDA
21. kolo (9. 6. o 17.00 hod.)
Koš - Horná Nitra "B"
Čereňany - Diviaky nad Nitricou
Nedožery-Brezany - Kostolná Ves
Nitrica – Radobica
Veľká Čausa - Veľká Lehôtka
FK Mesto Prievidza - Nitrianske Rudno "B" - Temeš (8. 6. o 17.00 h v Lazanoch)
II. LSDZ
29. kolo (9. 6. o 10.00 a 12.15 h)
Dubnica B - Horná Nitra
Dohrávka:
Levice - Horná Nitra
II. LMDZ
29. kolo (9. 6. o 10.00 a 12.15 h)
Dubnica B - Horná Nitra
Dohrávka:
Levice - Horná Nitra
IV. LIGA SZ
29. kolo (9. 6. o 14.30 h)
Beluša - Nit. Rudno
Horná Nitra B - Holíč
Boleráz - Nováky
Ostatné zápasy: Vrbové - P. Bystrica, Tr. Stankovce - N. Dubnica, Led. Rovne - Ilava, Moravany - V. Kostoľany, Brvnište má voľno.
V. LIGA SEVER
29. kolo (9. 6. o 14.30 h)
Dubodiel - D. Vestenice
Horná Poruba - Kanianka
Ostatné zápasy: Plevník - Drietoma, Bošáca - Bošany, Stará Turá - D. Kočkovce, Partizánske - Opatová n/V., Prečín - Tr. Turná, Papradno má voľno.
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
27. kolo (9. 6. o 14.30 hod.)
Sebedražie - Opatovce nad Nitrou
Veľké Uherce – Pravenec
Bystričany – Ráztočno
Kamenec pod Vtáčnikom – Hradec
Skačany – Chynorany
Lazany - Šimonovany-Partizánske (8. 6. o 14.30 h)
Veľký Klíž - Veľké Bielice (8. 6. o 14.30 h)
ŽIACI
I. LMŽ sk. A a B
29. kolo (8. 6. o 10.00 a 12.00 h)
Horná Nitra - FC Nitra
Predohrávka (5. 6. o 15.00 a 16.45 h)
Myjava - Horná Nitra
II. LSŽ a LMŽ
29. kolo (8. 6. o 10.00 a 12.00 h)
Horná Nitra - Lok. Trnava
III. LSŽ a LMŽ SEVER
24. kolo (8. 6. o 10.00 a 12.00 h)
Partizánske - D. Vestenice
Lehota p/Vt. – Nováky
Led. Rovne - Horná Nitra B
Papradno – Beluša
Dohňany - N. Rudno (9. 6. o 10.00 a 12.00 h)
N. Dubnica – Svinná (9. 6. o 10.00 a 12.00 h)
Bánovce – Kanianka (9. 6. o 10.00 a 12.00 h)
II. TSaMŽ
19. kolo (8. 6. o 10.00, 11.30 hod.)
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Pravno
Zemianske Kostoľany - Cigeľ (Jakubis)
III. TŽS
20. kolo (9. 6. o 10.00 hod.)
Malinová – Poruba
Koš - Opatovce nad Nitrou
Nedožery-Brezany – Chrenovec-Brusno
Tužina – Kľačno
Lazany – Ráztočno
Sebedražie - Malá Čausa (sobota)
III. TŽJ
18. kolo (9. 6. o 10.00 hod.)
Oslany – Liešťany
Nitrica - Valaská Belá (14.30 h)
Rudnianska Lehota - Čereňany (14.30 h)