GÓLY: 5. Hudec, 30. Kobes, 67. Šandrik - 50. Višňovský

ROZHODOVAL: Eliášek, 200 divákov

OSLANY: Sledz – Čavoj, Žiak, Adamec, Koreň, Černák, Šandrik, Kobes, Richter, Bryndza, Hudec, str: Kasala, Gaži, Tadial, Ivanka

KAMENEC: Jánoška – Nechala, Kováčik, Stančiak, Pánis, J. Fábry, D. Fábry, Sluka, Pisár, Višňovský, Šimo, str: Čavojec, Vančo, Vojdáš, Plachý, Hrehuš, Ďurta

Úvodný tlak využili domáci v 5. min., keď po rohovom kope hlavičkoval Hudec – 1:0. V 14. min. to bol opäť Hudec, ktorý mohol skórovať, no napálil iba do brankára. Hra sa následne vyrovnala, útoky sa striedali na oboch stranách. V 30. min. zakončil Kobes – 2:0. Druhý polčas začali hostia tlakom a Višňovský skorigoval – 2:1. Domáci kontrovali v 67. min., keď po prihrávke Hudeca zvýšil Šandrik – 3:1. Hra sa následne vyrovnala, šance nevyužilo ani jedno mužstvo, a tak skóre zostalo nezmenené.

JOZEF ŠANDRIK

Z. Kostoľany - Ilava 5:4 (4:1)

GÓLY: 7., 37. Oršula, 38., 41. Cmarko, 59. Liptaj – 24., 57. Bagin, 78., 90. Sviečka

ROZHODOVAL: Urbanovič, 80 divákov

ZEM. KOSTOĽANY: Zvalo Marek – Duda, Výškrabka, Mokoš Tomáš, Hancko, Mokoš Vladimír, Zvalo Radovan, Oršula, Hulini, Liptaj, Cmarko, str: Maslonka, Mrtvík

ILAVA: Vrábel – Rendek, Bagin, Brokeš, Galko, Kršák, Tomanica, Strapko, Kňažek, Sviečka, Bortel, str: Sondor, Ptáček

V úvode zápasu domáci zatlačili svojho súpera a dokázali si vytvoriť viacero sľubných príležitostí, ktoré vyplynuli najmä po nepresnostiach v rozohrávke hostí. V 7. min. prvýkrat potešil domácich divákov peknou strelou pod brvno Oršula. Po inkasovanom góle sa prebrali aj hostia. V 24. min. sa dočkali vyrovnania po priamom kope a následnom teči. Domáci dokázali zareagovať ku koncu prvého polčasu, keď v rozpätí 5-tich min. dokázali streliť tri góly a do šatní odchádzali s pohodlným náskokom 4:1. V druhom polčase boli hostia nebezpečnejší, domáci im nechávali až priveľa voľného priestoru. V 57. min. opäť po priamom kope a teči domáceho hráča hostia znížili. Domáci Liptaj v 59. min si poradil s brániacim hráčom a umiestnenou strelou zvýšil na 5:2. O päť minút neskôr mali hostia výhodu pokutového kopu, ale výborný zákrok predviedol Zvalo. Hosťom sa v samom závere podarilo zdramatizovať zápas, keď dvoma gólmi upravil na konečný výsledok Sviečka.

MARIÁN RYBÁR

Cigeľ – Podolie 1:1 (0:0)

GÓLY: 89. Bugár - 69. Augustín

ROZHODOVAL: Baláž, 150 divákov

CIGEĽ: Pieš – Ďuriš, Orság, Katrena, Miartan (83. Málik), Halaška, Š. Zaťko, Bugár, Grolmus, Lučan, T. Zaťko

PODOLIE: Palke – Rušovský, Ščepko, Švajka, Hrušovský, Glúčik, Červeňanský, Ohrablo, Omasta, Hlaváč, Augustín

Domáci začali zápas opatrne, postupne si vypracovali sľubné šance, ktoré však nevyužili. Naopak, v závere polčasu mohli inkasovať z bezprostredne blízkosti, no hostia tiež zahodili. V druhom polčase domáci poľavili, čo sa im vypomstilo v 69. min., keď skóroval Augustín. Domácim sa nedala uprieť snaha, ktorá bola v 89. min. korunovaná vyrovnávajúcim gólom Bugára – 1:1. Okrem vyrovnania zahodil Tomáš Zaťko v 81. min. jedenástku.

JÁN ĎURINA

Malá Čausa - V. Uherce 2:1 (0:0)

GÓLY: 80. Chlpek Ľubor, 82. Drozd – 73. Šorec

ROZHODOVAL: Kusý, 150 divákov

MALÁ ČAUSA: Weis – Čampiš, Ľahký, Borik, Krško Miro, Rendek, Stopka, Krško Michal, Drozd, Gajdoš, Petráš Peter, str. Chlpek Ľubor, Mihál, Chlpek Lukáš

V 11. minúte Gajdoš potiahol po pravej strane, dobre vystrelil, no jeho strela tesne minula bránu. V 39. minúte Borik po sóle ideálne vysunul Drozda, ktorý sám pred brankárom zaváhal. Do polčasu sa neujali šance Gajdoša a Borika. Do vedenia sa dostali hostia Šorecom, ktorý od polovice ihriska išiel sám na brankára a otvoril skóre. Domáci zahadzovali postupne svoje šance. Vyrovnania sa domáci dočkali v 80. minúte, keď Gajdoš potiahol po ľavej strane, odcentroval na Drozda, ktorý prudkou strelou našiel v päťke Chlpeka a bolo vyrovnané. Hneď po rozohraní sa v čistej šanci ocitol Stopka, no jeho strela prešla len po bránkovej čiare. Na konečných 2:1 dal po peknej kombinačnej akcii Drozd. Treba uznať kvality súpera, ktorý svojou hrou prispel ku kvalitnému zápasu.

RUDOLF ŠMELCER

Ostatné zápasy: Borčice - H. Poruba 6:0, Ladce – Ľuborča 4:1, Stará Turá - Tr. Teplice 0:0, Šimonovany - voľno. Dohrávka: H. Poruba - V. Uherce 2:0

Góly: Minich, Boško

Ostatné zápasy: Drietoma - Papradno 2:3, Dubodiel - Plevník 4:3, Opatová - H. Poruba 5:2, D. Kočkovce - Partizánske 2:4 (1:2), Bošany - Stará Turá 7:0 (2:0). Bošáca mala voľno.

15. H. Poruba 25 4 2 19 47:92 14

ŠTK: Kolačín vylúčili zo súťaže, výsledky sa anulovali.

1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  2. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
  3. Žiaci sa šikanovali, dnes si pomáhajú. Pomohlo sedem krokov
  4. Investment Advisory Guide for Slovakia
  5. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  6. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  7. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  8. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov
  9. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali
  10. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene
  1. Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?