Opäť vám prinášame prehľad víkendových zápasov.
DOSPELÍ
IV. LIGA SZ
27. kolo (26. mája o 17.00 h)
Horná Nitra - D. Vestenice (sobota)
N. Pravno - Lehota p/Vt.
Holíč - Kanianka
Ostatné zápasy: Bošany - H. Obdokovce (sobota), Partizánske – Krtovce (sobota), Púchov - Častkovce (o 10.30 hod.), Križovany - N. Dubnica, Prečín - Tr. Stankovce
V. LIGA SEVER
27. kolo (26. mája o 17.00 h)
Kamenec p/Vt. - Ladce (sobota)
V. Uherce - Z. Kostoľany
Podolie - Malá Čausa
Tr. Teplice - Cigeľ
Horná Poruba - Oslany
Ostatné zápasy: Ilava - Borčice (sobota), Šimonovany - Stará Turá, Ľuborča má voľno.
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
25. kolo (26. mája o 17.00 hod.)
Chynorany - Opatovce nad Nitrou
Lazany – Dežerice
Veľký Klíž – Pravenec
Bystričany – Uhrovec
Malinová - Veľké Bielice
Skačany – Ráztočno
Nitrianske Rudno - Diviacka Nová Ves
Nedanovce - Sebedražie (sobota)
Dohrávka 14. kola (24. mája o 16.30 hod.)
Nitrianske Rudno - Sebedražie
I. TRIEDA
23. kolo (26. mája o 17.00 hod.)
Rudnianska Lehota – Chrenovec-Brusno
Tužina – Poruba
Mačov – Kľačno
Liešťany - Valaská Belá
Podhradie – Čavoj
Bojnice - Nováky
Nitrianske Sučany - Hradec
Dohrávka 16. kola (25. mája o 17.00 hod.)
Chrenovec-Brusno - Valaská Belá (Pánis, Kohút , Uhlár, Balek)
II. TRIEDA
14. kolo (26. mája o 17.00 hod.)
FK Mesto Prievidza - Horná Nitra "B" (o 14.30 v Lazanoch)
Čereňany – Koš
Nedožery-Brezany - Temeš
Nitrica - Diviaky nad Nitricou
Veľká Čausa - Kostolná Ves
Veľká Lehôtka - Radobica
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
27. kolo (25. mája o 10.00 a 12.15)
Trenčín B - Horná Nitra
IV. LIGA SZ
27. kolo (26. 5. o 14.30 hod.)
Horná Nitra B - V. Kostoľany (sobota o 10.00 hod.)
Beluša - Nováky
Ostatné zápasy: Moravany - Brvnište (sobota o 14.30 hod.), Tr. Stankovce - P. Bystrica (sobota o 17.00 hod.), Led. Rovne - Vrbové, Boleráz - Ilava
V. LIGA SEVER
27. kolo (26. mája o 14.30 hod.)
Tr. Turná - Kanianka (sobota o 17.00 hod.)
Plevník - D. Vestenice
Ostatné zápasy: H. Poruba - D. Kočkovce (sobota o 17.00 hod.), Bošáca - Drietoma (10.30 hod.), Partizánske – Bošany, Papradno - Dubodiel, Stará Turá - Kolačín, Prečín - Opatová n/V.
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
25. kolo (26. mája o 14.30 hod.)
Nitrianske Pravno - Opatovce nad Nitrou
Veľké Uherce – Sebedražie
Veľký Klíž – Pravenec
Bystričany – Šimonovany-Partizánske
Skačany – Ráztočno
Kamenec pod Vtáčnikom - Veľké Bielice (sobota o 14.30 hod.)
Chynorany - Hradec (sobota o 17.00 hod.)
I. TRIEDA
17. kolo (26. mája o 14.30 hod)
Čereňany - Valaská Belá
Nedožery-Brezany - Diviaky nad Nitricou
Nitrianske Sučany - Malá Čausa (o 14.15 hod.)
ŽIACI
I. LMŽ A a B
27. kolo (26. mája o 10.00 a 12.00 hod.)
Horná Nitra - Petržalka
Dohrávka (22. mája o 10.00 a 12.00 hod.)
Horná Nitra - Sp. Trnava
II. LSŽ a LMŽ
27. kolo (26. mája o 10.00 a 12.00 hod.)
Horná Nitra - Nové Zámky (v Handlovej)
III. LSŽ a LMŽ SEVER
23. kolo (25. mája o 10.00 a 12.00 hod.)
Lehota p/Vt. – Partizánske
Led. Rovne - N. Rudno
Beluša – Kanianka
Dohňany - D. Vestenice (nedeľa)
Bánovce - Horná Nitra B (nedeľa v H. Ozorovciach)
Ostatné zápasy: Papradno – Svinná, N. Dubnica - Nováky (nedeľa),
Dohrávka (22. mája o 16.00 a 18.00 hod.):
N. Rudno - Horná Nitra B
II. TSŽ A MLŽ
17. kolo (25. mája o 10.00, 11.30 hod.)
Zemianske Kostoľany - Kamenec pod Vtáčnikom
Cígeľ - Pravenec (nedeľa o 9.00, 10.30)
III. TŽS
18. kolo (26. mája o 10.00 hod.)
Koš – Malinová
Nedožery-Brezany – Poruba
Tužina - Opatovce nad Nitrou
Lazany - Chrenovec – Brusno
Sebedražie - Kľačno (sobota)
Malá Čausa - Ráztočno (sobota o 15.00 hod.)
III. TŽJ
16. kolo (26. mája o 10.00 hod.)
Oslany - Čereňany
Liešťany - Diviacka Nová Ves (10.40 hod.)
Nitrica - Diviaky nad Nitricou (14.30 hod.)
Rudnianska Lehota - Valaská Belá (14.30 hod.)