FUTBAL: Rudnianska Lehota naďalej dominuje

GÓLY: Galus (11m), A. Čiscoň – Trgiňa 2

ROZHODOVAL: Gajarský , 100 divákov

TUŽINA: Klopan – Regeš, Hanzlík, Sláviček, Pekár, Rybár, Kvasnica V. , Solčány, Kvasnica A. , Galus, Greschner P. str: Greschner M. , Čisoň A. , Čisoň B.

CHREN.-BRUSNO: Baláž – Šalátek, Vojtko E. , Gilan, Malárik, Trgiňa L. , Ďurdina, Ľahký M. , Trgiňa S. , Vojtka I. , str: Kohút

V prvom polčase hrali prím hostia, ktorí boli pohyblivejší a futbalovejší. Podarilo sa im vsietiť dva góly a kontrolovali hru. V druhom dejstve naopak zabrali domáci a z množstva šancí dokázali vyrovnať. V zápase sa zrodila spravodlivá remíza.

PETER BENKOCKÝ

Mačov - Rudnianska Lehota 0:4 (0:2)

GÓLY: Petráš, Kopčan, Cebák Milan, Cebák Miroslav

ROZHODOVAL: Žiak , 230 divákov

MAČOV: Jankeje – Kaňa B. , Škríp, Králik, Sobota, Koššo, Zvarič, Kaňa M. , Kaňa P. , Kaňa V. , Blaho B. str: Púčik, Blaho R.

R. LEHOTA: Samardžia – Belanec J. , Balucha, Petráš, Belanec M. , Cebák Mil. , Cebák Mir. , Šimo, Belanec A. , Belanec D. , Kopčan str: Gaman M. , Harag A. , Harag M. , Belanec A.

Jednoznačné víťazstvo hostí, mužstvo rýchlosti a mladosti vyhralo nad skúseným domácim mužstvom. Hostia majú fazónu, majú budúcnosť a to ešte domáca obrana nehrala zle.

ŠTEFAN GAMAN

Liešťany – Poruba 3:2 (2:2)

GÓLY: Duchoň, Krpelan, Mäsiarik – Jamriško, Galáč

ROZHODOVAL: Gašparovič , 100 divákov

LIEŠŤANY: Uhlár – Mišovic, Sedláček, Petrišák, Lomnický, Javorček Ja. , Javorček Ju. , Šprlát, Kocúr, Mäsiarik, Duchoň str: Bielík, Baláž, Krpelan

PORUBA: Rusnok L. – Čavojský Michal, Čavojský AMrti, Jamriško, Galáč, Rusonk N. ,Kozák, Ábel, Gebrlín, Gaman, Tisaj Mi. str: Čavojský F. , Valach, Tisaj Má.

Mužstvá z dna tabuľky predviedli bojovný a vyrovnaný futbal, v ktorom mali mierene viac šancí domáci a nakoľko vsietili o jeden gól viac tak zvíťazili.

PETER MIŠOVIC

Podhradie – Kľačno 3:3 (1:1)

GÓLY: Oboňa, Daňo T. , Homola P. – Leitman, Hanus, Sloboda

ROZHODOVAL: Tenčák , 30 divákov

PODHRADIE: Homola T. – Dudáš, Farkaš, Mujkoš, Kemťko, Mistrík, Homola P. , Chudý, Gašparovič, Daňo T. , Oboňa str: Junás, Daňo I.

KĽAČNO: Bakus – Mauer, Strečanský, Polák, Kristel, Leitman, Hanus A. , Greschner M. , Greschner S. , Hanus P. , Sloboda str: Oprendek, Mendel, Pavlíček

Domáci začali aktívne, z viacerých šanci využili len jednu. Hostia postupne hru vyrovnali a tromi gólmi otočili stav zápasu. Domáci v závere stav vyrovnali na konečných 3:3.

TOMÁŠ DAŇO

Bojnice - Valaská Belá 5:0 (4:0)

GÓLY: Grešner 2, Uhliár, Zemanovič, Kočner

ROZHODOVAL: Mokrý , 80 divákov

BOJNICE: Flimel – Tadiaľ, Krajčík, Zemanovič, Kušnír, Adamec, Benko, Ondráš, Medvec, Grešner, Uhilar str: Ziman, Rendek, Kočner, Rybár

V. BELÁ: Jurenka – Šagát, Luchava, Jurenka, Dušička M. , Mokriš, Pišta, Dušička R. , Siekel, Furka, Topák

Zápas dvoch polčasov, kým v prvom si domáci spravili dostatočný náskok, v tom druhom sa trápili. Napriek tomu, že hostia hrali od 24. min. oslabení o brankára a do druhého polčasu nenastúpil ani ich najlepší strelec, pretože musel odísť do práce, hrali iba deviati celý druhý polčas.

JÁN HROMADA

Nitrianske Sučany – Čavoj 6:1 (5:0)

GÓLY: B. Fodor, Mihálik, Vácha, Argyusi, Vlnka, Putiška – Vlčko

ROZHODOVAL: Moniak st., 150 divákov

NIT. SUČANY: Hurtiš – Šimka, Pánis, Mihálik, Zimmer, Talian, M. Fodor, Argyusi, B. Fodor, Vlnka, Vácha, str: Putiška, Mikláš, Čertek, P. Fodor

ČAVOJ: Krupa – R. Čičmanec, Oršula, D. Čičmanec, Chriňák, Kovács, Vlčko, Karvaš, M. Čičmanec, D. Čičmanec, Cibuľka, str: Sýkora, L. Čičmanec

Všetko podstatné sa udialo v prvom polčase, keď domáci strelili päť gólov. Druhé dejstvo už bolo vyrovnanejšie, hosťom sa podarilo aspoň znížiť, keď sa v 87. min. trafil Vlčko.

MAREK MIKLAŠ

Hradec - Nováky B 0:4 (0:1)

GÓLY: Roháč 2, Daubner 2

ROZHODOVAL: Hodas, 100 divákov

HRADEC: Šoučik – Farkaš, J. Kanianský, Svitok, Boor, Letavaj, Majtényi, M. Kanianský, Novotný, Mokrý, Pekár, str: Bartoš

NOVÁKY: Hajnovič – Sedlák, Stankovský, M. Krajči, Karak, Bránik, Daubner, Riziky, Roháč, P. Oršula, J. Krajči, str: R. Oršula, Žiak

Hostia pricestovali na domácich dobre pripravení. Dobre bránili pred svojou šestnástkou, keď sa domáci hráči len veľmi ťažko presadzovali a hostia z rýchlych protiútokov dávali góly. V zápase sa prejavila väčšia hráčska skúsenosť hosťujúcich hráčov oproti mladému a neskúsenému mužstvu Hradca.