Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

FUTBAL: Trápiace sa Bystričany bodovali naplno

Výsledky 21. kola Majstrovstiev oblasti.

Lazany - Opatovce nad Nitrou 4:0 (3:0)

Domáci v prvom polčase z množstva šancí premenil tri na gólovú radosť. Za zmienku však stojí individuálna akcia Masaryka, ktorý sa po slalome prekľučkoval až pred bránku ale jeho strela skončila na brvne. V druhom dejstve sa už tempo hry zvolnilo a skóre uzavrel streidajúci Brzáč.

T. ŽIAK

GÓLY: Važan, Trungel, Ďureje, Brzáč

ROZHODOVAL: Mikši, 100 divákov

LAZANY: Alsharabi – Ďureje, Trungel, Hancko, Pekár, Humaj, Mokrý, Masaryk, Síkela, Chudý, Važan, str: Hianik, Rybár, Kliment, Brzáč

OPATOVCE: Čičmanec – Hulíni, Mečiar, Teslík, Krčík, Líška, Kováč, Minich, Lisý, Kohút, Meliško, str: Lalík, Gendiar

Bystričany - Chynorany 3:1 (1:0)

Domáci si za oduševnený výkon víťazstvo zaslúžili. V prvom polčase boli Bystričany lepším mužstvom a vedenia sa ujali po dobre kopnutom priamom kope Jurajom Grolmusom. Aj vstup do druhého dejstva sa im vydaril a gólmi Obžeru a Belicu už viedli 3:0. Hostia v 80 min. znížili z nariadeného pokutového kopu.

M. RADOSA

GÓLY: Grolmus, Obžera, Belica - Jozefák

ROZHODOVAL: Kluka, 150 divákov

BYSTRIČANY: Školna - Škoda, Pilch, Suchý, Gurtler, Obžera, Grolmus, Tesarovič, Belica, Bielik, Sluka, str: Murko, Šnirc

CHYNORANY: Škopek - Jančovič, Jozefák, Vavro, Ovečka, Kováčik, Marko, POdminický, Buček, Ondrejkovič, Andel, str: Rajnoha, Jurík, Zrnek

Malinová – Sebedražie 5:4 (2:2)

V Malinovej mohli vidieť diváci napínavý zápas bohatý na góly. Domáci dvakrát viedli o dva góly 2:0 aj 5:3, ale hostia dokázali vždy znížiť a bojovali aspoň o bod.

P. BALČIRÁK

GÓLY: Drexler 2, Filkorn 3 – Hurtiš, Kolodzej, Bryndza, Hrdý

ROZHODOVAL: Mendel, 150divákov

MALINOVÁ: Luprich Ma.- Dudáš J., Drexler, Bobok J., Luprich Mi., Bolfík, Haluza, Žigmund, Štefan, Filkorn, Dudáš M., Str: Bobok T., Čavojský, Richter

SEBEDRAŽIE: Gregor – Mokrý, Kolodzej P., Zubal, Macháč, Hurtiš, Hrdý, Píš, Kolodzej M., Špeťko, Bryndza. Str: Habalčík, Buzna

Nitrianske Rudno – Pravenec 1:0 (1:0)

Zápas začal opatrne z oboch strán. Aktívnejší domáci sa ujali vedenia v 30. min. po góle Kohúta. Hostia svoje šance nevyužili, a tak polčas skončil 1:0. Domáci v druhom dejstve bojovným výkonom vydreli tri body.

BARBORKA

GÓL: 30. Kohút

ROZHODOVAL: Čikes, 100 divákov

N. RUDNO: Divéky – Škraban, Kuric, R. Kluvanec, M. Kluvanec, Pánis, Cibuľka, Kohút, Javorček, Bárta, Ranbala, str: Michale, M. Kluvanec, Drobec

PRAVENEC: Krč – Luščák, Majzlan, Kanianský, Valach, Mendel, Jánoška, Valentýn, Valúch, Filkorn, Pavlíček, str: Gandel

Diviacka Nová Ves – Uhrovec 0:1 (0:0)

Hral sa vyrovnaný a svižný futbal. Súper sa ukázal ako zdatný súper, ktorý vychádzal zo zabezpečnej obrany a hral na rýchle kontry. Domácich môže mrzieť nepremená 11-ka v 70. minúte, ktorú nedal Žember.

R. ŽEMBER

GÓL: Staňo

ROZHODOVAL: Ficel, 110 divákov

D. N. VES: Mišiak – Siekel, Šlabiar, Géci, Jankeje, Uhlár, Cíger, Vavro, Štrbák, Žember, Pekár

UHROVEC: Kolárik – turek, Čabrák, Provazník, Staňo, Sucharič, Popák, Malina, Jamrich, Bežo, Galis

Ráztočno – V. Bielice 2:1 (0:0)

Vo vyrovnanom stretnutí hostia hlavne v prvom polčase zahodili niekoľko vyložených šancí, čo sa im vypomstilo a šťastie sa priklonilo na stranu domácich. Ráztočno sa gólmi Krutého a Škrteľa dostalo do vedenia 2:0. Hostia znižovali v 83. min. po chybe domácej obrany.