Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

FUTBAL: Béčko Baníka rozobralo Nitricu

Súhrn 13. kola II. triedy.

Nitrica - FC Baník Horná Nitra B 0:4 (0:1)

Hostia sa predstavili ako technicky vyspelejší kolektív, domáci bojovnejší. Hosťujúci futbalisti svoje úvodné príležitosti nevyužili , v 12. min. pri šanci Verzeu sa zranil domáci brankár Olejka. V 25. min. po kombinácii Černák-Bilčík sa presadil Stránky 0:1. V 43. technickou strelou zo vzdialenosti 17m zvýšil Bilčík 0:2, prvopolčasové skóre uzavrel podobnou strelou Horvay v 45. min. 0:3.Z domácich futbalistom najviac zamestnávali obranu a brankára hostí Suň Miroslav a Horda.

V druhom polčase hostia prestriedali , v strede ihriska umne držali loptu, avšak v koncovke boli nepresní.V 81. min. po akcii dvoch striedajúcich futbalistov Zemko-Kóša zvýšili na 0:4. Víťazstvo Hostí je zaslúžené, domáci futbalisti sa za snahu a bojovnosť zaslúžia uznanie.

IGOR BELÁK

GÓLY: Stránsky, Bilčík, Horvay, Kóša, R. Preťo, 30 divákov.

NITRICA: Olejka M. - Cagáň B, Král Marián, Šúň Michal, Kňaz, Štrbák, Radošány, Šúň Miroslav, Chalmoivský, Jorda, Kráľ Michal, str. Kováč, Grznár, Bruška, Kerpner

FC BANÍK HN B: Ondrejovič, Horvay, Stránsky, Verzea Nicole, Bublák, Kečkeš, Klačanský, Zelenák, Izák, Černák I., Bilčík, str. Vaculík, Zemko, Kóša, Žabka

Veľká Čausa - Nedožery-Brezany 0:3 (0:0)

Dlho to v tomto zápase vyzeralo na bezgólovú remízu, ale hostia v závere ukázali že chcú bojovať o postup a troma gólmi v rozpätí 70 až 80. minúty víťazstvo na svoju stranu.

ĎURIŠ

GÓLY: Krebes, Kramár, Boško

V. ČAUSA: Obert – Hanko, Šimurka, Jackuliak, Takácz, Oswald, Vycan, Volf, Vták, Jamriška, Rajčány, Kalaba, str. Hlinka, Ďurina

NED.-BREZANY: Švarc – Solárik, Važan, Vrabec, Tóth, Macháč, Šmercel, Vavro, Troško, Krebes, Kravan, str. Boško, Pružinec, Kačír, Laco

ROZHODOVAL: Deraj, 70 divákov

Veľká Lehôtka – Čereňany 1:2 (1:2)

Zápas sa hral vo svižnom tempe, zvíťazili šťastnejší hostia, keď domáci doplatili na obrovské množstvo nepremenených šancí. Góly padali po odrazených loptách a dorážkach.

MASIAR

GÓLY: 42. Mečiar – 26. Kučera, 38. L. Holdoš

VEĽKÁ LEH.: Dolog – Režo, Laluha, Gerderych, V. Gatial, Holúbek, Mendel, Mečiar, Švolík, Šimo, Bátora, str. Mjartan, Telesz, Kozák, B. Gatial,

ČEREŇANY: Gogora – Kučerka, Samaradžia, L. Holdoš, Poliak, Afemacher, Bárdoš, Hvojík, Mikula, M. Holdoľ, Baláž, str. Rybanský

ROZHODOVAL: Jakubis, 60 divákov

Radobica - FK Mesto Prievidza 3:0 (1:0)

Zápas mal vyrovnaný úvod, domáci sa však ešte do konca prvého polčasu ujali vedenia a hetrikom najlepšieho hráča Repu zaslúžene zvíťazili.

FRANC

GÓLY: J. Repa 3

RADOBICA: Plevka – R. Jančich, Uhlár, J. Jančich, Galanský, Bartolen, Švec, Čmiko, Mikula, Repa, Beseda, str. Švarc, Košovský, Kováč, Trník

FK MESTO: Valko – Schubert, Oboňa, Vrták, Buchcar, P. Rovňák, Daniš, Pekár, T. Rovňák, Drozd, Šramka, str. Jursa

ROZHODOVAL: Majzlan, 60 divákov

Diviaky nad Nitricou - Nitrianske Rudno B 0:1 (0:1)

Diváci videli vyrovnaný zápas a šance sa rodili na oboch stranách, gól hostí padol po obrovskej chybe domáceho obrancu- Bol to slušný a korektný zápas.

GAMAN

GÓLY: 43. F. Trungel ml.

DIVIAKY: Ševčík, Marcek, Valuška, Koššo, Jestrebský, Kováč, Laššák, Ďurta st., Kolárik, Cako, Vajda, str. Ďurta ml., Čičmanec, Drozd

NIT. RUDNO B: Divéky, Lapin, Matieska, Hrdý, F. Trungel st., Regeš, M. Oravec, Marko, Blaho, P. Oravec, F. Trungel ml., str. Balaščák, Vyškrábka, Uhlár

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 902

Dôvodom bol nedostatok zdravotníkov. Pred otvorenými miestami sa tvoria dlhé rady. Mesto čakanie odhaduje na približne dve hodiny.

Niektoré odberné miesta v Handlovej neotvorili.

V Prievidzi a Handlovej zatiaľ nefungujú všetky odberné miesta

Pred viacerými odbernými miestami sa tvoria niekoľkometrové rady ľudí, kolónu áut eviduje mesto i na Nábrežnej ulici.

Prví ľudia čakali Trenčianskom kraji v radoch už od šiestej ráno

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Trenčín, Prviedza, Považská Bystrica, Púchov a ostatných okresoch kraja.