PRIEVIDZA. Na programe sú zápasy IV. ligy SZ, V. ligy Sever, Majstrovstiev oblasti, prvej a druhej triedy, úvodný hvizd je naplánovaný na 15.30 hod. Zápasy mužov doplnia i dorastenci a žiaci.
DOSPELÍ
IV. LIGA SZ
21. kolo (začiatok v nedeľu o 15.30 hod.):
Bošany - D. Vestenice (sobota)
Púchov - N. Pravno
Prečín - Horná Nitra
Holíč - Lehota p/Vt.
Kanianka - N. Dubnica
Ostatné zápasy: Partizánske – Križovany, Tr. Stankovce - H. Obdokovce, Častkovce - Krtovce
V. LIGA SEVER
21. kolo (začiatok v nedeľu o 15.30 hod.):
Oslany - Malá Čausa (sobota)
Kamenec p/V. - Ilava
Horná Poruba - Z. Kostoľany
Ladce - Cigeľ
Ostatné zápasy: Tr. Teplice – Borčice, Šimonovany – Podolie, Ľuborča - V. Uherce, Stará Turá má voľno
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
17. kolo (začiatok v nedeľu o 15.30 hod.)
Veľký Klíž - Opatovce nad Nitrou
Bystričany – Lazany
Malinová – Nedanovce
Nitrianske Rudno – Sebedražie
Diviacka Nová Ves – Dežerice
Ráztočno – Pravenec
Ostatné zápasy: Veľké Bielice - Uhrovec (o 11.00 hod.), Skačany – Chynorany
I. TRIEDA
17. kolo (začiatok v nedeľu o 15.30 hod.)
Liešťany - Chrenovec-Brusno
Podhradie – Mačov
Bojnice – Tužina
Nitrianske Sučany - Rudnianska Lehota
Čavoj - Valaská Belá ODLOŽENÉ
Hradec – Poruba (sobota, hrá sa v Lazanoch)
Nováky B - Kľačno (sobota)
II. TRIEDA
13. kolo (začiatok v nedeľu o 15.30 hod.)
Nitrica - Horná Nitra B
Veľká Čausa - Nedožery-Brezany
Veľká Lehôtka – Čereňany
Radobica - FK Mesto Prievidza
Diviaky nad Nitricou - Nitrianske Rudno B
Kostolná Ves - Koš ODLOŽENÉ
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
21. kolo (sobota o 10., 12.00 hod.)
Horná Nitra - Dun. Streda
Ostatné zápasy: Dubnica B – Púchov, Trenčín B – Levice, nedeľa: Senica B - Lok. Trnava, Nitra B – Piešťany
IV. LIGA SZ
21. kolo (nedeľa o 13.00 hod.)
Nováky - Brvnište (sobota o 15.30 hod.)
N. Rudno - N. Dubnica
Horná Nitra B - T. Stankovce
Ostatné zápasy: Boleráz - P. Bystrica, Beluša - Led. Rovne, Holíč - Vrbové, V. Kostoľany – Ilava, Moravany – Krakovany
V. LIGA SEVER
21. kolo (nedeľa o 13.00 hod.)
Stará Turá - D. Vestenice
Kanianka - Drietoma
Ostatné zápasy: Partizánske - Bošáca (sobota), Opatová n/V. - Kolačín (sobota), Horná Poruba - Papradno (sobota o 15.30 hod.), Tr. Turná - Dubodiel (sobota o 15.30 hod.), Prečín – Plevník, D. Kočkovce - Bošany
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
13. kolo (nedeľa o 13.00 hod.)
Veľký Klíž - Opatovce nad Nitrou
Bystričany – Lazany
Kamenec pod Vtáčnikom - Veľké Uherce
Skačany - Nitrianske Pravno
Ráztočno – Pravenec
Chynorany - Sebedražie (sobota)
Ostatné zápasy: Veľké Bielice-Šimonovany - Partizánske (sobota)
I. TRIEDA
11. kolo (nedeľa o 13.00 hod.)
Oslany - Chrenovec–Brusno
Diviaky nad Nitricou - Valaská Belá
Malá Čausa - Čereňany (sobota),
Nitrianske Sučany - Nedožery-Brezany (nedeľa o 12.45 hod.)
ŽIACI
I. LMŽ A a B
21. kolo (sobota o 10.00 a 12.00 hod.)
Horná Nitra - PFA ViOn
Ostatné zápasy: Sp. Trnava – Slovan, Topoľčany – Dubnica, Petržalka - Púchov (o 13.30 a 15.15 hod.), Šaľa - Senica (o 14.00 a 15.45 hod.), Trenčín - P. Bystrica, FC Nitra - Levice (o 15.00 a 16.45 hod.), Myjava - Dun. Streda (nedeľa o 10.00 a 11.45 hod.)
II. LSŽ a LMŽ
21. kolo (nedeľa o 10., 12.00 hod.)
Piešťany - Horná Nitra
Ostatné zápasy: Nemšová – Šurany (sobota), Hlohovec - Mor. Sv. Ján (sobota), J. Bohunice - Nové Zámky, Šamorín - ČFK Nitra, P. Bystrica - Lok. Trnava, Nové Mesto - Skalica, Štúrovo - PFA ViOn
III. LSŽ a LMŽ SEVER
16. kolo (sobota o 10.00 a 12.00 hod.)
D. Vestenice – Nováky
N. Rudno - Horná Nitra B
Lehota p/Vt. – Beluša
Dohňany - Kanianka (nedeľa)
Ostatné zápasy: Led. Rovne – Papradno, Partizánske - Svinná (nedeľa), N. Dubnica - Bánovce (nedeľa)
II. TSŽ TMŽ
11. kolo (sobota o14.00 a15.30 hod.)
Pravenec - Nitrianske Pravno
Cigeľ - Kamenec pod Vtáčnikom (nedeľa o 9.00 a 10.30 hod.)
III. TRIEDA SEVER
12. kolo (nedeľa o 10.00 hod.)
Malinová – Lazany
Ráztočno – Koš
Kľačno – Poruba
Chrenovec-Brusno - Opatovce nad Nitrou (sobota),
Sebedražie - Tužina (sobota.),
Malá Čausa - Nedožery-Brezany (sobota o 13.30 hod.)
III. TRIEDA JUH
10. kolo (nedeľa o 13.00 hod.)
Diviacka Nová Ves - Rudnianska Lehota
Nitrica – Oslany
Čereňany - Diviaky nad Nitricou (sobota o 16.00 hod.)