Handlová utrpela debakel

Na Pasienkoch sa basketbalistom Handlovej nedarilo.

Hráči Handlovej v Bratislave svojim výkonom sklamali.Hráči Handlovej v Bratislave svojim výkonom sklamali. (Zdroj: LADISLAV SZIBILLA)

V Hant aréne na bratislavských Pasienkoch sa basketbalistom Handlovej nedarilo.

HANDLOVÁ. Po dôležitom víťazstve doma proti Svitu (96:84) nastupovali hráči MBK s nádejou, že by mohli napodobniť Prievidzu ktorá porazila Bratislavčanov v predchádzajúcom kole 90:75. Inter však s takouto variantou nerátal.

BK Inter Bratislava – MBK Handlová 107:72 ( 37:19, 28:18, 19:18, 23:17)

Body: Rančík 37, Graham 14, - Bridgewaters 21, Crimins 17, Vido 10, Haviar 9, Podhorský 5,Golian 4, Dratva a Boor po 3. Fauly: 19-21. Trestné hody: 32/22-15/13. Trojky: 11-7. Rozhodovali: Fuska, Pipiška, Hricišin. Divákov: 900.

Favoritom stretnutia bolo družstvo domácich, ktorému patrila 5. priečka v tabuľke. Na konci 3. minúty viedol Inter 9:7. Potom prišla katastrofálna štvorminútovka baníkov, ktorú prehrali 2:17. Žlto-čierni svojho súpera vôbec nešetrili, ba práve naopak. Hra bez potrebného nasadenia v obrane im maximálne vyhovovala. Prvá štvrtina skončila o 18 bodov 37:19. Priaznivci Handlovej márne čakali na zlepšenie ich hry. Nič také sa neudialo. Interisti naďalej umne dirigovali hru a nevýrazných hostí postavili často do úlohy štatistov. Osem sekúnd pred polčasovou prestávkou dvojbodovým košom kapitán Kuffa upravoval no 30-bodový rozdiel 65:35.

Do druhého polčasu nastúpili Bratislavčania s vysokým náskokom vo vrecku a kľudom na duši. O víťazovi bolo rozhodnuté a čakalo sa len na konečný účet. Ten handlovských basketbalistov v žiadnom prípade nepotešil. Domáci Inter zvíťazil vysokým, ale zaslúženým rozdielom 35-tich bodov 107:72.

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Mobilné odberové miesto pri bojnickej nemocnici bude fungovať i počas víkendu

Mobilné odberové miesto (MOM) pri Nemocnici s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach bude fungovať aj počas 23. a 24. januára.

Testovanie na nový koronavírus.

Mesto Handlová zriadi na skríningové testovanie 13 odberných miest

Mesto Handlová sa pripojí k skríningovému testovaniu obyvateľstva na ochorenie COVID-19. Počas víkendu 23. a 24. januára zriadi 13 odberných miest.

Celomestské testovanie v Košiciach.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.