I. liga ml. žiaci A
7. kolo: Dubnica - FC Baník HN 2:1, PFA ViOn - Nitra 5:2, Šaľa - Topoľčany 1:0, Levice - Púchov 2:0, Dun. Streda - Petržalka 0:0, P. Bystrica - Myjava 2:1, Slovan - Trenčín 3:2. Senica - Trnava hrajú 26. 9.
Dohrávky: FC Baník HN - Slovan Bratislava 1:3 (1:1), Gól FCBHN: Jackuliak; Dun. Streda - Sp. Trnava 1:0.
Tabuľka
1. Slovan 7 7 0 0 32:3 21
2. PFA ViOn 6 5 0 1 16:6 15
3. Petržalka 7 4 2 1 33:4 14
4. P. Bystrica 7 4 2 1 14:9 14
5. Levice 7 4 2 1 8:3 14
6. Senica 6 4 0 2 18:5 12
7. FC Baník HN 7 4 0 3 16:8 12
8. FC Nitra 7 3 1 3 23:14 10
9. Trenčín 7 3 1 3 23:16 10
10. Dun. Streda 7 2 2 3 8:13 8
11. Šaľa 7 2 1 4 2:21 7
12. Topoľčany 7 1 2 4 5:19 5
13. Sp. Trnava 5 1 1 3 5:10 4
14. Dubnica 7 1 1 5 6:26 4
15. Púchov 7 1 1 5 7:35 4
16. Myjava 7 0 0 7 7:31 0
I. liga ml. žiaci B
7. kolo: Dubnica - FC Baník HN 0:9, PFA ViOn - Nitra 1:3, Šaľa - Topoľčany 3:3, Levice - Púchov 5:0, Dun. Streda - Petržalka 3:0, P. Bystrica - Myjava 2:2, Slovan - Trenčín 2:0. Senica - Trnava hrajú 26. 9.
Dohrávky: FC Baník HN - Slovan Bratislava 2:12 (1:5), Góly FCBHN: Mojžiš, Uhliarik; Dun. Streda - Sp. Trnava 0:3.
Tabuľka
1. FC Nitra 7 6 1 0 35:8 19
2. Slovan 7 6 0 1 44:5 18
3. Trenčín 7 5 1 1 44:10 16
4. Sp. Trnava 5 5 0 0 24:3 15
5. Dun. Streda 7 4 2 1 21:11 14
6. Senica 6 4 0 2 12:10 12
7. FC Baník HN 7 4 0 3 28:27 12
8. Šaľa 7 3 2 2 20:18 11
9. Petržalka 7 3 0 4 13:11 9
10. PFA ViOn 6 2 2 2 12:23 8
11. Myjava 7 2 1 4 16:21 7
12. Topoľčany 7 1 2 4 14:30 5
13. P. Bystrica 7 1 1 5 11:37 4
14. Levice 7 1 0 6 16:25 3
15. Dubnica 7 1 0 6 4:36 3
16. Púchov 7 0 0 7 2:41 0
II. liga st. žiaci
7. kolo: FC Baník HN - Hlohovec 1:1 (0:1), Gól FCBHN: Struhár; PFA ViOn - Nové Mesto 11:0, ČFK Nitra - J. Bohunice 1:1, Šurany - Šamorín 2:0, Piešťany - Štúrovo 1:0, Lok. Trnava - Nové Zámky 3:0, Skalica - P. Bystrica 0:1, Mor. Sv. Ján - Nemšová 4:0.
Dohrávky: Piešťany - PFA ViOn 0:8. N. Zámky - N. Mesto 8:0.
Tabuľka
1. ČFK Nitra 7 6 1 0 43:7 19
2. PFA ViOn 7 6 0 1 36:7 18
3. Mor. Sv. Ján 7 5 1 1 19:7 16
4. N. Zámky 7 5 0 2 25:12 15
5. J. Bohunice 7 4 1 2 24:10 13
6. Lok. Trnava 7 4 1 2 16:4 13
7. FC Baník HN 7 3 1 3 17:13 10
8. Skalica 7 3 1 3 11:12 10
9. Šurany 7 3 0 4 20:12 9
10. P. Bystrica 7 3 0 4 6:14 9
11. N. Mesto 7 2 1 4 13:31 7
12. Piešťany 7 2 1 4 6:28 7
13. Šamorín 7 2 0 5 19:22 6
14. Štúrovo 7 2 0 5 7:19 6
15. Hlohovec 7 1 2 4 5:18 5
16. Nemšová 7 0 0 7 7:58 0
II. liga ml. žiaci
7. kolo: FC Baník HN - Hlohovec 3:2 (2:1), Góly FCBHN: Fazika 2, Krško; PFA ViOn - N. Mesto 7:0, ČFK Nitra - J. Bohunice 4:1, Šurany - Šamorín 4:6, Piešťany - Štúrovo 4:1, Lok. Trnava - Nové Zámky 5:0, Skalica - P. Bystrica 3:2, Mor. Sv. Ján - Nemšová 1:2.
Dohrávka: Piešťany - PFA ViOn 1:3.
Tabuľka
1. PFA ViOn 7 6 1 0 32:8 19
2. Šamorín 7 6 0 1 29:7 18
3. Lok. Trnava 7 5 1 1 25:8 16
4. Piešťany 7 5 1 1 20:10 16
5. ČFK Nitra 7 4 1 2 22:12 13
6. N. Mesto 6 4 1 1 17:12 13
7. P. Bystrica 7 4 0 3 28:16 12
8. Štúrovo 7 4 0 3 25:15 12
9. Skalica 7 3 1 3 10:11 10
10. FC Baník HN 7 3 0 4 8:15 9
11. Hlohovec 7 2 2 3 19:23 8
12. N. Zámky 6 1 2 3 13:20 5
13. Šurany 7 1 0 6 15:28 3
14. Nemšová 7 1 0 6 8:32 3
15. J. Bohunice 7 0 2 5 5:26 2
16. Mor. Sv. Ján 7 0 0 7 5:38 0
III. liga st. žiaci
5. kolo: Kanianka - Nitr. Rudno 3:2 (1:2), Góly: Štefák, Hrica, Hollý - Liška, Ján Hronec; FC Baník HN B - Dolné Vestenice 1:0 (1:0), Gól: Knižka; Svinná - Nováky 6:2, Bánovce - Lehota p/V. 5:0 (1:0), Beluša - Partizánske 0:5 (0:4), Papradno - Dohňany 2:2, N. Dubnica - Led. Rovne 0:3.
Dohrávka: Lehota p/Vt. - Kanianka 4:1 (2:1), Gól hostí: Štefák.
Tabuľka
1. Partizánske 5 5 0 0 27:3 15
2. Bánovce 5 4 1 0 32:4 13
3. FC Baník HN B 5 4 0 1 14:4 12
4. Led. Rovne 5 3 2 0 14:7 11
5. Svinná 5 2 1 2 14:12 7
6. D. Vestenice 5 2 1 2 5:8 7
7. Papradno 5 1 3 1 15:13 6
8. Beluša 5 2 0 3 8:11 6
9. Lehota p/Vt. 5 2 0 3 7:16 6
10. N. Rudno 5 1 2 2 10:9 5
11. Kanianka 5 1 1 3 6:21 4
12. N. Dubnica 5 1 1 3 4:20 4
13. Dohňany 5 0 2 3 7:13 2
14. Nováky 5 0 0 5 2:24 0
III. liga ml. žiaci
5. kolo: Kanianka - Nitr. Rudno 3:1 (1:0), Góly: Habaník, Brindza, Lopušan - Juraj Hronec; FC Baník HN B - Dolné Vestenice 0:1 (0:0); Svinná - Nováky 1:5, Bánovce - Lehota p/V. 15:0, Beluša - Partizánske 0:6 (0:3), Papradno - Dohňany 8:0, N. Dubnica - Led. Rovne 5:4.
Dohrávka: Lehota p/Vt. - Kanianka 0:16 (0:9).
Tabuľka
1. Bánovce 5 5 0 0 61:6 15
2. Partizánske 5 5 0 0 34:1 15
3. Nováky 5 4 0 1 16:12 12
4. N. Dubnica 5 3 1 1 23:19 10
5. Kanianka 5 3 0 2 44:13 9
6. Led. Rovne 5 3 0 2 21:14 9
7. FC Baník HN B 5 2 0 3 22:18 6
8. Svinná 5 2 0 3 20:19 6
9. N. Rudno 5 2 0 3 14:14 6
10. Beluša 5 2 0 3 15:19 6
11. Papradno 5 2 0 3 15:20 6
12. D. Vestenice 5 1 1 3 9:33 4
13. Lehota p/Vt. 5 0 0 5 2:44 0
14. Dohňany 5 0 0 5 3:67 0
II. trieda st. žiaci
2. kolo: Kamenec p/Vt. - Zem. Kostoľany 0:22 (0:10), Pravenec - Cigeľ 1:3 (0:2), Nitr. Pravno - voľno.
Tabuľka
1. Cigeľ 2 2 0 0 19:1 6
2. Zem. Kostoľany 1 1 0 0 22:0 3
3. Nitr. Pravno 1 1 0 0 2:1 3
4. Pravenec 2 0 0 2 2:5 0
5. Kamenec p/Vt. 2 0 0 2 0:38 0
II. trieda ml. žiaci
2. kolo: Kamenec p/Vt. - Zem. Kostoľany 0:5 (0:0), Pravenec - Cigeľ 0:1 (0:1), Nitr. Pravno - voľno.
Tabuľka
1. Nitr. Pravno 1 1 0 0 6:1 3
2. Zem.Kostoľany 1 1 0 0 5:0 3
3. Cigeľ 2 1 0 1 1:2 3
4. Kamenec p/Vt. 2 1 0 1 2:5 3
5. Pravenec 2 0 0 2 1:7 0
III. trieda žiaci sk. Sever
2. kolo: Malinová - Chren.-Brusno 0:7 (0:4), Kľačno - Opatovce n/N. 1:3 (0:1), Ráztočno - Poruba 12:1 (3:0), M. Čausa - Koš 0:5 (0:0), Sebedražie - Ned.-Brezany 6:1, Lazany - Tužina 6:0.
Tabuľka
1. Lazany 2 2 0 0 16:1 6
2. Koš 2 2 0 0 12:1 6
3. Chren.-Brusno 2 2 0 0 8:0 6
4. Ned.-Brezany 2 1 0 1 14:6 3
5. Ráztočno 2 1 0 1 13:8 3
6. Sebedražie 2 1 0 1 6:2 3
7. Opatovce n/N. 2 1 0 1 3:2 3
8. Tužina 2 1 0 1 1:6 3
9. Poruba 2 1 0 1 4:12 3
10. Kľačno 2 0 0 2 1:6 0
11. Malinová 2 0 0 2 1:17 0
12. M. Čausa 2 0 0 2 0:18 0
III. trieda žiaci sk. Juh
2. kolo: Diviacka Nová Ves - Diviaky nad Nitricou 6:0 (2:0), Liešťany - Rudnianska Lehota 1:6 (0:2), Nitrica a Oslany voľno.
Tabuľka
1. Rudn. Lehota 2 2 0 0 7:1 6
2. Čereňany 1 1 0 0 11:0 3
3. Oslany 1 1 0 0 9:0 3
4. Div. N. Ves 2 1 0 1 6:1 3
5. Val. Belá 0 0 0 0 0:0 0
6. Liešťany 1 0 0 1 1:6 0
7. Nitrica 1 0 0 1 0:9 0
8. Diviaky n/N. 2 0 0 2 0:17 0
Prípravka U11
2. kolo: Topoľčany – Púchov 18:1 (5:1), Nové Mesto – Bánovce 1:4, Partizánske – Pov. Bystrica 3:3 (3:0), Trenčín – Myjava 5:2, FC Baník HN – Dubnica odložené na štvrtok 13. 9.
Dohrávka: Dubnica – Púchov 12:1.
Tabuľka
1. Topoľčany 2 1 1 0 23:6 4
2. Trenčín 2 1 1 0 10:7 4
3. Pov. Bystrica 2 1 1 0 6:4 4
4. Dubnica 1 1 0 0 12:1 3
5. Bánovce 2 1 0 1 8:6 3
6. Nové Mesto 2 1 0 1 7:6 3
7. FC Baník HN 1 1 0 0 5:4 3
8. Partizánske 2 0 1 1 5:9 1
9. Myjava 2 0 0 2 3:8 0
10. Púchov 2 0 0 2 2:30 0
Prípravka U10
2. kolo: Topoľčany – Púchov 14:1 (5:0), Nové Mesto – Bánovce 5:1, Partizánske - Pov. Bystrica 5:2 (5:1), Trenčín – Myjava 3:3, FC Baník HN – Dubnica odložené na štvrtok 13. 9.
Dohrávka: Dubnica – Púchov 19:1.
Tabuľka
1. Topoľčany 2 2 0 0 16:1 6
2. Nové Mesto 2 1 1 0 6:2 4
3. Partizánske 2 1 1 0 6:3 4
4. Myjava 2 1 1 0 9:7 4
5. Dubnica 1 1 0 0 19:1 3
6. FC Baník HN 1 1 0 0 10:0 3
7. Trenčín 2 0 1 1 3:5 1
8. Pov. Bystrica 2 0 0 2 6:11 0
9. Bánovce 2 0 0 2 1:15 0
10. Púchov 2 0 0 2 2:33 0
Prípravka U9
2. kolo: Topoľčany – Púchov 0:5 (0:3), Nové Mesto – Bánovce 7:1, Partizánske – Pov. Bystrica 7:0 (4:0), Trenčín – Myjava 4:3, FC Baník HN – Dubnica odložené na štvrtok 13. 9.
Dohrávka: Dubnica – Púchov 0:1.
Tabuľka
1. Nové Mesto 2 2 0 0 11:2 6
2. Púchov 2 2 0 0 6:0 6
3. FC Baník HN 1 1 0 0 7:2 3
4. Partizánske 2 1 0 1 8:4 3
5. Topoľčany 2 1 0 1 10:7 3
6. Myjava 2 1 0 1 9:7 3
7. Trenčín 2 1 0 1 6:13 3
8. Dubnica 1 0 0 1 0:1 0
9. Pov. Bystrica 2 0 0 2 3:13 0
10. Bánovce 2 0 0 2 3:14 0