II. liga st. žiaci
24. kolo: Šamorín - FC Baník HN 0:2 (0:1), G: Spevár, Šlabjar; Šaľa - Šurany 3:0, PFA ViOn - ČFK Nitra 1:0, N. Zámky - P. Bystrica 2:2, Hlohovec - Lok. Trnava 2:2, Nové Mesto - Bánovce 6:0, Mor. Sv. Ján - Piešťany 0:0.
Tabuľka
1. Šaľa 24 20 2 2 54:9 62
2. PFA ViOn 24 19 2 3 55:12 59
3. Lok. Trnava 24 14 6 4 40:21 48
4. FC Baník HN 24 15 2 7 61:27 47
5. N. Mesto 24 10 6 8 50:32 36
6. Šamorín 24 10 4 10 48:42 34
7. Piešťany 24 10 4 10 36:39 34
8. Šurany 24 10 2 12 48:49 32
9. N. Zámky 24 8 5 11 50:48 29
10. ČFK Nitra 24 7 7 10 26:28 28
11. P. Bystrica 24 7 6 11 30:35 27
12. Mor. Sv. Ján 24 6 3 15 26:57 21
13. Hlohovec 24 2 4 18 23:84 10
14. Bánovce 24 3 1 20 27:91 10
II. liga ml. žiaci
24. kolo: Šamorín - FC Baník HN 0:3 (0:1), G: Toma, Lenhard, Zimmer; N. Zámky - Tabuľka. Bystrica 6:2, Šaľa - Šurany 1:2, PFA ViOn - ČFK Nitra 0:0, Hlohovec - Lok. Trnava 0:1, Nové Mesto - Bánovce 2:2, Mor. Sv. Ján - Piešťany 4:1.
Tabuľka
1. FC Baník HN 24 22 0 2 93:21 66
2. ČFK Nitra 24 17 3 4 54:18 54
3. N. Zámky 24 16 2 6 95:47 50
4. Mor. Sv. Ján 24 12 3 9 81:56 39
5. Šamorín 24 11 4 9 78:41 37
6. Šurany 24 11 3 10 35:48 36
7. P. Bystrica 24 9 3 12 62:105 30
8. Lok. Trnava 24 9 2 13 43:68 29
9. Piešťany 24 9 1 14 58:83 28
10. Bánovce 24 7 6 11 58:61 27
11. PFA ViOn 24 7 5 12 54:73 26
12. Hlohovec 24 7 4 13 41:48 25
13. N. Mesto 24 6 3 15 35:71 21
14. Šaľa 24 4 3 17 28:75 15
III. liga st. žiaci
24. kolo: Nitr. Rudno - Tr. Stankovce 14:0 (6:0), Góly: Adamec 3, Belanec, Pánis, Gaman a Mokrý po 2, Majerník, Dostál, Líška; Nováky - Papradno 1:0 (1:0), Gól: Deli; FC Baník HN B - N. Dubnica 3:2 (2:2), Góly FCBHN: Brindza, Ľahký, Krčík; Kanianka - Dol. Vestenice 1:1 (0:1), Gól Kanianky: Hollý; Nemšová – Beluša 2:0, Stará Turá - Led. Rovne 0:0, Nové Mesto B - Partizánske 1:2.
Tabuľka
1. N. Rudno 24 19 2 3 115:27 59
2. FC Baník HN B 24 18 0 6 88:32 54
3. Nemšová 24 15 4 5 82:31 49
4. Nováky 24 15 3 6 57:31 48
5. L. Rovne 24 13 5 6 43:29 44
6. N. Dubnica 24 14 0 10 51:38 42
7. Partizánske 24 14 0 10 52:41 42
8. Beluša 24 12 2 10 77:51 38
9. Papradno 24 9 5 10 43:38 32
10. N. Mesto B 24 8 1 15 47:92 25
11. Kanianka 24 6 3 15 39:61 21
12. D. Vestenice 24 5 4 15 26:56 19
13. St. Turá 24 3 4 17 26:75 13
14. Tr. Stankovce 24 0 1 23 8:152 1
III. liga ml. žiaci
24. kolo: Nitr. Rudno - Tr. Stankovce 12:0 (4:0), Góly: Hlinka a Cebák po 3, Trepáč a Šidlo po 2, Blaho, Motúz; Nováky - Papradno 5:1 (2:0), FC Baník HN B - N. Dubnica 3:5 (2:3), Góly FCBHN: Rosíval, Mečiar, vlastný; Kanianka - Dol. Vestenice 2:0 (1:0), Góly: Munk, Móc; Nemšová – Beluša 2:1, Stará Turá - Led. Rovne 4:1, Nové Mesto B - Partizánske 1:5.
Tabuľka
1. Partizánske 24 20 1 3 117:23 61
2. FC Baník HN B 24 18 3 3 120:30 57
3. N. Dubnica 24 17 3 4 91:34 54
4. N. Rudno 24 16 5 3 87:26 53
5. N. Mesto B 24 13 1 10 55:53 40
6. Kanianka 24 12 2 10 50:38 38
7. Papradno 24 10 4 10 51:53 34
8. St. Turá 24 8 8 8 37:52 32
9. Beluša 24 9 4 11 63:41 31
10. Nemšová 24 9 1 14 49:84 28
11. Nováky 24 7 2 15 58:69 23
12. L. Rovne 24 5 3 16 36:89 18
13. Tr. Stankovce 24 2 2 20 14:112 8
14. D. Vestenice 24 1 3 20 12:136 6
II. trieda st. žiaci
18. kolo: FC Baník HN B – N. Pravno 12:2 (5:0), Góly: Paučin 4, Švec a Krčík po 3, Wiesner, Cebo - Oller, Líška; Pravenec - Lehota p/Vt. 0:6 (0:1), Bystričany - Lazany 0:10 (0:3), Zem Kostoľany - Kamenec p/Vt. 11:0 (5:0).
Tabuľka
1. FC Baník HN C 18 16 1 1 161:9 49
2. Lehota p/Vt. 18 12 3 3 93:21 39
3. N. Pravno 18 10 3 5 78:46 33
4. Pravenec 18 10 2 6 53:34 32
5. Lazany 18 7 4 7 44:43 25
6. Kamenec p/Vt. 18 4 1 13 34:108 13
7. Zem. Kostoľany 18 3 3 12 41:102 12
8. Bystričany 18 1 1 16 17:158 4
II. trieda ml. žiaci
18. kolo: FC Baník HN B – N. Pravno 6:5 (2:0), Góly: Blaháč 3, Paulík, Vrajko, Stupňan - Kmeť, S. Gros, Harag, Bôcik, D. Luchava; Pravenec - Lehota p/Vt. 0:6 (0:0), Bystričany - Lazany 1:3 (1:1), Zem. Kostoľany - Kamenec p/Vt. 5:2 (3:0).
Tabuľka
1. FC Baník HN C 18 14 1 3 94:27 43
2. Lazany p/Vt. 18 13 1 4 55:17 40
4. N. Pravno 18 8 3 7 60:33 27
5. Bystričany 18 8 2 8 43:36 26
6. Zem. Kostoľany 18 7 1 10 42:55 22
7. Kamenec p/Vt. 18 3 2 13 33:92 11
8. Pravenec 18 0 1 17 8:117 1
III. trieda sk. Sever
18. kolo: Nedožery-Brezany - Chrenovec-Brusno 3:1 (3:1), Sebedražie - Tužina 10:0 (5:0), Malinová - Koš 0:2 (0:1), Malá Čausa - Cigeľ 2:3 (1:1), Ráztočno - Poruba 9:1 (4:1).
Tabuľka
1. Opatovce n/N. 17 17 0 0 135:8 51
2. Ráztočno 18 13 2 3 102:19 41
3. Cigeľ 18 13 2 3 106:34 41
4. Sebedražie 18 12 1 5 71:24 37
5. Koš 18 10 1 7 37:51 31
6. Chren.-Brusno 18 7 4 7 36:40 25
7. Ned.-Brezany 18 6 4 8 51:36 22
8. Malinová 18 7 1 10 30:68 22
9. M. Čausa 18 6 2 10 28:63 20
10. Tužina 18 4 1 13 28:86 13
11. Poruba 18 3 0 15 26:124 9
12. Kľačno 17 0 0 17 6:103 0
III. trieda sk. Juh
18. kolo: Val. Belá - Diviaky n/N. 16:0 (6:0), Nitrica - Liešťany 9:0 (5:0), Rud. Lehota - Čereňany 0:3 (0:3), Oslany - Div. N. Ves 0:3 (0:2).
Tabuľka
1. Val. Belá 18 18 0 0 190:12 54
2. Čereňany 18 16 0 2 130:16 48
3. Nitrica 18 9 1 8 89:60 28
4. Div. N. Ves 18 8 3 7 32:48 27
5. Oslany 18 7 1 10 35:77 22
6. Rud. Lehota 18 6 1 11 38:61 19
7. Liešťany 18 4 0 14 40:116 12
8. Diviaky n/N. 18 1 0 17 11:175 3