II. liga st. žiaci
22. kolo: Hlohovec – FC Baník HN 0:8 (0:6), PFA ViOn - Šaľa 0:1, Šamorín - Šurany 1:1, N. Zámky - ČFK Nitra 4:0, N. Mesto - Piešťany 5:1, Bánovce - Lok. Trnava 1:2, Mor. Sv. Ján - P. Bystrica 1:0.
Tabuľka
1. Šaľa 22 18 2 2 49:8 56
2. PFA ViOn 22 17 2 3 48:12 53
3. Lok. Trnava 22 14 4 4 38:19 46
4. FC Baník HN 22 13 2 7 55:27 41
5. N. Mesto 22 9 5 8 44:32 32
6. Šurany 22 10 2 10 47:44 32
7. Šamorín 22 9 4 9 47:40 31
8. Piešťany 22 9 3 10 34:39 30
9. ČFK Nitra 22 7 7 8 25:25 28
10. P. Bystrica 22 7 5 10 28:32 26
11. N. Zámky 22 7 4 11 46:45 25
12. Mor. Sv. Ján 22 6 2 14 26:53 20
13. Bánovce 22 3 1 18 27:79 10
14. Hlohovec 22 2 3 17 21:80 9
II. liga ml. žiaci
22. kolo: Hlohovec – FC Baník HN 0:2 (0:0), PFA ViOn - Šaľa 5:2, Šamorín - Šurany 3:1, N. Zámky - ČFK Nitra 0:1, N. Mesto - Piešťany 3:2, Bánovce - Lok. Trnava 0:0, Mor. Sv. Ján - P. Bystrica 14:0.
Tabuľka
1. FC Baník HN 22 20 0 2 88:20 60
2. ČFK Nitra 22 16 2 4 48:18 50
3. N. Zámky 22 14 2 6 86:45 44
4. Šamorín 22 11 4 7 76:35 37
5. Mor. Sv. Ján 22 11 3 8 76:53 36
6. Šurany 22 10 3 9 33:44 33
7. Piešťany 22 9 1 12 56:76 28
8. P. Bystrica 22 8 3 11 57:97 27
9. Bánovce 22 7 4 11 53:56 25
10. PFA ViOn 22 7 3 12 51:70 24
11. Lok. Trnava 22 7 2 13 36:66 23
12. Hlohovec 22 6 4 12 38:46 22
13. N. Mesto 22 6 2 14 31:63 20
14. Šaľa 22 4 3 15 27:67 15
III. liga st. žiaci
22. kolo: N. Rudno - N. Dubnica 6:2 (3:1), Góly domácich: Belanec, Adamec, Beseda, Liška, Gaman, Štrbák; FC Baník HN B - D. Vestenice 7:0 (2:0), Góly: Ľahký 3, Cebo 2, Makás, Brindza; Nemšová - Kanianka 2:1 (2:0), Gól hostí: Adamec; Nováky – Partizánske 5:1 (4:0), Led. Rovne - Tr. Stankovce 9:0, N. Mesto B – Beluša 4:2 (1:1), Stará Turá – Papradno 1:3 (0:2).
Tabuľka
1. N. Rudno 22 17 2 3 99:26 53
2. FC Baník HN B 22 16 0 6 84:30 48
3. Nemšová 22 14 4 4 79:29 46
4. Nováky 22 14 3 5 54:27 45
5. L. Rovne 22 12 4 6 41:28 40
6. N. Dubnica 22 13 0 9 45:33 39
7. Partizánske 22 13 0 9 50:39 39
8. Beluša 22 11 2 9 74:47 35
9. Papradno 22 9 5 8 42:35 32
10. N. Mesto B 22 7 1 14 40:89 22
11. Kanianka 22 6 2 14 36:57 20
12. D. Vestenice 22 5 3 14 24:49 18
13. St. Turá 22 2 3 17 22:74 9
14. Tr. Stankovce 22 0 1 21 7:134 1
III. liga ml. žiaci
22. kolo: N. Rudno - N. Dubnica 1:2 (1:2), Gól domácich: Šidlo; FC Baník HN B - D. Vestenice 11:1 (3:0), Góly FCBHN: Žigo 3, Mečiar, Cibula a Dojčinovič po 2, Spišák, Rosíval; Nemšová - Kanianka 0:2 (0:1), Góly: Perniš, Brindza; Nováky – Partizánske 1:3 (1:3), Led. Rovne - Tr. Stankovce 9:0, N. Mesto B – Beluša 1:0, Stará Turá – Papradno 1:2.
Tabuľka
1. Partizánske 22 19 1 2 112:16 58
2. FC Baník HN B 22 17 3 2 111:25 54
3. N. Rudno 22 15 4 3 74:25 49
4. N. Dubnica 22 15 3 4 76:29 48
5. N. Mesto B 22 12 1 9 50:48 37
6. Kanianka 22 11 1 10 47:37 34
7. Papradno 22 10 3 9 49:47 33
8. Beluša 22 9 3 10 61:38 30
9. St. Turá 22 7 8 7 33:50 29
10. Nemšová 22 8 0 14 43:79 24
11. Nováky 22 6 2 14 51:58 20
12. L. Rovne 22 5 2 15 31:81 17
13. D. Vestenice 22 1 3 18 12:130 6
14. Tr. Stankovce 22 1 2 19 13:100 5
II. trieda st. žiaci
16. kolo: FC Baník HN C - Lehota p/Vt. 5:1 (3:0), N. Pravno - Lazany 1:1 (0:0), Pravenec - Kamenec p/Vt. 4:0 (3:0), Bystričany - Zem. Kostoľany 3:1 (0:1).
Tabuľka
1. FC Baník HN C 16 14 1 1 139:6 43
2. Lehota p/Vt. 16 10 3 3 83:21 33
3. N. Pravno 16 10 3 3 76:30 33
4. Pravenec 16 10 2 4 52:24 32
5. Lazany 16 5 4 7 30:42 19
6. Kamenec p/Vt. 16 3 1 12 26:95 10
7. Zem. Kostoľany 16 2 3 11 29:92 9
8. Bystričany 16 1 1 14 15:140 4
II. trieda ml. žiaci
16. kolo: FC Baník HN C - Lehota p/Vt. 4:0 (1:0), N. Pravno - Lazany 4:1 (2:1), Pravenec - Kamenec p/Vt. 2:2 (1:1), Bystričany - Zem. Kostoľany 2:0 (2:0).
Tabuľka
1. FC Baník HN C 16 12 1 3 82:21 37
2. Lehota p/Vt. 16 11 1 4 48:17 34
3. Lazany 16 11 1 4 47:16 34
4. N. Pravno 16 8 3 5 55:26 27
5. Bystričany 16 7 2 7 34:33 23
6. Zem. Kostoľany 16 6 1 9 36:47 19
7. Kamenec p/Vt. 16 3 2 11 31:79 11
8. Pravenec 16 0 1 15 8:102 1
III. trieda sk. Sever
16. kolo: Opatovce n/N. - Ned.-Brezany 10:0 (4:0), Sebedražie - Kľačno 9:0 (6:0), Malinová - Chren.-Brusno 0:1 (0:0), M. Čausa - Tužina 4:1 (2:0), Ráztočno - Koš 9:0 (3:0), Poruba - Cigeľ 2:7.
Tabuľka
1. Opatovce n/N. 16 16 0 0 124:7 48
2. Ráztočno 16 12 1 3 90:15 37
3. Cigeľ 16 12 1 3 100:29 37
4. Sebedražie 16 10 1 5 59:23 31
5. Chren.-Brusno 16 7 4 5 34:35 25
6. Koš 16 8 1 7 33:51 25
7. Malinová 16 7 0 9 28:64 21
8. M. Čausa 16 6 2 8 26:58 20
9. Ned.-Brezany 16 4 4 8 44:35 16
10. Tužina 16 4 0 12 26:74 12
11. Poruba 16 3 0 13 24:104 9
12. Kľačno 16 0 0 16 6:99 0
III. trieda sk. Juh
16. kolo: Val. Belá - Liešťany 17:0 (10:0), Diviaky n/N. - Čereňany 1:11 (0:6), Nitrica - Div. N. Ves 3:3 (0:1), Rud. Lehota - Oslany 0:2 (0:2).
Tabuľka
1. Val. Belá 16 16 0 0 166:12 48
2. Čereňany 16 14 0 2 119:15 42
3. Nitrica 16 8 1 7 79:52 25
4. Oslany 16 7 1 8 35:66 22
5. Div. N. Ves 16 6 3 7 27:47 21
6. Rud. Lehota 16 6 1 9 37:56 19
7. Liešťany 16 3 0 13 33:103 9
8. Diviaky n/N. 16 1 0 15 7:152 3