II. liga st. žiaci
19. kolo: FC Baník HN - Lok. Trnava 1:0 (1:0), Gól: Strečanský, Šaľa - Mor. Sv. Ján 4:1, N. Zámky - Šamorín 2:2, ČFK Nitra - Hlohovec 2:1, Šurany - N. Mesto 1:3, Piešťany - PFA ViOn 1:3.
Tabuľka
1. Šaľa 19 15 2 2 42:7 47
2. PFA ViOn 19 15 2 2 41:9 47
3. Lok. Trnava 19 12 4 3 34:14 40
4. FC Baník HN 19 11 1 7 43:24 34
5. N. Mesto 19 8 3 8 39:31 27
6. Šurany 19 9 0 10 41:39 27
7. Piešťany 19 8 3 8 28:32 27
8. Šamorín 18 8 2 8 38:33 26
9. ČFK Nitra 19 7 5 7 24:20 26
10. N. Zámky 19 6 4 9 40:39 22
11. P. Bystrica 18 5 4 9 20:30 19
12. Mor. Sv. Ján 19 5 0 14 22:50 15
13. Bánovce 18 3 1 14 22:64 10
14. Hlohovec 18 2 3 13 16:58 9
II. liga ml. žiaci
19. kolo: FC Baník HN - Lok. Trnava 5:0 (1:0), Góly FCBHN: Sochora, Toma, Knižka, Polevka, Hološka, N. Zámky - Šamorín 2:4, Šaľa - Mor. Sv. Ján 1:3, ČFK Nitra - Hlohovec 1:1, Piešťany - PFA ViOn 2:4, Šurany - N. Mesto 0:2.
Tabuľka
1. FC Baník HN 19 17 0 2 78:18 51
2. ČFK Nitra 19 13 2 4 45:18 41
3. N. Zámky 19 12 2 5 76:43 38
4. Mor. Sv. Ján 19 10 2 7 59:49 32
5. Šurany 19 10 2 7 27:33 32
6. Šamorín 18 9 4 5 70:30 31
7. Bánovce 18 7 2 9 43:42 23
8. P. Bystrica 18 7 2 9 47:73 23
9. Piešťany 19 7 1 11 43:70 22
10. PFA ViOn 19 6 3 10 44:59 21
11. Lok. Trnava 19 6 1 12 34:59 19
12. N. Mesto 19 5 2 12 26:53 17
13. Hlohovec 18 4 4 10 30:39 16
14. Šaľa 19 3 3 13 22:58 12
III. liga st. žiaci
19. kolo: N. Mesto B - FC Baník HN B 0:4 (0:3), Góly FCBHN: Gunda 2, Wiesner, Lahký; Kanianka - Nováky 1:1 (0:0), Góly: Adamec – Caňo, Beluša - Nitr. Rudno 2:2 (2:2), Góly N. Rudna: Belanec, Štrbák, D. Vestenice - St. Turá 0:1, N. Dubnica - Tr. Stankovce 1:0, Papradno - Nemšová 0:0, Partizánske - Led. Rovne 2:0.
Tabuľka
1. N. Rudno 19 14 2 3 80:21 44
2. FC Baník HN B 19 14 0 5 70:26 42
3. Nemšová 19 11 4 4 63:27 37
4. Nováky 19 11 3 5 41:21 36
5. Partizánske 19 12 0 7 43:26 36
6. N. Dubnica 19 12 0 7 40:26 36
7. L. Rovne 19 10 3 6 30:27 33
8. Beluša 19 10 2 7 65:37 32
9. Papradno 19 7 4 8 36:33 25
10. N. Mesto B 19 6 1 12 34:71 19
11. D. Vestenice 19 5 3 11 23:33 18
12. Kanianka 19 5 2 12 27:48 17
13. St. Turá 19 2 3 14 20:65 9
14. Tr. Stankovce 19 0 1 18 7:118 1
III. liga ml. žiaci
19. kolo: N. Mesto B - FC Baník HN B 1:7 (0:3), Góly FCBHN: Dojčinovič 2, Stovička, Bakus, Rosival, Fazika, Mečiar; Kanianka - Nováky 4:1 (2:0), Góly: Munk, Čatloš, Perniš, Líška – Fraz; Beluša - Nitr. Rudno 1:3 (0:1), Góly N. Rudna: Motúz 2, Šidlo; D. Vestenice - St. Turá 0:0, N. Dubnica - Tr. Stankovce 8:0, Papradno - Nemšová 1:3, Partizánske - Led. Rovne 5:1.
Tabuľka
1. Partizánske 19 17 0 2 104:13 51
2. FC Baník HN B 19 14 3 2 92:22 45
3. N. Rudno 19 14 3 2 69:21 45
4. N. Dubnica 19 13 2 4 64:27 41
5. Kanianka 19 10 1 8 43:28 31
6. Beluša 19 9 2 8 58:33 29
7. St. Turá 19 7 8 4 32:36 29
8. N. Mesto B 19 9 1 9 44:46 28
9. Papradno 19 7 3 9 36:45 24
10. Nemšová 19 7 0 12 38:76 21
11. Nováky 19 5 1 13 46:52 16
12. L. Rovne 19 4 1 14 20:76 13
13. D. Vestenice 19 1 3 15 9:114 6
14. Tr. Stankovce 19 1 2 16 13:79 5
II. trieda st. žiaci
13. kolo: Pravenec – FC Baník HN C 1:8 (1:3), N. Pravno - Bystričany 3:0, Lehota p/Vt. – Zem. Kostoľany 15:0 (5:0), Lazany - Kamenec p/Vt. 12:0 (6:0).
Tabuľka
1. FC Baník HN C 13 11 1 1 108:5 34
2. Lehota p/Vt. 13 8 3 2 73:14 27
3. N. Pravno 13 8 2 3 62:22 26
4. Pravenec 13 8 2 3 41:21 26
5. Lazany 13 5 3 5 29:31 18
6. Kamenec p/Vt. 13 3 1 9 21:75 10
7. Zem. Kostoľany 13 1 3 9 21:84 6
8. Bystričany 13 0 1 12 12:115 1
II. trieda ml. žiaci
13. kolo: Pravenec – FC Baník HN C 0:9 (0:6), N. Pravno - Bystričany 1:1 (1:1), Lehota p/Vt. – Zem. Kostoľany 6:0 (2:0), Lazany - Kamenec p/Vt. 10:0 (6:0).
Tabuľka
1. FC Baník HN C 13 10 1 2 68:16 31
2. Lehota p/Vt. 13 10 1 2 46:11 31
3. Lazany 13 9 1 3 43:11 28
4. N. Pravno 13 7 2 4 46:19 23
5. Bystričany 13 5 2 6 26:24 17
6. Zem. Kostoľany 13 5 0 8 26:42 15
7. Kamenec p/Vt. 13 2 1 10 25:73 7
8. Pravenec 13 0 0 13 6:90 0
III. trieda sk. Sever
13. kolo: Koš - Opatovce n/N. 0:5 (0:3), Tužina - Cigeľ 1:6 (1:4), Chrenovec-Brusno - Poruba 8:4 (4:3), Kľačno - Ráztočno 0:7 (0:3), Nedožery-Brezany - Malá Čausa 1:3 (1:2), Sebedražie - Malinová 10:1 (3:0).
Tabuľka
1. Opatovce n/N. 13 13 0 0 104:5 39
2. Cigeľ 13 10 1 2 82:23 31
3. Ráztočno 13 9 1 3 66:15 28
4. Sebedražie 13 9 0 4 48:15 27
5. Koš 13 7 1 5 27:31 22
6. Chrenovec-Brusno 13 6 3 4 32:30 21
7. Nedožery-Brezany 13 4 3 6 42:22 15
8. Malinová 13 5 0 8 22:61 15
9. Malá Čausa 13 4 1 8 18:54 13
10. Tužina 13 4 0 9 24:57 12
11. Poruba 13 2 0 11 19:91 6
12. Kľačno 13 0 0 13 3:83 0
III. trieda sk. Juh
13. kolo: Nitrica – Val. Belá 2:12 (0:4), Diviaky n/N. – Rud. Lehota 0:4 (0:3), Liešťany - Oslany 1:5 (1:2), Čereňany – Div. N. Ves 4:0 (2:0).
Tabuľka
1. Val. Belá 13 13 0 0 132:10 39
2. Čereňany 13 12 0 1 97:7 36
3. Nitrica 13 7 0 6 73:46 21
4. Rud. Lehota 13 5 1 7 34:40 16
5. Oslany 13 5 1 7 24:64 16
6. Div. N. Ves 13 4 2 7 16:43 14
7. Liešťany 13 3 0 10 30:73 9
8. Diviaky n/N. 13 1 0 12 5:128 3