II. liga mladšieho dorastu
17. kolo: FC Baník HN - Slovan B 0:3 (0:2), Nitra B - Trnava B 2:2, Púchov - PFA ViOn 1:3, Dubnica B - Levice 2:0, Myjava - Dun. Streda 3:0, Trenčín B - ŠKP 4:1, Inter - Senica B 1:3, Senec - Lok. Trnava 6:2.
Tabuľka
1. SFM Senec 17 12 3 2 52:21 39
2. Senica B 17 12 3 2 38:13 39
3. Dubnica B 17 12 3 2 37:17 39
4. Nitra B 17 9 5 3 33:19 32
5. Trnava B 16 9 4 3 34:23 31
6. PFA ViOn 17 10 0 7 35:21 30
7. Trenčín B 16 8 1 7 34:28 25
8. Slovan B 17 7 4 6 21:20 25
9. FC Baník HN 16 6 4 6 30:22 22
10. Myjava 17 4 6 7 18:23 18
11. Púchov 17 5 3 9 18:29 18
12. Levice 16 6 0 10 16:30 18
13. Inter 17 4 4 9 28:41 16
14. Dun. Streda 16 3 3 10 16:26 12
15. Lok. Trnava 17 2 2 13 14:41 8
16. ŠKP 16 0 3 13 5:55 3
II. liga staršieho dorastu
17. kolo: FC Baník HN - Slovan B 1:1 (0:0), Nitra B - Trnava B 5:0, Trenčín B - ŠKP 5:0, Dubnica B - Levice 3:1, Púchov - PFA ViOn 3:3, Myjava - Dun. Streda 3:2, Inter - Senica B 2:1, Senec - Lok. Trnava 0:0.
Tabuľka
1. Slovan B 17 13 2 2 40:19 41
2. Trenčín B 16 11 4 1 58:15 37
3. PFA ViOn 17 10 4 3 28:16 34
4. Inter 17 10 1 6 40:28 31
5. Púchov 17 9 3 5 43:28 30
6. Dubnica B 17 8 4 5 36:24 28
7. Myjava 17 8 3 6 27:27 27
8. Nitra B 17 6 5 6 41:27 23
9. FC Baník HN 16 6 3 7 23:20 21
10. SFM Senec 17 5 5 7 29:30 20
11. Levice 16 5 3 8 26:31 18
12. Trnava B 16 5 3 8 24:37 18
13. Lok. Trnava 17 4 4 9 25:32 16
14. Senica B 17 4 4 9 22:30 16
15. Dun. Streda 16 4 2 10 29:33 14
16. ŠKP 16 0 0 16 9:103 0
IV. liga
17. kolo: N. Dubnica – Nováky 3:2, Dubodiel – N. Rudno 0:1, Vrbové – T. Stankovce 0:2, Boleráz – Krakovany 5:0, Bánovce n/B. – Partizánske 10:0, Moravany – Ilava 1:0, L. Rovné – FC Baník HN B a Beluša – V. Kostoľany odložené.
Tabuľka
1. Led. Rovne 16 12 1 3 44:15 37
2. N. Dubnica 17 11 2 4 37:20 35
3. V. Kostoľany 16 10 3 3 43:13 33
4. Bánovce 17 10 1 6 60:29 31
5. N. Rudno 17 9 4 4 24:20 31
6. Nováky 17 8 5 4 48:30 29
7. FC Baník HN B 15 8 3 4 43:21 27
8. Vrbové 16 7 4 5 44:26 25
9. Beluša 16 8 0 8 39:33 24
10. Krakovany 16 7 1 8 37:33 22
11. Moravany 17 7 1 9 38:38 22
12. Boleráz 17 7 1 9 25:45 22
13. Tr. Stankovce 17 5 4 8 29:37 19
14. Ilava 17 4 1 12 20:38 13
15. Dubodiel 16 3 1 12 13:42 10
16. Partizánske 17 0 0 17 10:114 0
V. liga
17. kolo: Kanianka - D. Vestenice 1:4 (0:3), Bošáca - Tr. Turná 1:4, Drietoma - Stará Turá 4:1, D. Kočkovce - H. Poruba 2:2, Košeca - Streženice 2:1, Bošany - Chynorany 6:0, Plevník - Brvnište a Papradno - Šimonovany nehrali pre nespôsobilý terén.
Tabuľka
1. D. Vestenice 16 13 1 2 49:17 40
2. Brvnište 15 10 2 3 40:18 32
3. Bošáca 17 9 3 5 33:26 30
4. Bošany 16 9 2 5 37:18 29
5. Košeca 17 9 2 6 42:29 29
6. H. Poruba 16 8 5 3 30:23 29
7. T. Turná 16 8 2 6 43:38 26
8. Kanianka 16 8 0 8 48:31 24
9. St. Turá 16 6 3 7 41:32 21
10. D. Kočkovce 16 5 4 7 32:61 19
11. Streženice 16 5 3 8 19:28 18
12. Drietoma 16 6 0 10 22:32 18
13. Papradno 15 4 5 6 19:24 17
14. Plevník 15 4 3 8 22:43 15
15. Chynorany 17 3 2 12 30:56 11
16. Šimonovany 16 2 1 13 18:49 7
Majstrovstvo oblasti
30. kolo: Lazany – Bystričany 1:2, Opatovce n/N. – Čereňany 9:3, Lehota p/Vt. – N. Pravno 2:3, Skačany - Pravenec 2:1, Bánovce B - Kamenec p/Vt. 5:1 (3:0), V. Bielice – V. Klíž 0:0, Val. Belá – V. Uherce a Sebedražie – Hradec neodohrané.
Tabuľka
1. Bánovce 16 15 1 0 63:12 46
2. Opatovce 16 13 1 2 58:14 40
3. Lehota p/Vt. 16 10 2 4 54:27 32
4. V. Uherce 15 9 2 4 49:22 29
5. N. Pravno 16 9 2 5 49:27 29
6. Pravenec 16 9 0 7 33:28 27
7. Lazany 16 6 3 7 31:33 21
8. Hradec 15 6 2 7 40:38 20
9. Skačany 16 6 2 8 29:42 20
10. V. Bielice 16 4 5 7 32:42 17
11. Bystričany 16 5 1 10 23:38 16
12. Sebedražie 15 4 4 7 16:35 16
13. V. Klíž 16 4 2 10 17:43 14
14. Kamenec 16 4 1 11 25:56 13
15. Čereňany 16 4 0 12 24:64 12
16. Val. Belá 15 2 4 9 21:43 10