BOJNICE. Na najbližšie stretnutie prijala pozvanie slovenská herečka Mária Kráľovičová, ktorá so svojím životným entuziazmom môže byť príkladom každej žene.
Módu zo svojho butiku návštevníčkam predstaví Mária Mečiarová, ktorá oblečie dámy do svojich modelov, a tak sa z nich stanú aj modelky.
Na tomto posedení majú možnosť dámy si poklebetiť, hostitelia ich budú obsluhovať a rozmaznávať dobrým jedlom a vínom.
Posedenie je preto čisto ženské, aby sa manželia postarali o deti a dámy mohli byť pokojné, že je doma všetko v poriadku. Tak si môžu užívať ničím nerušený večer.
„To, že táto akcia je naozaj vydarená, vždy vidím na tvárach žien, ktoré sa po skončení hneď tešia na ďalšiu,“ povedala Alžbeta Lekýrová z Bojnického vínneho domu.
Posedenie Dámy vo Vínnom dome s Máriou Kráľovičovou a Máriou Mečiarovou sa uskutoční 17. marca o 17. h v reštaurácii hotela.
Príjemný večer môžu zažiť aj čitateľky MY Hornonitrianskych novín. Prvá, ktorá si v redakcii na Ulici Mišíka 6 v Prievidzi predplatí regionálny týždenník na rok za 25 eur, získa od nás dve vstupenky na dámske posedenie v hodnote 50 eur zdarma.
Autor: Alžbeta Lekýrová