Pondelok, 21. jún, 2021 | Meniny má AlojzKrížovkyKrížovky

FUTBAL: Fanúšikovia Malinovej "poľovali" na arbitra

Súhrn výsledkov desiateho kola futbalovej I. triedy.

Čavoj – Hradec 3:2 (2:2)

V Čavoji sa predstavil najväčší súper jesennej časti. Hral sa ľúbivý, technický futbal bez dôraznej streľby. O víťazstve Čavoja rozhodol strelecky disponovaný Rajčan svojim hetrikom. Domáci mali výborný nástup do zápasu. V 20. min vyhrávali už 2:0. Hradec do polčasu ešte stačil vyrovnať na 2:2, na tretí gól však už jeho hráči nedokázali odpovedať.

GÓLY: Rajčan 3 – Boor, Briatka, R: Mendel, 100 divákov.

ČAVOJ: Švarc – Rajčan, Krištof, D. Čičmanec, Chriňák, Kovacs, Sýkora, Karvaš, M. Čičmanec, Petráš, Vlčko, str. Súder, Špilaj.

HRADEC: Šnirc – Farkaš, Šovčík, Svitok, Letavaj, Boor, Briatka, Kaniansky, Čičmanec, Majtényi, Pekár, str. Mokrý.

J. CIBUĽKA

Chrenovec-Brusno – Poruba 2:2 (1:2)

V predposlednom domácom zápase sezóny domáci hráči chceli pretrhnúť sériu šiestich zápasov bez víťazstva. Bojovnejší hostia ich však v prvom polčase zaskočili, keď už v 25. min viedli 2:0. Potom sa hra vyrovnala a domáci sa gólom v závere polčasu vrátili do zápasu. Po vyrovnávacom góle v 56 min. im dokonca svitla nádej na dokonalý obrat. V ďalšom priebehu však už ani jedno mužstvo nedokázalo vsietiť gól, a tak sa zápas skončil spravodlivou remízou.

GÓLY: L. Trgiňa, Gilan – Jamriško 2, R: Rendla, 100 divákov.

CHRENOVEC-BRUSNO: P. Ľahký – Lacko, Šalátek, Podolec, Gilan, Krausko, L. Trgiňa, Ďurdina, M. Ľahký, S. Trgiňa, I. Vojtko, str. E. Vojtko, Solčány.

PORUBA: Rusnok - M. Čavojský, Gebrlin, Lacko, Tisaj, Halaška, E. Kozák, R. Kozák, F. Čavojský, Priehoda, Jamriško, str. Gaman, Cachovan.

Ľ. ŠALÁTEK

Liešťany – Nováky B 2:1 (1:0)

V nervóznom zápase šťastné víťazstvo domácich.

GÓLY: Juraj Javorček, Baláž - Žiak, R: Čikeš, 100 divákov, ČK: Baláž (Liešťany), Sedlák (Nováky B).

LIEŠŤANY: Holenka – Kotula, Sedláček, Vrecko, Baláž, Juraj Javorček,D. Lomnický, Jaroslav Javorček, Bôbiš, Mäsiarik, Krpelan, str. V. Javorček, P. Lomnický, Halaška, Sobota.

NOVÁKY B: Hajnovič – Žiak, Prekop, Sedlák, Švec, Hvojník, Mojžiš, Rýdziky, Mikuláš, Bartoš, Jankula, str. Talian, Daubner, Tarageľ.

P. MIŠOVIC

Mačov – Rudnianska Lehota 2:2 (1:2)

Vyrovnaný zápas s ostrými zákrokmi, v ktorom boli hostia lepším tímom. Rozhodca rozdal šesť žltých kariet. Nádherný gól z 20-tich metrov umiestnený pod šibenicu na konečných 2:2 vsietil Robo Škríp.

GÓLY: Škríp 2 – Miroslav Cebák, Anton Belanec, R: Ahmed, 200 divákov.

MAČOV: Jankeje – Šimurda, Škríp, Králik, Oršula, Koššo, R. Púčik, M. Kaňa, P. Kaňa, V. Kaňa, Blaho, str. Vajda.

RUDNIANSKA LEHOTA: Samardžia – Balucha, L. Belanec, J. Belanec, Martin Javorček, Marcel Javorček, Milan Cebák, Miroslav Cebák, Harag, R. Gaman, Anton Belanec, Andrej Belanec, str. Blaha.

Š. GAMAN

Bojnice – Nitrianske Sučany 2:4 (1:2)

Zápasy medzi Bojnicami a Sučanmi majú vždy dobrú úroveň. Tak to bolo aj dnes, keď pred dobrou diváckou kulisou sa hral kvalitný futbal. Úvod zápasu vyšiel lepšie hosťom, ktorí sa gólmi Fodora a Miklaša dostali do vedenia 2:0. Domácich mohol vrátiť do zápasu Uhliar z pokutového kopu, ktorý však nepremenil. Brankár Beták jeho úmysel vystihol. Bojniciam sa podarilo znížiť na 2:1 v 38. min Rendekom a o sedem minút neskôr mohol Uhliar strhnúť vedenie na stranu domácich, ale tri tutovky nepremenil. Vstup do druhého polčasu vyšiel hosťom, ktorý hneď po rozohraní Miklášom zvýšili na 3:1. Domáci sa v 78. min vrátili do zápasu gólom Uhliara, ktorý znížil na 3:2, ale hostí postavil na nohy Fodor, ktorý stanovil výsledok zápasu na 4:2. Hostia zo Sučian predviedli v Bojniciach rýchly a kombinačný futbal, v ktorom potvrdili, že im patrí prvé miesto v tabuľke.

GÓLY: Rendek, Uhliar –Matúš Mikláš 2, B. Fodor, Kuzma, R: Mokrý, 200 divákov.

BOJNICE: Flimel – Tadial, Meliš, Kušnír, Zemanovič, Rendek, Benko, Biro, Petráš, Uhliar, Adamec, str. Barborka, Kočner, Brzáč.

NITRIANSKE SUČANY: Beták – M. Mikláš, Pánis, Čertek, Švirik, Kuzma, M. Fodor, Matúš Mikláš, B. Fodor, Skubeň, T. Žember, str. R. Žember, Marek Mikláš.

O. JURIK

Tužina – Malinová 2:2 (1:0)

Po vyrovnanom prvom polčase sa tešili domáci, ktorí sa ujali vedenia v 9. min gólom Galuza. Vývoj druhého polčasu ovplyvnil slabý výkon rozhodcu. Malinová otočila výsledok, ale v poslednej minúte Tužinčania vyrovnali. Po góle vbehli dvaja diváci z Malinovej na trávnik a chceli inzultovať rozhodcu. Včasný zásah hráčov a usporiadateľov tomu zabránil.

GÓLY: Galuz, P. Greschner – Dudáš (11m), M. Filkorn, R: Gajarský, 250 divákov.

TUŽINA: Žila – Dobiš, M. Greschner, Ošvát, Pekár, Vereš, Kulich, Rybár, Čistoň, Galuz, P.Greschner, str. Vravko, J. Kvašnica, A. Kvašnica, Petruf.

MALINOVÁ: Zaťko – J. Dudáš, Volfík, J. Bobok, Priehoda, T. Bobok, Štifel, Haluza, Čavojský, M. Filkorn, M. Dudáš, str. Šándor, I. Filkorn, Štefan, Luprich.

M. DZINA

ĎALŠÍ VÝSLEDOK: Nedožery-Brezany – Kľačno 0:2.

14. Ned.-Brezany 10 0 3 7 6:25 3

10. kolo: Chrenovec-Brusno – FC Baník HN C 0:3, Liešťany – Nitrianske Rudno B 1:2, Tužina – Koš 10:0, Nedožery-Brezany – Ráztočno 0:10, Cigeľ – Oslany 2:10, Diviacka Nová Ves – Malá Čausa 3:7.

10. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 2 810

Po vyhlásení poplachu na miesto zásahu v Nitrianskom Pravne vyrazili siedmi obecní hasiči s dvomi cisternami a jedným veliteľským vozidlom.