Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Futbalová mlaď v akcii

Súhrn výsledkov dorasteneckých a žiackych súťaží.

2. liga mladšieho dorastu

6. kolo: Myjava – FC Baník HN 2:2, Lok. Trnava - Nitra B 1:2, Dun. Streda - Trenčín B 5:0, Levice - Trnava B 1:5, ŠKP - PFA ViOn 0:4, Senica B - Púchov 3:1, Senec - Inter 4:0, Slovan B - Dubnica B 1:2. Predohrávka: Dubnica B - Senica B 1:4.

Tabuľka 2. LMD

1. SFM Senec 6 6 0 0 19:5 18

2. Senica B 7 4 2 1 17:10 14

3. Dubnica B 7 4 1 2 14:9 13

4. Trnava B 6 4 1 1 16:13 13

5. Nitra B 6 3 3 0 10:5 12

6. FC Baník HN 6 3 2 1 16:5 11

7. Slovan B 6 3 1 2 10:5 10

8. Trenčín B 6 3 0 3 15:13 9

9. PFA ViOn 6 3 0 3 10:8 9

10. Myjava 6 2 2 2 10:10 8

11. Inter 6 2 1 3 13:17 7

12. Dun. Streda 6 2 0 4 11:10 6

13. Púchov 6 1 1 4 4:13 4

14. Levice 6 1 0 5 5:15 3

15. Lok. Trnava 6 1 0 5 4:15 3

16. ŠKP 6 0 0 6 3:24 0

2. liga staršieho dorastu

6. kolo: Myjava – FC Baník HN 2:0, Lok. Trnava - Nitra B 1:1, Dun. Streda - Trenčín B 1:2, Levice - Trnava B 3:3, ŠKP - PFA ViOn 0:2, Senica B - Púchov 1:4, Senec - Inter 5:3, Slovan B - Dubnica B 1:0.

Tabuľka 2. LSD

1. Trenčín B 6 5 1 0 29:7 16

2. Púchov 6 5 1 0 23:4 16

3. Myjava 6 5 0 1 11:5 15

4. PFA ViOn 6 3 2 1 9:6 11

5. Slovan B 6 3 1 2 11:10 10

6. Inter 6 3 1 2 12:12 10

7. SFM Senec 6 3 0 3 11:8 9

8. Nitra B 6 2 2 2 19:9 8

9. Dubnica B 7 2 2 3 12:9 8

10. Levice 6 2 2 2 9:7 8

11. FC Baník HN 6 2 1 3 12:10 7

12. Lok. Trnava 6 1 2 3 9:12 5

13. Trnava B 6 1 2 3 10:17 5

14. Senica B 7 1 2 4 5:13 5

15. Dun. Streda 6 1 1 4 6:12 4

16. ŠKP 6 0 0 6 1:48 0

2. liga mladších žiakov

3. kolo: P. Bystrica – FC Baník HN 0:5, ČFK Nitra - Lok. Trnava 2:1, N. Zámky - N. Mesto 5:1, Šurany - Piešťany 2:1, Šamorín - Hlohovec 2:0, Mor. Sv. Ján - PFA ViOn 4:3, Šaľa - Bánovce 0:1.

4. kolo: PFA ViOn – FC Baník HN 2:5, Hlohovec - N. Zámky 3:4, Lok. Trnava - Šurany 2:3, Mor. Sv. Ján - Šamorín 5:1, N. Mesto - Šaľa 4:0, Bánovce - ČFK Nitra 3:0, Piešťany - P. Bystrica 8:0.

Tabuľka 2. LMŽ

1. Mor. Sv. Ján 4 3 1 0 15:6 10

2. FC Baník HN 4 3 0 1 16:6 9

3. N. Zámky 4 3 0 1 18:10 9

4. Bánovce 4 3 0 1 8:4 9

5. ČFK Nitra 4 3 0 1 10:7 9

6. Šamorín 4 2 1 1 7:6 7

7. Piešťany 4 2 0 2 11:6 6

8. P. Bystrica 4 2 0 2 10:13 6

9. Šurany 4 2 0 2 5:11 6

10. N. Mesto 4 1 1 2 6:10 4

11. Lok. Trnava 4 1 0 3 14:14 3

12. PFA ViOn 4 1 0 3 10:18 3

13. Hlohovec 4 0 1 3 8:13 1

14. Šaľa 4 0 0 4 1:15 0

2. liga starších žiakov

3. kolo: P. Bystrica – FC Baník HN 0:3, Šaľa - Bánovce 4:0, N. Zámky - N. Mesto 4:1, Šurany - Piešťany 3:1, Šamorín - Hlohovec 6:1, Mor. Sv. Ján - PFA ViOn 0:5, ČFK Nitra - Lok. Trnava 0:1.

4. kolo: PFA ViOn – FC Baník HN 3:1, Bánovce - ČFK Nitra 0:5, Mor. Sv. Ján - Šamorín 1:2, Hlohovec - N. Zámky 2:2, N. Mesto - Šaľa 1:1, Lok. Trnava - Šurany 5:0, Piešťany - P. Bystrica 3:2.

Tabuľka 2. LSŽ

1. PFA ViOn 4 3 1 0 10:2 10

2. Lok. Trnava 4 3 1 0 8:0 10

3. Šamorín 4 3 0 1 16:7 9

4. FC Baník HN 4 3 0 1 10:5 9

5. Šaľa 4 2 1 1 8:4 7

6. N. Mesto 4 2 1 1 10:8 7

7. N. Zámky 4 1 3 0 9:6 6

8. Šurany 4 2 0 2 8:10 6

9. Hlohovec 4 1 2 1 6:10 5

10. ČFK Nitra 4 1 1 2 7:4 4

11. Piešťany 4 1 1 2 6:9 4

12. Bánovce 4 0 1 3 3:17 1

13. P. Bystrica 4 0 0 4 2:11 0

14. Mor. Sv. Ján 4 0 0 4 2:12 0

3. liga mladších žiakov

3. kolo: Nováky - Nemšová 3:2, D. Vestenice - Papradno 1:10, Kanianka - Led. Rovne 2:1, FC Baník HN B - N. Rudno 2:2, N. Mesto B - Stará Turá 2:2, Partizánske – N. Dubnica 3:2, Beluša - Tr. Stankovce 10:0.

4. kolo: Stará Turá - Kanianka 2:1, Tr. Stankovce - D. Vestenice 0:1, N. Rudno - N. Mesto B 3:0, Nováky – FC Baník HN B 0:2, Led. Rovne - Beluša 0:4, Papradno - Partizánske 0:6 (0:2), Nemšová - N. Dubnica 2:3.

Tabuľka 3. LMŽ

1. Partizánske 4 4 0 0 35:2 12

2. Beluša 4 3 0 1 18:2 9

3. Kanianka 4 3 0 1 9:3 9

4. FC Baník HN B 4 2 2 0 8:3 8

5. St. Turá 4 2 2 0 7:5 8

6. N. Mesto B 4 2 1 1 13:9 7

7. N. Rudno 4 2 1 1 11:8 7

8. N. Dubnica 4 2 0 2 14:10 6

9. Papradno 4 2 0 2 12:10 6

10. Nemšová 4 1 0 3 8:10 3

11. Nováky 4 1 0 3 6:12 3

12. D. Vestenice 4 1 0 3 3:41 3

13. L. Rovne 4 0 0 4 2:12 0

14. Tr. Stankovce 4 0 0 4 3:22 0

3. liga starších žiakov

3. kolo: Nováky - Nemšová 1:0, D. Vestenice - Papradno 1:0, Kanianka - Led. Rovne 1:2, FC Baník Horná Nitra B - N. Rudno 5:3, N. Mesto B - Stará Turá 3:3, Partizánske – N. Dubnica 1:4, Beluša - Tr. Stankovce 12:0.

4. kolo: N. Rudno - N. Mesto B 10:0, Nováky – FC Baník HN B 3:2, Stará Turá - Kanianka 1:4 (1:2), Tr. Stankovce - D. Vestenice 0:5, Led. Rovne - Beluša 4:0, Papradno - Partizánske 1:2 (0:2), Nemšová - N. Dubnica 7:1.

Tabuľka 3. LSŽ

1. FC Baník HN B 4 3 0 1 23:7 9

2. Nemšová 4 3 0 1 16:2 9

3. N. Dubnica 4 3 0 1 14:9 9

4. Nováky 4 3 0 1 9:7 9

5. L. Rovne 4 3 0 1 8:8 9

6. N. Rudno 4 2 0 2 18:9 6

7. Kanianka 4 2 0 2 12:7 6

8. Papradno 4 2 0 2 9:9 6

9. D. Vestenice 4 2 0 2 8:8 6

10. Partizánske 4 2 0 2 6:12 6

11. N. Mesto B 4 1 1 2 12:16 4

12. Beluša 4 1 0 3 16:12 3

13. St. Turá 4 0 1 3 5:21 1

14. Tr. Stankovce 4 0 0 4 1:30 0

II. trieda mladších žiakov

1. kolo: Bystričany - FC Baník HN C 0:5 (0:2), Zem. Kostoľany - Pravenec 1:0 (0:0), Kamenec p/Vt. - N. Pravno 0:8 (0:4), Lazany - Lehota p/Vt. 3:0.

2. kolo: FC Baník HN C - Lehota p/Vt. 2:4 (0:0), N. Pravno - Lazany 1:2 (0:1), Pravenec - Kamenec p/Vt. 3:6, Bystričany - Zem. Kostoľany 3:1 (3:0).

Tabuľka II. trieda MŽ

1. Lazany 2 2 0 0 5:1 6 3

2. N. Pravno 2 1 0 1 9:2 3 0

3. FC Baník HN C 2 1 0 1 7:4 3 0

4. Lehota p/Vt. 2 1 0 1 4:5 3 3

5. Zem. Kostoľany 2 1 0 1 2:3 3 0

6. Bystričany 2 1 0 1 3:6 3 -3

7. Kamenec p/Vt. 2 1 0 1 6:11 3 0

8. Pravenec 2 0 0 2 3:7 0 -3

II. trieda starších žiakov

1. kolo: Bystričany - FC Baník HN 0:14 (0:8), Zem. Kostoľany - Pravenec 1:4 (0:2), Kamenec p/Vt. - N. Pravno 0:3 (0:1),Lazany - Lehota p/Vt. 1:5 (1:3).

2. kolo: FC Baník HN C - Lehota p/Vt. 1:0 (0:0), N. Pravno - Lazany 16:0 (7:0), Pravenec - Kamenec p/Vt. 6:2, Bystričany - Zem. Kostoľany 3:5 (1:4).

Tabuľka II. trieda SŽ

1. N. Pravno 2 2 0 0 19:0 6 3

2. FC Baník HN C 2 2 0 0 15:0 6 3

3. Pravenec 2 2 0 0 10:3 6 3

4. Lehota p/Vt. 2 1 0 1 5:2 3 3

5. Zem. Kostoľany 2 1 0 1 6:7 3 0

6. Kamenec p/Vt. 2 0 0 2 2:9 0 -3

7. Bystričany 2 0 0 2 3:19 0 -6

8. Lazany 2 0 0 2 1:21 0 -3

III. trieda žiaci skupina Sever

1. kolo: Malinová - Opatovce nad Nitrou 0:6 (0:2), Sebedražie - Malá Čausa, 9:0 (3:0), Nedožery-Brezany - Ráztočno, 2:2 (1:0), Kľačno - Poruba, 1:4 (0:2), Chrenovec-Brusno - Cigeľ 0:2 (0:0), Tužina - Koš 1:0 (0:0).

2. kolo: Opatovce nad Nitrou - Koš 7:0 (4:0), Cigeľ - Tužina 9:0 (3:0), Poruba - Chrenovec-Brusno 2:4 (0:3), Ráztočno - Kľačno 12:0 (6:0), Malá Čausa - Nedožery-Brezany 0:7 (0:2), Malinová - Sebedražie 0:3 (0:1).

Tabuľka III. trieda sk. Sever

1. Opatovce n/N 2 2 0 0 13:0 6

2. Sebedražie 2 2 0 0 12:0 6

3. Cigeľ 2 2 0 0 11:0 6

4. Ráztočno 2 1 1 0 14:2 4

5. Ned.-Brezany 2 1 1 0 9:2 4

6. Poruba 2 1 0 1 6:5 3

7. Chren.-Brusno 2 1 0 1 4:4 3

8. Tužina 2 1 0 1 1:9 3

9. Koš 2 0 0 2 0:8 0

10. Malinová 2 0 0 2 0:9 0

11. Kľačno 2 0 0 2 1:16 0

12. Malá Čausa 2 0 0 2 0:16 0

III. trieda žiaci skupina Juh

1. kolo: Rudnianska Lehota - Valaská Belá 1:5 (0:2), Oslany - Nitrica, 5:2 (3:1), Diviacka Nová Ves - Diviaky nad Nitricou, 1:3 (0:1), Čereňany - Liešťany 11:0 (5:0).

2. kolo: Valaská Belá - Liešťany 7:0 (2:0), Diviaky nad Nitricou - Čereňany 0:10 (0:7), Nitrica - Diviacka Nová Ves 1:4 (0:1), Rudnianska Lehota - Oslany 2:0 (1:0).

Tabuľka III. trieda sk. Juh

1. Čereňany 2 2 0 0 21:0 6

2. Val. Belá 2 2 0 0 12:1 6

3. Oslany 2 1 0 1 5:4 3

Div. N. Ves 2 1 0 1 5:4 3

5. Rud. Lehota 2 1 0 1 3:5 3

6. Diviaky n/N 2 1 0 1 3:11 3

7. Nitrica 2 0 0 2 3:9 0

8. Liešťany 2 0 0 2 0:18 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  2. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  5. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  6. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 19 122
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 765
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 083
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 477
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 848
  6. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 571
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 270
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 122
  9. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 879
  10. Ohlúpli sme počas Covid roka? 5 855
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Viaceré obce v okrese Prievidza avizovali víkendové testovanie, o podrobnostiach budú informovať

Počas najbližšieho víkendu sa viaceré obce v okrese Prievidza zapoja do skríningového testovania obyvateľov. Na testovanie sa pripravujú a podrobnosti zverejnia neskôr.

Testovanie na nový koronavírus.

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody medzi Jalovcom a Ráztočnom

Prievidzskí policajti vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ku ktorej došlo vlani 11. decembra na ceste I/9 medzi Jalovcom a Ráztočnom (obe okres Prievidza).

Miesto dopravnej nehody

Značkári na hornej Nitre obnovili značenie na viac ako 190 kilometroch trás

Prievidzskí značkári vlani obnovili značenie na viac ako 190 kilometroch turistických trás v okresoch Prievidza a Partizánske.

Ilustračné foto.

Prievidza sa pripravuje na skríningové testovanie

Mesto počas víkendu predbežne plánuje vytvoriť 25 odberných miest. V článku nájdete ich zoznam.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vláda predĺžila zákaz vychádzania. Čaká nás testovanie, štátu majú pomôcť mestá a obce

Skríningové testovanie sa začne v pondelok 18. januára a potrvá do utorka 26. januára.

V druhom kole v Nitre otestovali takmer 41-tisíc ľudí

Väčšina ľudí využila novú aplikáciu, aj vďaka nej sa netvorili rady.

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Už ste čítali?