Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky

Futbalová mlaď v akcii

Súhrn výsledkov dorasteneckých a žiackych súťaží.

2. liga mladšieho dorastu

6. kolo: Myjava – FC Baník HN 2:2, Lok. Trnava - Nitra B 1:2, Dun. Streda - Trenčín B 5:0, Levice - Trnava B 1:5, ŠKP - PFA ViOn 0:4, Senica B - Púchov 3:1, Senec - Inter 4:0, Slovan B - Dubnica B 1:2. Predohrávka: Dubnica B - Senica B 1:4.

Tabuľka 2. LMD

1. SFM Senec 6 6 0 0 19:5 18

2. Senica B 7 4 2 1 17:10 14

3. Dubnica B 7 4 1 2 14:9 13

4. Trnava B 6 4 1 1 16:13 13

5. Nitra B 6 3 3 0 10:5 12

6. FC Baník HN 6 3 2 1 16:5 11

7. Slovan B 6 3 1 2 10:5 10

8. Trenčín B 6 3 0 3 15:13 9

9. PFA ViOn 6 3 0 3 10:8 9

10. Myjava 6 2 2 2 10:10 8

11. Inter 6 2 1 3 13:17 7

12. Dun. Streda 6 2 0 4 11:10 6

13. Púchov 6 1 1 4 4:13 4

14. Levice 6 1 0 5 5:15 3

15. Lok. Trnava 6 1 0 5 4:15 3

16. ŠKP 6 0 0 6 3:24 0

2. liga staršieho dorastu

6. kolo: Myjava – FC Baník HN 2:0, Lok. Trnava - Nitra B 1:1, Dun. Streda - Trenčín B 1:2, Levice - Trnava B 3:3, ŠKP - PFA ViOn 0:2, Senica B - Púchov 1:4, Senec - Inter 5:3, Slovan B - Dubnica B 1:0.

Tabuľka 2. LSD

1. Trenčín B 6 5 1 0 29:7 16

2. Púchov 6 5 1 0 23:4 16

3. Myjava 6 5 0 1 11:5 15

4. PFA ViOn 6 3 2 1 9:6 11

5. Slovan B 6 3 1 2 11:10 10

6. Inter 6 3 1 2 12:12 10

7. SFM Senec 6 3 0 3 11:8 9

8. Nitra B 6 2 2 2 19:9 8

9. Dubnica B 7 2 2 3 12:9 8

10. Levice 6 2 2 2 9:7 8

11. FC Baník HN 6 2 1 3 12:10 7

12. Lok. Trnava 6 1 2 3 9:12 5

13. Trnava B 6 1 2 3 10:17 5

14. Senica B 7 1 2 4 5:13 5

15. Dun. Streda 6 1 1 4 6:12 4

16. ŠKP 6 0 0 6 1:48 0

2. liga mladších žiakov

3. kolo: P. Bystrica – FC Baník HN 0:5, ČFK Nitra - Lok. Trnava 2:1, N. Zámky - N. Mesto 5:1, Šurany - Piešťany 2:1, Šamorín - Hlohovec 2:0, Mor. Sv. Ján - PFA ViOn 4:3, Šaľa - Bánovce 0:1.

4. kolo: PFA ViOn – FC Baník HN 2:5, Hlohovec - N. Zámky 3:4, Lok. Trnava - Šurany 2:3, Mor. Sv. Ján - Šamorín 5:1, N. Mesto - Šaľa 4:0, Bánovce - ČFK Nitra 3:0, Piešťany - P. Bystrica 8:0.

Tabuľka 2. LMŽ

1. Mor. Sv. Ján 4 3 1 0 15:6 10

2. FC Baník HN 4 3 0 1 16:6 9

3. N. Zámky 4 3 0 1 18:10 9

4. Bánovce 4 3 0 1 8:4 9

5. ČFK Nitra 4 3 0 1 10:7 9

6. Šamorín 4 2 1 1 7:6 7

7. Piešťany 4 2 0 2 11:6 6

8. P. Bystrica 4 2 0 2 10:13 6

9. Šurany 4 2 0 2 5:11 6

10. N. Mesto 4 1 1 2 6:10 4

11. Lok. Trnava 4 1 0 3 14:14 3

12. PFA ViOn 4 1 0 3 10:18 3

13. Hlohovec 4 0 1 3 8:13 1

14. Šaľa 4 0 0 4 1:15 0

2. liga starších žiakov

3. kolo: P. Bystrica – FC Baník HN 0:3, Šaľa - Bánovce 4:0, N. Zámky - N. Mesto 4:1, Šurany - Piešťany 3:1, Šamorín - Hlohovec 6:1, Mor. Sv. Ján - PFA ViOn 0:5, ČFK Nitra - Lok. Trnava 0:1.

4. kolo: PFA ViOn – FC Baník HN 3:1, Bánovce - ČFK Nitra 0:5, Mor. Sv. Ján - Šamorín 1:2, Hlohovec - N. Zámky 2:2, N. Mesto - Šaľa 1:1, Lok. Trnava - Šurany 5:0, Piešťany - P. Bystrica 3:2.

Tabuľka 2. LSŽ

1. PFA ViOn 4 3 1 0 10:2 10

2. Lok. Trnava 4 3 1 0 8:0 10

3. Šamorín 4 3 0 1 16:7 9

4. FC Baník HN 4 3 0 1 10:5 9

5. Šaľa 4 2 1 1 8:4 7

6. N. Mesto 4 2 1 1 10:8 7

7. N. Zámky 4 1 3 0 9:6 6

8. Šurany 4 2 0 2 8:10 6

9. Hlohovec 4 1 2 1 6:10 5

10. ČFK Nitra 4 1 1 2 7:4 4

11. Piešťany 4 1 1 2 6:9 4

12. Bánovce 4 0 1 3 3:17 1

13. P. Bystrica 4 0 0 4 2:11 0

14. Mor. Sv. Ján 4 0 0 4 2:12 0

3. liga mladších žiakov

3. kolo: Nováky - Nemšová 3:2, D. Vestenice - Papradno 1:10, Kanianka - Led. Rovne 2:1, FC Baník HN B - N. Rudno 2:2, N. Mesto B - Stará Turá 2:2, Partizánske – N. Dubnica 3:2, Beluša - Tr. Stankovce 10:0.

4. kolo: Stará Turá - Kanianka 2:1, Tr. Stankovce - D. Vestenice 0:1, N. Rudno - N. Mesto B 3:0, Nováky – FC Baník HN B 0:2, Led. Rovne - Beluša 0:4, Papradno - Partizánske 0:6 (0:2), Nemšová - N. Dubnica 2:3.

Tabuľka 3. LMŽ

1. Partizánske 4 4 0 0 35:2 12

2. Beluša 4 3 0 1 18:2 9

3. Kanianka 4 3 0 1 9:3 9

4. FC Baník HN B 4 2 2 0 8:3 8

5. St. Turá 4 2 2 0 7:5 8

6. N. Mesto B 4 2 1 1 13:9 7

7. N. Rudno 4 2 1 1 11:8 7

8. N. Dubnica 4 2 0 2 14:10 6

9. Papradno 4 2 0 2 12:10 6

10. Nemšová 4 1 0 3 8:10 3

11. Nováky 4 1 0 3 6:12 3

12. D. Vestenice 4 1 0 3 3:41 3

13. L. Rovne 4 0 0 4 2:12 0

14. Tr. Stankovce 4 0 0 4 3:22 0

3. liga starších žiakov

3. kolo: Nováky - Nemšová 1:0, D. Vestenice - Papradno 1:0, Kanianka - Led. Rovne 1:2, FC Baník Horná Nitra B - N. Rudno 5:3, N. Mesto B - Stará Turá 3:3, Partizánske – N. Dubnica 1:4, Beluša - Tr. Stankovce 12:0.

4. kolo: N. Rudno - N. Mesto B 10:0, Nováky – FC Baník HN B 3:2, Stará Turá - Kanianka 1:4 (1:2), Tr. Stankovce - D. Vestenice 0:5, Led. Rovne - Beluša 4:0, Papradno - Partizánske 1:2 (0:2), Nemšová - N. Dubnica 7:1.

Tabuľka 3. LSŽ

1. FC Baník HN B 4 3 0 1 23:7 9

2. Nemšová 4 3 0 1 16:2 9

3. N. Dubnica 4 3 0 1 14:9 9

4. Nováky 4 3 0 1 9:7 9

5. L. Rovne 4 3 0 1 8:8 9

6. N. Rudno 4 2 0 2 18:9 6

7. Kanianka 4 2 0 2 12:7 6

8. Papradno 4 2 0 2 9:9 6

9. D. Vestenice 4 2 0 2 8:8 6

10. Partizánske 4 2 0 2 6:12 6

11. N. Mesto B 4 1 1 2 12:16 4

12. Beluša 4 1 0 3 16:12 3

13. St. Turá 4 0 1 3 5:21 1

14. Tr. Stankovce 4 0 0 4 1:30 0

II. trieda mladších žiakov

1. kolo: Bystričany - FC Baník HN C 0:5 (0:2), Zem. Kostoľany - Pravenec 1:0 (0:0), Kamenec p/Vt. - N. Pravno 0:8 (0:4), Lazany - Lehota p/Vt. 3:0.

2. kolo: FC Baník HN C - Lehota p/Vt. 2:4 (0:0), N. Pravno - Lazany 1:2 (0:1), Pravenec - Kamenec p/Vt. 3:6, Bystričany - Zem. Kostoľany 3:1 (3:0).

Tabuľka II. trieda MŽ

1. Lazany 2 2 0 0 5:1 6 3

2. N. Pravno 2 1 0 1 9:2 3 0

3. FC Baník HN C 2 1 0 1 7:4 3 0

4. Lehota p/Vt. 2 1 0 1 4:5 3 3

5. Zem. Kostoľany 2 1 0 1 2:3 3 0

6. Bystričany 2 1 0 1 3:6 3 -3

7. Kamenec p/Vt. 2 1 0 1 6:11 3 0

8. Pravenec 2 0 0 2 3:7 0 -3

II. trieda starších žiakov

1. kolo: Bystričany - FC Baník HN 0:14 (0:8), Zem. Kostoľany - Pravenec 1:4 (0:2), Kamenec p/Vt. - N. Pravno 0:3 (0:1),Lazany - Lehota p/Vt. 1:5 (1:3).

2. kolo: FC Baník HN C - Lehota p/Vt. 1:0 (0:0), N. Pravno - Lazany 16:0 (7:0), Pravenec - Kamenec p/Vt. 6:2, Bystričany - Zem. Kostoľany 3:5 (1:4).

Tabuľka II. trieda SŽ

1. N. Pravno 2 2 0 0 19:0 6 3

2. FC Baník HN C 2 2 0 0 15:0 6 3

3. Pravenec 2 2 0 0 10:3 6 3

4. Lehota p/Vt. 2 1 0 1 5:2 3 3

5. Zem. Kostoľany 2 1 0 1 6:7 3 0

6. Kamenec p/Vt. 2 0 0 2 2:9 0 -3

7. Bystričany 2 0 0 2 3:19 0 -6

8. Lazany 2 0 0 2 1:21 0 -3

III. trieda žiaci skupina Sever

1. kolo: Malinová - Opatovce nad Nitrou 0:6 (0:2), Sebedražie - Malá Čausa, 9:0 (3:0), Nedožery-Brezany - Ráztočno, 2:2 (1:0), Kľačno - Poruba, 1:4 (0:2), Chrenovec-Brusno - Cigeľ 0:2 (0:0), Tužina - Koš 1:0 (0:0).

2. kolo: Opatovce nad Nitrou - Koš 7:0 (4:0), Cigeľ - Tužina 9:0 (3:0), Poruba - Chrenovec-Brusno 2:4 (0:3), Ráztočno - Kľačno 12:0 (6:0), Malá Čausa - Nedožery-Brezany 0:7 (0:2), Malinová - Sebedražie 0:3 (0:1).

Tabuľka III. trieda sk. Sever

1. Opatovce n/N 2 2 0 0 13:0 6

2. Sebedražie 2 2 0 0 12:0 6

3. Cigeľ 2 2 0 0 11:0 6

4. Ráztočno 2 1 1 0 14:2 4

5. Ned.-Brezany 2 1 1 0 9:2 4

6. Poruba 2 1 0 1 6:5 3

7. Chren.-Brusno 2 1 0 1 4:4 3

8. Tužina 2 1 0 1 1:9 3

9. Koš 2 0 0 2 0:8 0

10. Malinová 2 0 0 2 0:9 0

11. Kľačno 2 0 0 2 1:16 0

12. Malá Čausa 2 0 0 2 0:16 0

III. trieda žiaci skupina Juh

1. kolo: Rudnianska Lehota - Valaská Belá 1:5 (0:2), Oslany - Nitrica, 5:2 (3:1), Diviacka Nová Ves - Diviaky nad Nitricou, 1:3 (0:1), Čereňany - Liešťany 11:0 (5:0).

2. kolo: Valaská Belá - Liešťany 7:0 (2:0), Diviaky nad Nitricou - Čereňany 0:10 (0:7), Nitrica - Diviacka Nová Ves 1:4 (0:1), Rudnianska Lehota - Oslany 2:0 (1:0).

Tabuľka III. trieda sk. Juh

1. Čereňany 2 2 0 0 21:0 6

2. Val. Belá 2 2 0 0 12:1 6

3. Oslany 2 1 0 1 5:4 3

Div. N. Ves 2 1 0 1 5:4 3

5. Rud. Lehota 2 1 0 1 3:5 3

6. Diviaky n/N 2 1 0 1 3:11 3

7. Nitrica 2 0 0 2 3:9 0

8. Liešťany 2 0 0 2 0:18 0

Inzercia - Tlačové správy

  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  2. Ako sa mení dynamika firiem?
  3. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  4. Aký dojazd s vaším autom reálne potrebujete? Praktická pomôcka
  5. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  6. Po Slovensku na motorke
  7. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  8. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  10. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  1. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  2. Začíname prikrmovať: Ako vybrať detskú ovocnú výživu?
  3. Arónia: Spoznajte jej zázračné účinky na zdravie, chutné recepty
  4. Po Slovensku na motorke
  5. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  6. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  7. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  8. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  9. Behind every successful business lies a set of skilled people
  10. Klimatická zmena rozkývala štatistiky škôd na domoch a bytoch
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 22 440
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 13 073
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 12 321
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 10 387
  5. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 10 132
  6. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 8 150
  7. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 328
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 6 983
  9. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 5 673
  10. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 5 217
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Jeden z nich v tom čase viezol v aute maloletú.


TASR 11 h

Vo väzení si môže posedieť až 15 rokov.


TASR 15 h
Ilustračné foto.

Meškanie otvorenia plavárne odôvodnili pandémiou nového koronavírusu.


TASR 15 h
Ilustrašné foto.

Cez víkend sa očkovalo vo veľkom v Trenčíne i Prievidzi.


SITA 17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

K príčine smrti sa vyjadria, až keď budú k dispozícii laboratórne výsledky. Predbežne to s očkovaním nesúvislo.


14 h

Bol by to prvý prípad na Slovensku, kedy medveď zabil človeka.


14. jún

Predškoláka musel previezť vrtuľník.


17 h

Varil v michelinských reštauráciách, aj pre arabského princa. Teraz sa usadil v Nitre, v hoteli Capital na Farskej ulici, a buduje si tu kuchyňu presne podľa svojich predstáv.


re 14. jún

Už ste čítali?